Prime (2005)

netradicni konec me potesil asi nejvic :)

Million Dollar Baby (2004)

trochu mi dalo zabrat skousnout to ze hlavni hrdinka k urazu prisla takovou shodou nahod zapricinenou "zlou a bezcitnou" nemkou....ale pote kdyz jsem se na to povznesl sem opet valil bulvy :)

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Vizuální nářez. Butlerova životní role a sekvence jeho boje s peršany těsně předtím, než je svrhnou ze skály je prostě dokonalá. 85%

Dr. House (2004) (seriál)

První 4-5 řady za pět. Od té doby tradiční pokles.

Holka na roztrhání (2002)

scenar je tak ohranej ze uz to neni hezky a kdyby v tom nehrala Reese tak bych dal jen 2*

Bombaj volá (2004)

Film jsem viděl v rámci Febio festu v Praze a i když nám pustili anglické titulky, tak usoudili že pro méně zdatné angličtináře bude lepší navíc simultánní dabing jako bonus. Prvních deset minut jsem se jenom smál dabingu, ale nakonec jsem to překousnul. Jinak film je příběh indky žijící ve Švédsku, která se rozhodne najít svojí bio matku a tak se mi před očima rozehrál šílenej příběh s ještě šílenějšími snovými vsuvkami, zahrnující mladé sexy indy v těsných kaťatech a to na mě prostě bylo moc. 50%

Zlatíčko (2004)

sledovat film me proste tesilo a bavilo a Law mi byl zase po dlouhy dobe sympatickej :)

Hoši z Bristolu (2005)

prumerne natocena ,,krimi´´ podle skutecne udalosti ktera me zabavila ale na druhou stranu mi dech nevyrazila...kazdopadne zajimava Davidova prvotina se kterou vylozene nezklamal

Den poté (2004)

emmerich je jalovej jak nikdy