Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

,,dustojne´´ (ve smyslu lepsi to bejt asi nemohlo) zavrseni trilogie o nejvetsim akcnim trhaku vsech dob kvuli kteremu jsem se kdysi davno jako maly kluk obaval roku 1997 :D

Vražedné pobřeží (1991) (seriál)

no kvalitu muzu s tezi hodnotit pac sem na to koukal jako malej kluk ale uz jen to ze mi nikdo nesmel rikat jinak nez NICKU mluvi za vse .)

Nesvatbovi (2005)

opravdu ftipna romanticka komedie s neoriginalni koncem ale to bych zase az tak neresil :)

Vratné lahve (2007)

po prichodu z kina me nenapada moc lepsich ceskych filmu a v posledni dobe uz vubec ne......ale casem to ve me uzraje a potom se vratim a uvidim estli jednu * treba neuberu ale tedka s klidnym svedomim 5* :)

Rocky Balboa (2006)

celkove na me film pusobil spis jako zavan minulosti a je toho hodne co by se dalo vytknout ale proti tomu co sem ocekaval musim priznat ze sem byl po zhlednuti potesen a se slzou oka sem zavzpominal na celou serii

Trojská válka (1997)

film originalitou na 2* ale za Jennifer a Marley tu treti pridat musim :)

Vybíjená (2004)

3 a 1/2* .....nektery mmt sou naprosto husty a tlemil sem se po nich este dlouho(vlastne cokoliv co Stiller rekne :D) ale samotny zaverecny zapas a ani konec me moc nepotesily a poslednich 15 minut me docela otravilo :( skoda