Crazy Joe (2013)

Vážná "stathamovka". Příběh je dobrý, akce tak akorát a má to zajimavy vývoj jednotlivých postav. 75%

6 underground: Tajné operace (2019)

Přehlídka "trademarků" Michaela Baye! Tak skvěle technicky natočený film, jsem dlouho neviděl. Navíc je to zábavné a zahrané s nadhledem, takže spokojenost. 80%

Cesta bez návratu (2017)

Náš milovaný Arnie v roli, ve které ho prostě nechcete vidět. I přes zajímavou atmosféru a slušné herecké výkony, příběh vyšumí, tak nějak, do ztracena... 45%

Zraněná srdce (2019)

Skvěle zahrané vztahové drama z období konce 2. světové války. V rámci žánru, není moc, co vytknout. 85%

Street Kings (2008)

Drsný příběh ze světa více, či méně, zkažených poldů. Pestrému hereckému obsazení vévodí Forest Whitaker a Keanu Reeves. Charakter jím ztvárněné postavy predznamenává jeho budoucí životní roli Johna Wicka. 80%

Vidím tě (2019)

Thriller s tísnivou atmosférou, postupnou gradací napětí a několika "lekačkami". Zajímavé jsou dvě různé filmařské perspektivy vyprávění, které dohromady dávají (i přes pár divných zásahů stříhače) příběhu ucelený obraz. Mému kladném hodnocení přispěl i fakt, že se tvůrci nesnažili v závěru vše do puntíku dovysvetlit a nechali tak divákovi prostor pro trochu fantazie. 75%

Případ Collini (2019)

Filmy že soudního prostředí mám rád a tenhle patří do série těch povedených, zjm. pak celkovým vyzněním. M'Barek vážnou roli zvládl s přehledem a mistru Nerovi stačí upřený pohled jeho proslavených modrých očí a je to tam :-)

Dokonalá lež (2019)

Komorní thriller s povedenou zápletkou. Navíc, v podání ústřední dvojice, velmi dobře zahráno, takže stojí za vidění. 80%

V síti (2020)

To, že jsme, jako chlapi, prasata, a že jsou na internetu různá individua, to asi tak nějak víme. To, co je ale zobrazeno v tomto dokumentu (a v koncentrované podobě) dává tušit, že situace může být horší než si dokáže mnoho lidí připustit. Jako otci tří dcer, mi nebylo dobře... 80%