Probuzená smrt (2004)

Van Damme asi pořád žije v éře 90-tých let a nepochopil,že jeho filmy už prostě stojí za hovno a nikdo o ně nemá zájem.V dnešní éře vysokorozpočtových filmů se prostě jeho za dvacet dolarů natočeným filmům nemůže dařit.Navíc je tady snad všechno špatně(dialogy jsou v mojí top 3 toho nejhoršího co jsem kdy viděl).Kdyby tu alespon byla dobrá akce,ale to nee. Jean si chtěl hrát na herce a napráskal tu stupidní dojemné záběry.Ve scéně kdy brečí mi věřte,že se rozbrečíte taky,ale bohužel z úplně jiného důvodu.Probuzená smrt je film ve všech ohledech špatný a doporučuju jen opravdu těm posledním fanouškům belgické akční ikony.Zbytku doporučuju ruce pryč.20%

Motel smrti (2007)

Seru na předsudky a dám tomu pět.Já se u toho bavil a to docela dost.Není to ničím vyjímečné,ale přesto mě na tom něco upoutalo.A občas mě i lehce zamrazilo.Začít mi někdo bušit ve tři ráno na dveře tak asi neudržím stolici.O co vlastně jde?? Luke Wilson(v roli ve které jsem ho skutečně nečekal) a Kate Beckinsale jsou typičtí manželé,kteří se opravdu,hlavně ze začátku,velmi milují.Přijedou do motelu a jak už to v typickém americkém motelu bývá začne tam řádit banda psychopatů.Očekávatelné zvraty a všechno jde tak jak se u každého podobného snímku očekává,ale přece jenom je zde něco jiné co nevyzařuje takovou sračkoidností jako většina killing movies.Dávám 80-85% ------------------------------------ (možná sem měl dát jenom 4*)

Okrsek 13 (2004)

Poctivý akční nářez ve kterém děj není až tak důležitý,protože akce zastíní vše ostatní.A jelikož je tady skoro pořád tak je skutečně na co se dívat.Ideální na zahnání nudy a na pobavení .Je docela škoda,že se Cyril Raffaelli neobjevuje ve filmech moc často,protože na ty jeho kousky se hodně dobře dívá,ale snad si ho po Die hard 4 Hollywood všimne a začne mlátil další americké herce.Willise už má,jako další mě napadá Cruise jako Hunt nebo Damon jako Bourne.To by bylo parádní pokoukáníčko.Snad se přání vyplní.Za District 13 dostává 80%

28 týdnů poté (2007)

Úvodní scéna mě zarazila do sedačky a po celý film jsem z ní nebyl schopen vylézt.Tak takhle nějak si představuju horor s parádní Atmosférou,Hitman_47 at si svoje Abandoned strčí do prdele :-))))),ale tady prostě bylo čeho se bát(nebo možná ne bát,ale mělo to pořádné grády).Po delší době jsou uspokojeny mé zombiechtivé choutky a na delší dobu se film usadí v mé paměti a to až do té doby než se objeví něco lepšího.Jenom škoda,že už asi nebude?? třetí díl.Přece jenom 28 months(nebo dokonce years!!) later už zní docela blbě.80%

Unrest (2006)

Prosím už ne!! Už nechci vidět stokrát viděnou variaci na zlé duchy.Už jsme je viděli v lese,v domě,v motelu,ve sklepě,v žumpě no snad už úplně všude a ted zaútočili na pitevnu.Zní to dobře,pitevna+duchové=horor.Ale tady ne!! Lidi neříkejte mi,že jste se u tohohle báli.Proboha pokud by mi bylo 10 let a můj první horor v životě tak by mě možná jedna scéna vyděsila,ale jinak to bylo naprosto nudné.Odehrávat se to jinde tak okamžitý odpad,ale přece jenom ta pitevna měla něco do sebe.Druhý obrovký negativní prvek byly dialogy.To musel vymýšlet snad nějáký retard.Věty typu '' Něco není v pořádku s mojí mrtvolou'' mě rozesmály více než nějáká parodie a to by se asi u hororu nemělo stávat.Je to sračka umístěná do dobrého prostředí tak dám 40%

Transformers (2007)

Zážitek k posrání.Jestli vás ani Transformeři neposadí na prdel tak už asi nikdy nic.Michael Bay je jako velké dítě.Dostal do ruky hračku Optima a do druhé 170 melounů a měl natočit film.Výsledek je více než parádní a nebyl by to Michael kdyby tady nevybuchlo snad všechno co se ve filmu objevilo.Autoboti jsou navíc udělaní tak neskutečně realisticky,že mi při první přeměně vypadly oči z důlku.Některé vtipy mi sice nesedly,ale lehká vada na kráse zmizela při následných akcích,které byly prostě neskutečné.Valím si sehnat Camaro,snad v něm bude nějakej robot.90%

Broken (2006)

Obsad'te do hlavní role hnusnou,tlustou a absolutně nesympatickou ženskou a bude vám naprosto jedno co se s ní stane.A tím se vlastně film stává zcela zbytečným.Hlavní hrdinka je navíc úplně(tady slovo úplně je ještě velmi slabý výraz) blbá a dává vtipům o blondýnkách úplně za pravdu,protože tak jako ona by se zachoval jenom totální dement.Navíc se tu vůbec neřeší proč,jak,kde a celé to sází jenom na efekt a to asi zachránilo hodnocení od odpadu protože přehrabování se ve vlastních střevech je tak nesmyslné až je zábavné.40%

Torque: Ohnivá kola (2004)

Dva lidé na motorce jedou vedle sebe a mlátí se jak v nějákém kung-fu filmu,přitom by stačil jeden mocný kop do motorky a bylo by po všem.Hraje tady asi největší množství drsně vypadajících týpků co se dá v Americe pobrat.Hraje tu Jaime Pressly šílenou gothic lady a nějáká pěkná blondýnka,kterou jsem předtím vůbec neznal,ale celkově obsazení bylo fakt cool.Ale proč to točil režisér,který by posral i reklamu na Coca colu!!! Co to bylo za debilní konec!!!! A proč to občas nedávalo smysl!! No asi je třeba vynechat logiku a nechat se unášet akcí,které je tu docela dost a pokud to nevypadá jako kdyby někdo zvracel kolem kamery tak se na to dá dívat.50%

Zelené peklo (2003)

Kombinuj,kombinuj až se z toho posereš.Takové nějáké heslo má Basic.Je tam hodně linií,ale nějak jsem je pořád stíhal a chápal(nebo jsem si alespon myslel,že je chápu) až na ten konec,kdy už mi opravdu spadla čelist o 5 pater níže.Když si ale odmyslím tu hromadu sraček,které tu byly,a některé byly docela dobré,tak se mi to i celkem líbilo.Trošku poupravit a bylo by to dokonalé neředěné a opravdu zelené peklo,ale s těmi kombíky dávám lehce přes 65%

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Velmi amatérská parodie na Indiana Jonese,která je místy ale velmi zábavná.Hlavní podíl na tom měl především Noah Wyle(ano,doktor Carter z Pohotovosti!!!!),který hrál prakticky naprostého vola zachranujícího svět.Jako televizní oddech to byla vtipná podívaná s otřesnými efekty a spoustou nesmyslů s celkem dobrými herci a tak dávám 55%