DenisR

okres Praha
Filmový a herní maniak

3 body

• 12.9.2019  21:30

Za to naprosto nejúžasnější cameo v potitulkové scéně si ty čtyři hvězdy film zaslouží.

• 8.9.2019  09:26

Abych řekl pravdu, od snímku jsem neměl příliš velké očekávání, jelikož předchozí díl se mi sice líbil, ale ne na tolik, abych ihned prahnul po dvojce. Osobně jsem se pak začal těšit na herecké obsazení a celkovou atmosféru, která na mě působila v trailerech velmi dobře. Po shlédnutí už můžu jen říci, že jde o vskutku povedený film a v některých ohledech předčí první díl. Naopak v jiných zase za svým předchůdcem zaostává. Naprostá dechberoucí atmosféra dělá z filmu přesně takový horor, který v kině chceme vidět a jednotlivý herci tomu dodávají tu správnou šťávu. Samozřejmě jako každý film, ani tento není dokonalý a čím déle nad ním přemýšlím, tím více chybiček v něm vidím. Velmi mě mrzí Pennywise, který se na plátnech objevil jen výjimečně a nejvíce jsme se ho dočkali až v závěru, který také byl lehce krkolomný. I přesto to všechno se jedná o snímek, který můžu doporučit a za tenhle rok je to pro mě zatím nejlepší horor. Třeba je to i tím, že jsem si ho vychutnal pěkně v kině, kde přeci jen, zdejší atmosféra je úplně o něčem jiném než ta doma na gauči. Má recenze - https://napojsa.sk/recenze-to-kapitola-2/

• 1.9.2019  21:55

Kromě posledních 30 minut celkem nuda.

• 18.8.2019  10:18

Hobbs a Shaw musí spojit své síly, aby zabránili šířícímu se viru a hlavnímu záporákovi ve společnosti Etheon, i přes to, jak moc se nenávidí. Po čas celého filmu to dávají jeden druhému pořádně najevo. I přes ty nelogické věci, jako jsou rány, které schytávají a absolutně jim nic nedělají nebo samotná fyzika, se jedná pro mě o překvapení roku a o skvělý a vážně vtipný snímek s nečekanými camei. Dwayne Johnson společně s Jasonem Stathamem tvoří dokonalou zábavnou dvojici, kterou doufám, že ještě uvidíme. Má recenze - https://napojsa.sk/recenze-rychle-a-zbesile-hobbs-a-shaw/

• 29.7.2019  22:57

Velmi silná krvavá řežba, která neomrzí od začátku až do konce. Škoda jen klišé pasáží a nelogického chování hlavní hrdinky Sáry. Za mě solidní čtyři hvězdičky.

• 15.7.2019  23:28

Terminátor 2: Den zúčtovnání naprosto přesně definuje žánr sci-fi. Na 90. léta úžasné efekty a naprosto jedinečný a nezapomenutelný soundtrack. Skvělé momenty, hlášky, hudba, efekty, herci a samotný Arnold dělají z Terminátora 2 nejlepší akční film všech dob, na který se jednou za čas moc rád podívám znovu.

• 10.7.2019  19:24
    Kořist (2019)

Není skoro ani chvíle, kdy hlavní hrdinové mohou odpočívat. Každou sekundu hlavním hvězdám házejí tvůrci klacky pod nohy, že až někdy není možný, co všechno dokážou ustát a přežít.

• 27.6.2019  01:51
    Annabelle 3 (2019)

Ani se nedivím, že scénář psal samý člověk, co první díl. Annabelle 3 se nese v kompletně stejné vlně a ani samotné klišé si nedovolili změnit. Kromě nových postav, prostředí, ke konci gradující děsivé atmosféry a Boba nic více oproti předchozím dílům nenabízí. Třetí pokračování nemělo absolutně žádný smysl dělat, Annabelle měla zůstat zavřená ve vitríně a žádná pubertální děcka s nelogickým myšlením se k ní nikdy neměla přiblížit. P.S. Děkuju za projekci ČSFD 26.6. 2019 v kině Cinestar Černý Most, má recenze - https://napojsa.sk/recenze-annabelle-3/

• 27.5.2019  23:06
    The Visit (2015)

Jakožto velký odpůrce Found footage filmů, musím říct, že tento nejen, že byl dobře pojatý, ale i uctíhodně natočen oproti jiným filmům. Například oproti filmu Ghoul. Ten vypadal naprosto otřesně kvůli třepající se kameře a skoro to tak vypadalo, že to natáčel klepající se 15ti letý kluk z ústavu pro choré, který akorát vylezl a dostal absťáček na cígo. The Visit, ačkoli měl pomalejší rozjezd, byl zajímavě pojatý a jelikož pár nesmyslných věcí nezapadá do sebe, tak dávám čtyři hvězdičky.

• 27.4.2019  12:58

Zkousnutelný, dle mého až zdlouhavý film, který však doplňovali různé vtipné momenty. P.S. Moc pěkná ČSFD projekce v kině Atlas 26.4. 2019

• 19.2.2019  21:36
    Kung-fu mela (2004)

Perfektně natočené akční sekvence. Až na horší efekty, solidní Kung-fu mela.

• 21.12.2018  14:04

Lituju dne, kdy jsem se rozhodnul zkouknout celou tuhle série. Lituju dne, kdy jsem zkouknul tenhle ODPAD, který byl převážně zaměřen na erotiku. S předešlými díly nemá prakticky nic společného a rozhodně nepatří do horor žánru.

• 21.12.2018  12:46

Solidní opening, dechberoucí efekty, ale bohužel zdlouhavý nudný film, kdy pořádná akce přišla až po dvou hodinách.

• 9.12.2018  21:50
    Ghoul (2015)

Ghoul...tak jsem právě četl na jedné stránce, že se tento film, podle nějakého člověka, dostal do TOP 10 - Nejlepších hororů. S tímhle kriplem, kterej to napsal bych se nejraději sešel osobně a doslova bych mu řekl, jaká tohle byla naprostá sr*čka a ztráta času. Found footage...naprosto nesmyslnej způsob natáčení nebo co to je vlastně za kravinu. Skupinka lidí si jde a celou dobu to jeden člověk natáčí s low-budget kamerou a ještě se u toho třese jak naprostej idiot a z filmu si odnesete maximálně to, že do budoucna už žádný debilní Found footage film nikdy nezhlídnete. Myslím, že „ODPAD“ dokonale vystihuje film.

• 9.12.2018  21:49
    Far Cry (2008)

Far Cry, jedna z nejlepších PC her a v roce 2008 každému hráči zažitek ze hry naprosto znechutili tímhle tím ODPADEM! Pravděpodobně jediné co je s tou hrou stejné je název a červená havajská košile a dost možná za to by si to ten půl bod zasloužilo. Bohužel tu košili sundal hned po prvních 30 minutách a tak už to s Jackem nemělo nic společného.