Předčítač (2008)

Éééé. A to se jako teďkonc nosí, že maskéři namaskují STEJNOU herečku, co hraje mladou máti kluka, na starou škatuli, která ovšem vypadá s jejím rádoby třicetiletým synáčkem (kterej tam pak přijede s dcerou) ještě jako mladá kočena? (Tím teda nemyslím přímo Kate Winslet, ale tu skutečnou matku toho mladíčka, s kterou přímo neprcá.) Chm. Takhle mimořádně odfláknutou práci maskérů jsem neviděla zatraceně dlouho, BOHUDÍK.

Deadpool 2 (2018)

Todlencto ale vůbec nebylo špatný! Morena Baccarin stále NÁDHERNÁ, Ryan taky zvládá svý nastavený standardy, který se očekávaly. Nejlepší hláška? ,,Kdo sakra jsi?" , .. ,,JSEM BATMAN." :-D

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Dvě slova: kocour Salem. Tendlecten mluvící, cynickej a lehce zlomyslnej černej kocour je prostě můj ideál. Do toho tu můžete narazit na mluvící nábytek, desetiletýho (nejlepšího a nejprestižnějšího) lékaře čarodějné říše, ulítlý čarodějný tetičky nebo šílenýho (kupodivu nečarodějnýho) republikánskýho ředitele školy, kterej je zároveň zasednutej na hlavní hrdince (a původních ideálech tý krásný Emeriky), a zároveň vesele randí s oběma jejíma šílenejma tetičkama. Tak vysoký hodnocení, protože... Still luv ya, Saleme! :-) http://www.dorkly.com/post/82085/holy-shit-remember-that-robot-cat-from-sabrina-the-teenage-witch

Jste to, co jíte (2006) (pořad)

,,Je to takovej zvláštní pocit, ale je to velice příjemný vlastně. Je to jak kdyby mě objímala chobotnice."

Duel Jaromíra Soukupa (2017) (pořad) odpad!

Když právě aktivně běží Duel Jaromíra Soukupa, Týden podle Jaromíra Soukupa, Instinkty Jaromíra Soukupa, Kauzy Jaromíra Soukupa i Aréna Jaromíra Soukupa... tak tady tvůrci článku navrhují další možné náměty na pořady od Tv Barrandov a jejího heroického ředitele a primetime moderátora v jedný osobě. Máte taky svý f/Favority? Za mě je to určitě: Výměna Jaromírů, Hledá se máma, táta a Jaromír Soukup, Jaromír Soukup sestřelen, 50 odstínů Jaromíra Soukupa, Stardance aneb když Jaromír tančí, Jak jsem poznal Jaromíra Soukupa a taky Tři v jednom (Jaromírovi). Pak mám ještě sama pár švestiček z vlastní zahrádky, tedy, například: Růžový Soukup, Ty, já a Jaromír Soukup, Ďábel nosí Soukupa, Díky za každého nového Soukupa, Míra a továrna na čokoládu, Jaromír, markýz andělů či Ještě větší Soukup, než jsme doufali....

Hříšníci (2011) (seriál)

:-D Ten Macy je fakt šílenej šílenec. Nejsympatičtější (a nejatraktivnější) byl ovšem maniodepresák Ian (Cameron Monaghan), s tím jsem se dokázala místama až nebezpečně ztotožnit. Těhotná 15-letá sestra, mrtvá tetička prostitutka pohřbená kdovíkde na záhonku před domem, otec rodinky narcistickej, sociopatickej alkoholik, a sousedi vášnivě provozující sadomaso včetně přítomnosti webkamery. V tomhle sousedství je zkrátka fakt možný všechno! Milé.

Soudkyně Barbara (2015) (pořad) odpad!

Není nad to, když si parta scénaristickejch hejhulů najme za pár kaček náhodný pražský kolejmdoucí, kteří musí vydat svůj životní výkon, a pronášet - po dobu celé jedné hodiny! - několik dramatických výroků, a při tom se krutě dívat na svý (neméně nelítostný, dramatický i drsňácký) spolunajatý "soky" (nebo spíš... cvoky?). Předpokládám, že aby se ušetřilo na divokým honoráři komparzistů, stojí místo kameramanů židle (mění to něco na výsledku?), a, konečně! Místo věrohodně působící právní autority... najali zoufalí tvůrci soudkyni B/bramboru, aby přísně shlížela na ty nebohý herecký prvničky, a čas vod času temně pronesla: ,,Uděluji Vám další pořádkovou pokutu ve výši... 5 000 korun!". Cha. Ale tak jako.. co čekáte od televize, která jako upoutávku na ňáký další velepřevratný dílo od Steelový (?) upozorňuje slovy: ,,Když srdce potřebuje transplantaci... řešením je operace. Ale někdy pomůže i láska!"

Sex ve městě (1998) (seriál)

Některý epizody jasnej odpad, některý priceless. Mně jsou ty hlavní hrdinky sympatický, mám ráda ty herečky. Ale stále z tohohle seriálu mám dost ambivalentní pocity, umocňovaný poznámkama hlavních hrdinek (zpravidla Charlotte), typu: ,,Takže i já mám klitoris?" nebo ,,Nemluv takhle před mými šaty!". Gmmm, možná fakt tak ňák sedí názor labradora notora Briana Griffina z Family Guye, který byl donucen vidět dva díly tohohle seriálu spolu s párem gayů, a u závěrečných titulků druhé epizody zmateno-znechuceně o seriálu usoudil: ,,Hm. Takže... to je o třech šlapkách a jejich matce?"