Warrior (2011)

No co bych mohl říct.. tenhle film se mě dotknul asi nejvíc za poslední dobu! krása a opravdu se nedivím proč je tento film v TOP na žebříčku v závěru jsem byl plný emocí a držel palce. Ten konec nebyl vůbec do posledních 2 minut odhadnutelný protože těch verzí mohlo být tolik ale s výběrem konce jsem byl radostí bez sebe protože jsem doufal že přesně takto to skončí. 10/10 nejlepší sportovní film který jsem viděl a možná kdy uvidím hold ještě se nechám překvapit!

83. Annual Academy Awards (2011) (pořad)

co bych mohl říct moderátoři trapní ale Jennifer Lawrence to tam oživila :D

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

KDYŽ UŽ FILMY NEKAZÍ NOVA ZAČNE PRIMA , lol dobrá rýmovačka kterou by jsi měl zapamatovat každý normální člověk !!!!

Do morku kosti (2010)

No co dodat k hodnocení, nebudu zakrývat že jsem fanoušek jennifer lawrence takže to mělo na hodnocení taky nějaký vliv, ale shrnu to takto....herecký výkon jennifer lawrence byl skvělí jako vždy je prostě oskarová, ale na tento film opravdu musíte mít náladu jinak se vám nebude líbit.. pokud máte rádi akčnáky typu smrtonostná past a další nesmysli tak tento film opravdu opravdu nedokážete ocenit....Surové drama... Nebýt mým předsudkům k venkovu klidně si k mému hodnocení přidejte +1 hvězdičku navíc

Kuky se vrací (2010)

Tak nechápu jak někdo může dát filmu víc jak 3 hvězdičky natož 5... Dabing a animace byli dobré ale děj byla naprostá hovadina!! Jedna obrovská reklama na albert a dobrou vodu, byli jsme na tom se školou a byl to snad nejhorší film na kterej nás vzali a to že už jsme byli taky na opravdovejch hovadinách.. Svěrák mi nevadí ale tenhle film ano... Mě se film nelíbil od začátku nuda, věková kategorie 1-3 to jsou taky možná ty kdo dali 5 hvězdiček nebo možná maminky... u mě je to jednoznačně 2,5/10 (O JEDNU CHYBU VÍC A MÁ U MĚ 1 HVĚZDIČKU)

Počátek (2010)

No hold lahůdka svého žánru, jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl ne li u sci-fi nejlepší.. Leonardo DiCaprio je opravdový herec co dodat hrát uměl a umí a doufám že i bude umět.. Líbil se mi hlavně z jednoho důvodu: konečně nějaké sci-fi kde nepoletují vesmírné lodě či ufo..

Rallye smrti 2 (2010)

co dodat hotová ukázka béčka které za moc nestoji

Twilight sága: Zatmění (2010) odpad!

A je tu další nekonečný díl upilovaných tesáků a opět s tou nejhorší hlavní herečkou která neumí hrát!!

Gamer (2009)

mě se film poměrně ani nějak nelíbill nápad to byl dobrý ale ty příšerné střihy a občas sklony k nehereckým výkonům mě dostali! Rozhodně nechci říct že GAMER je špatný film ale je to spiše oddechovka a skončí to tak že jedním uchem dovnitř a druhým ven...ale myslím si že na tomto filmu je kousek pravdy o mentalitě člověka a hráčů!