Pavučina smrti (1999)

Klasický "béčkový" thriller kterých dávají v televizi desítky.Nic víc od toho nečekejte.

Nemrtví (2003)

Sci-fi horror s trošičku zmateným dějem i když na konci je vše detailně vysvětleno :-) Možná bych zařadil Undead taky do komedií,protože občas se opravdu zasmějete a dostanete pocit,že tohle snad autoři nemysleli vážně.

Arnoldovy patálie (2002)

Šišatohlavec Arnold tentokrát zachraňuje svoji čtvrť před zničením.Dalo by se říct že jde jen o další epizodu stejnojmeného seriálu avšak tato má 76 minut.Chvílkemi nuda,chvílemi zábava s o něco lepšími animačními efekty v některých záběrech.

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Tahle partička se opravdu ničeho nebojí,jen čekám kdy se někdo prizabije,Johny už měl jednou zlomenou nohu.

Truman Show (1998)

Jim Carrey zahrál skvěle roli člověka který je celý život snímám televeizními kamarami aniž by o tom věděl.

Kung prásk: Smrtonosná smrt (2002)

No řekl bych že to moc legrace nebyla i když to tak v ukázce vypadalo.Velmi originální pojetí,zajímavý souboj s krávou a pár (pomálu) vtipných scén nemůžou vynahradit to trapné vyznění celku.

Na psí knížku (2002) (TV film)

Nový český televizní film září skvělým hereckým obsazením.Některé(Zuzana Bydžovská) se objevily jen na skok,jiné hrají non stop po celou dobu(Iva Janžurová).Film se mi zdá trošičku sestavený z dílů které nezapadají do sebe(Snaží se vám ukázat že není šťasného života bez lásky,ale jen naznačují a některé uplně vyšumí),mnoho postav ač se zdají důležité pro děj dále nejsou rozvíjeny a vše se vrací zase na jednoduchou startovací kolej.Příklad:Pacientka které hlavní hrdinka zřejmě zachránila život,řekne ať jí potom zavolá a že se jí odvděčí,do konce filmu to ale není rozebíráno a hlavní hrdinka jí nezavolá.Ve filmu není snad jediná scéna ve které by nefigurovala hlavní hrdinka(Iva Janžurová).

Agent bez minulosti (2002)

Slušná napínavá zábava.Skvělé bojové scény,dobře vymyšlená kamera a v neposlední řadě také Matt Damon který dokázal že zvádne i role akčních hrdinů.

Terminátor (1984)

Arnold Schwarzenegger se ve své životní roli,kterou už nikdy nepřekonal(Ani Terminátorem 2) posmívá všem těm,kteří říkají že neumí hrát.Terminátor je totiž podle mě jedna z nejvěrohodněji zahroných postav vůbec.