• Fantasy

Očista (2013)

Tak tohle je film. Šílený amíci mají to co vždy chtěli. Máma řeší za co všechno může otec, syn je na straně černocha kterého nezná, protože děti jsou nejušlechtilejší. Přítel od dcerky je starší o 2 roky a chce jen sex a bude pro něj i vraždit a táta zjišťuje že prachy nejsou všechno. černoch nabídne vlastní život. Otec vše přehodnotí všechny vybaví zbraněma a sranda může začít. Všichni se mají radši . Prostě krev není voda. Kokněte na to

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Dávám dvě hvězdy za efekty. Herci jsou za 0 je Charlie Day je dobrej. Příběh je půlka autoboti a ta druhá ocelové pěsti. jak to že to má 70%??? Roboti s lidskou posádkou bojují s Godzilama stylem wreslera. Prostě divný.

Mňága - Happy End (1996)

Naprosto odlišná komedie. Všichni a povinně to musíte vidět.

Horší než smrt (2010)

Dávám jednu protože to je přesná kopie anglický verze. Jen tady jsou černoši. Stejný zápletky ale i dialogy. Co je jiné ale dost pravděpodobně Běloši mají ty nejhezčí ženský )))

Horší než smrt (2007)

Anglická komedie se vším co má mít. Drogy, vyšponované vztahy, redheadi, liliputi a sex mezi nimi a starejma lidma. Verbal dal 4 já dám 5 je to moc hezký.

96 hodin: Odplata (2012)

Je to slabé ((. Scénář navazuje snad na všechno z jedničky. Takže: daj se dohromady z bohatého otčíma se stane hajzl Liam začne vydělávat tolik že i na zhejčkaný holky udělá dojem. Táta zabitého gaunera má stejný vlas a na konci se dozvíme kam Liam pojede příště a s kým si to rozdá. Střih tu strhali již komenty přede mnou, já se tedy mohu jen přidat. Jako by bylo střihačovým tajemstvím kam dopadl nůž při final battle nebo na co umře tata gauner. Musíte zapojit představivost). Dcerka opravdu třicítka, paní Millsová furt kočka stejně jí neslíkli a nenásilnili ale radši jí obvázali kolem zadku mikynu a pak ji vláčely ze sklepa přes obchod do hamámu a dvakrát přeložily z auta do auta.

Sucker Punch (2011)

Já se teda ze příro nedržel a myslim že to napsala paní Snyderová a Zackovi to podstrčila. Je to pohádka s hezkým koncem kdy zlo prohraje a holky porazej špatný kluky. Pěti hvězdama hodnotim neb šílenost a nápad tam je na 120%. Více prs a důvěryhodnější akce by neškodilo ale druhej takovej film asi nenajdete ) takže 5 hvězd.

Vybíjená (2004)

Naprostá paráda ). Jsem rád že existují lesby s bisexuálním sklonem a stejně smýšlející přítelkyní které mají rády neúspěšné a tak trochu trhlé chlápky. Kdybych nebyl otec tak je shánim. A jak píše kleopatra stiler to zaplatil a snad s manželkou to napsali ta tam hraje už lepší roličku ).

Noc v muzeu 2 (2009)

horší než jednička, víc triků, víc happyend. Ben Stiler už není tak vtipnej jak bejval. Začíná se tvářit jako seriózní herec nebo co. Kde je ten blb ze ZOOlandera nebo Vybíjené? Tam byl přece krásnej.

Fontána (2006)

přidávám se k verbalovi. Ptákovina s dobrými herci a asi to bylo i drahý ale proč se to lidem líbí netušim. Historický základ to nemá. Nevim, celkově prostě dost slabé. Takové ukńourané a nic říkající.