Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Piráti jsou moje srdcovka takže ani u třetího dílu nemůžu dát jinak než za 5*. Co na tom,že je to přehnaně ukecané,natahované,mě se to prostě líbilo se všemi klady i zápory.Dějově jsem stíhal všechny ty zvraty a vychutnával každý záběr až po velkolepou finální bitvu,která teda měla koule!!! Třetí díly jsou letos poměrně zklamáním(Spider-man,Shrek) a asi ani Piráti neustojí vlnu kritiku ptže musím uznat,že je At the worlds end poměrně ''jiný'' než předchozí dva díly,ale jak už jsem říkal ze startu u tohohle filmu nemůžu být objektivní.Prostě za 80%

Ma noot Ihek lai (2006)

Thajská variace na Spider-mana ovšem s rozpočtem asi o 99% nižším.A bylo to opravdu znát.Ale celkově se na to dalo koukat,hlavně některé bojové scénky byly docela fajn.Celkově průměrný film,který ničím neobohatí,ale vyloženě ztráta času to taky není.50%

Miss Potter (2006)

Možná jsem jenom chvilkově přecitlivělý,ale tohle bylo prostě okouzlující.Film až po okraj nabitý emocemi a vynikající herecký koncert hlavních představitelů.Většina podobně laděných snímků(ještě k tomu zasazena do Anglie v době kdy auta byly něco jako pro nás terminátor) mi bytostně nesedí,ale prostě tomu až přeslazenému úsměvu Renée Zellweger jsem totálně podlehl.Její Miss Potter je ukázka štěstí a radosti ve své nejčistší podobě a optimismus z ní sálá na kilometry daleko.Ale trochu té kritiky na závěr,poslední dvacetiminutovka je o poznání slabší.Má k tomu sice důvod,ale přece jenom by se to dalo nějak zkrátit ptže už tam chyběl ten kouzelný náboj,ale i tak je to jenom drobná chybička na kráse celého filmu.75%

Johnny Mnemonic (1995)

Hodně divnej filmík,který však urval nějakej ten kb v mé paměti.Keanu mi tady docela připomínal Nea,kterému chyběl Matrix.A navíc tu hraje v naprosto šílené roli Dolph Lundgren v jedné ze svých nejlepším rolí(celkově měl asi tři takže je to vlastně památný moment).Na nudu nebyl čas,svižné tempo za doprovodu dobrých hereckých výkonů,velmi divné,ale dobré zpracování,hacker delfín,prostě paráda.Akorát Ice-T mohl dostat nějakou menší roli(tak nějak na 2-3 sekundy).80%

Na pokraji smrti 2 (2007)

Je třeba totálně vypnout mozek a nechat se unášet pouze zábavností celého filmu.Akce je slušná,ale málo,hlášek je kupa,ale někdy zbytečné,debilita je na každém kroku,ale viděl jsem horší.V každém ohledu průměrný snímek,který ale stačí na zabití nudy a občas jsem se docela i bavil.55%

Grim Reaper (2007) odpad!

Opravdu jsem nečekal,že je možné něco tak katastrofálně špatného ještě v dnešní době natočit.Nejděsivější herecké výkony v historii,nejnudnější,nejhorší,nejstupidnější co jsem kdy měl možnost vidět.Náhodná kolekce scén,které hlavně ze začátku vůbec nedávají smysl a ke konci ničím nepřekvapily,protože jenom totální idiot by nevěděl jak to skončí.Navíc je to celé opravdu hodně špatná kopie Nezvratného osudu.Jediné poučení- pokud chcete zvítězit nad smrtí je pouze jediný způsob a to nechat ji přejet taxíkem!!!A chcete-li zkusit přežít vlastní smrt tak se na tuto sračku podívejte,ale opravdu jen na vlastní nebezpečí.Závěrečné hodnocení asi tak něco kolem 1-2%

Velkej biják (2007)

Už velmi dlouho jsem neviděl tak špatný film.Neskutečná debilita,trapné,hloupé a neskutečně nudné.Asi 3 docela povedené scénky z 90 minutového filmu to je opravdu tragedie.Ruce pryč od této sračky.15%

Arthur a Minimojové (2006)

Docela příjemná pohádka na kterou se neméně příjěmně koukalo.Madonna je blbá herečka,ale jako animované postavičce ji to sekne.Raději bych ale viděl více animací než hraných pasáží,které mi trošku vadili,ale jinak se jedná o dobrý film.Na Pixary sice zdaleka Minimojové nemají,ale šanci bych jim dal.75%

Stopař (1986)

Nemůžu si pomoct,ale připadalo mi to úplně stejné jako remake.Rutger Hauer je sice možná trošku lepší John Ryder než Sean Bean,ale jinak jako bych se díval na dva prakticky stejné filmy(akorát nákladák ''rozdělí'' jiné postavy a jiné nechá žít).A vzhledem k tomu,že remake dostal 3* musí se i původní Stopař spokojit se 3*.Jeden film dvakrát,tak trošku,ale opravdu jenom trošku jinak za 60%

Gui si (2006)

Tam kde Hollywoodu nápady docházejí,v Asii o nápady není nouze.Americké horory se předhánějí v počtu zabitých teenagerů,ale dobrý horor se u Amíků nevidí často.Silk je film dobrý s neskutečně zajímavou myšlenkou,ale zase bych to nepřeháněl s tím označením horor.Je tam sice pár duchů,kteří sem tam někoho vyděsí k smrti(doslova),ale mě tak nějak vystrašit nedokázali.Možná už sem z těch hromad zhlédnutých strašidel tak odolný,že mě jen tak něco nevyděsí,ale spíše mě nevyděsili samotní mrtví aktéři.Ale rozhodně když se objevili na scéně mě něco lehce zamrazilo na zádech takže zas až tak blbě na tom Silk narozdíl od jiných bubákovin není.No prostě celý film má děsivou atmosféru,která málokoho nechá v klidu,ale přece jenom bych chtěl více.Chtěl bych se zase jednou pořádně bát.Tady jsem skončil tak napůl cesty.Jinak se filmu asi nedá moc vytknout a můžu jen doporučit.