Sousedi (2014)

Oddychovka, a to jsem potřeboval. Ale zas tak mi to nesedlo. Nemusím Efrona. Tráva, ty americké chlastačky v baráku.., které naserou Rogena, protože nemůže spát, že ano, a začíná bitva, mladí vs. ženáči s děckem. Zasmál jsem se párkrát, a Rose ukazuje, že i v takové prkotině dokáže zahrát. Mám ji rád. Malinko se to odchyluje od běžných průměrných komedií. Klidně do toho běžte, žádné zázraky se sice nedějí...Dívat se na to fakt dá, jen ten Rogen by se neměl svlíkat. PS: Byrne vyhrnuje blůzku.

Vlna zločinu (1985)

Tak mě se Raimi trefil do noty. Absurdní ulítlost, super look 80kových let, vtipných situací požehnaně. I ta Norrisovic holka J.Wilson mi tu sedí. Praštěný humor, odsejpá to, a já to shlédl hlavně kvůli jménu Coen.

Co ty jsi za číslo? (2011)

Mě se na tu Farisovic holku dobře kouká, jak si tak poběhává v těch šortečkách. No viděl jsem i lepší romanťárny, tohle je trochu biják, sprostější vtípky, a já se nasmál. Jasně, klišé jak prase, filmově jednoduché, ale téhle dvojici to klapalo, a mě to kurva bavilo!!

Grotesque (2009)

Širaišiho dobroty. Dnes: Grotesque. Pořádný kus čerstvě odřezaného hovězího mrsknem na stůl politý krví až to pleskne, pochčijem, poblijem, necháme chvilinku uzrát. A až poté masturbujem, semeno totiž přijde až navrh. Přijde Vám dnešní lahůdka nechutná? Je to jen začátek. ....Jasně zde vítězí forma nad obsahem. A to je účel filmu, nic víc, jestli máte chuť, do toho, navíc můžete zjistit jestli vždy zvítězí láska.. Hledal jsem nějakou nechutnost, našel jsem ji, a říkám, Ano šéfe. Chutnalo.

Láska a jiné závislosti (2010)

Zdravím, tady Eda Zwick, dovolal jsem se paní Hathaway? Ano, u telefonu. Mám pro Vás nabídku do filmu, budete jen šoustat s Gyllenhaalem, ukazovat kozy a zahrajete orgasmus. To by šlo, já to beru. Dobře, nebude to nic moc převratného, spíše klasika, trochu drama, slabší vtipy a Jake chce ukázat, že chodí do posilky. Scénář ujde, a bude to průměrné. Tedy za tři.

Hitchcock (2012)

Období Hitche kdy natáčel svoje Psycho, ukáže se trochu zákulisí, jak filmového tak osobního. Opravdu to odsejpá, dlouho jsem neviděl film, který by mi utekl před očima jako tenhle. Vůbec to nenudí, a jako jednohubka je to skvělé, Hopkins svými gesty za jedna mínus, ostatní herci obstojní. V klídku. Snímek se podle mě drží skutečností, a koho by nezajímalo jak to všechno bylo? Silnější tři.

Vyvolený (2000)

Thriller nadprůměrný, rychle vybaluje karty, rychle se rozkrývá a rychle končí. Ani jsem nepostřehl že jsem se na něco koukal, trochu jsem se navnadil zdejším hodnocením. Zklamán jsem nebyl, ale zas tak úchvatné to nebylo.

Osvícení (1980)

No, no, no. Na tomhle filmu jsou dvě věci, které je opravdu třeba vyzdvihnout, jsou to dominanty filmu, za prvé herci, a za druhé jméno autora, resp. režiséra. A to je vše milí, zlatí. I v případě, že vezmu v potaz dobu, tak je tomu opravdu tak. Já to tak vnímám. Jednoduše, nebýt herců, tak to ani za shlédnutí nestojí. A postavit maniakální sklony na tom, že jsem na brigádě v nějaké zapadlé prdeli, odřiznutý od světa, vůbec to na mě nefungovalo. Přeceněný, nicméně velice koukatelný film. Někde tam uvnitř pozoruji, že na tom filmu něco bylo. Né však na pětihvězdičkové hodnocení.

Vedlejší účinky (2013)

Jé. Solidní námět, herecky solidní, a to je vše. Nevím jak si to Soderbergh představuje, vždyť není amatér. Začátek nudně přetáhnutý jak guma v teplákách mého dědy. Pak se to přehoupne a přijde na řadu zápletka, kdo tu s kým vyjebává? Přišlo mi to poněkud mdlé, nesedlo mi to. Neměli by jste vyjebávat se svým psychiatrem. Nemůžu se zbavit pocitu že jsem byl ošizen, a film se tváří jako cosi víc než je.

Jimi Hendrix - posledních 24 hodin (2004) (TV film)

Nikdy se asi nedozvím jak to bylo. JImi, kytarový bůh a labužník švédských trojek. Dokumentární styl vcelku fajn. Nic převratného. Já osobně bývám trochu skeptik, takže těžko říct. Jsou zde výpovědi lidí, ale jak to bylo doopravdy? Na tohle vám Jimi Hendrix: The Last 24 Hours neodpoví.