Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Mám tak trochu smíšené dojmy ze sledování posledního dílu této trilogie. Efekty, soundtrack, choreo soubojů, to vše bylo úplně úžasné, ale tak trochu mě zklamal děj a hlavně to jak dopadla ta skvělá bitva, která nakonec úplně vyšuměla do prázdna. Kam se poděla??? To jako stačilo 12 trpaslíků, aby se z prohrané bitvy stalo zdrcující vítězství během pár minut?? Toto pro mě bylo to největší zklamání. Jinak je to skvělá podívaná tak jako bylo vše ze Středozemě.

Rio (2011)

Animace krásná, příběh byl docela slušný a mílí, soundtrack velmi dobrý, ale naneštěstí tomu chybělo více komických prvků. Na takovýto animák se kouknu jen protože se chci pobavit a zasmát, ale tady jsem se moc nezasmál (ačkoliv pár srandovních momentů se tu taky najde). Je to takové nemastné neslané a tudíž to řadím mezi absolutně průměrné snímky, které se dají shlédnout jen jednou a dost.

Pustina (2003) (TV film) odpad!

Když se sejde špatný scénář, bezduchá režie, strašná kamera, herci neherci, odporné prostředí, debilní příběh a nezáživný soundtrack, není možné očekávat jiný výsledek než totální odpad.

It Has Begun: Bananapocalypse (2012)

Bezduchá hovadina, kterou jsem absolutně nepochopil. Ale má to jen 5 minut tak se to dá zkouknout. A za ty známí tváře si to zaslouží aspoň tu jednu hvězdu

Let's Dance All In (2014)

Místo Step up to byl spíš Step down a pořádnej. Přišlo mě to jako kdyby tomu chyběla šťáva. Taneční kreace sice byli moc pěkný, ale už mě tolik nezaujali, jako v předchozích filmech. K tomu to ještě totálně zazdila šílená délka filmu.Takovýto debilní příběh narvat skoro do dvou hodin??? To je fakt opruz a nezachrání to ani ten tanec. A co pro mě asi bylo největší zklamání byl soundtrack, který mě osobně tentokrát absolutně nesedl a nelíbil se mi, což je u takového filmu docela slušný průšvih.

Falling Skies (2011) (seriál)

První série byla výtečná. Dobrý nápad, skvělí herci zajímavý emzáci, a hlavně dobrý scénář. Druhá série nebyla také zlá, ale místy už jsem byl lehce otráven, neboť jsem měl pocit, že se seriál začal točit v kruzích a nic nového nepřinesl. To přinesla až třetí série, která přinesla vylepšené emzáky a nové spojence, ale myslím si, že to bohužel bylo spíš na škodu seriálu, neboť to začalo vypadat jako kdyby scénáristé už neměli do seriálu co dát a tak tam z nouze hold mrsknou novou zápletku v podání nových emzáků. No a pak přišla čtvrtá série, ze které jsem byl vysloveně již naštvaný, protože seriál již dosáhl meze, kdy už ho přestávám sledovat. A to vše jen kvůli neskutečně debilnímu ději, který provází celou čtvrtou sérii (teda až na pár světlých výjimek). Za první sérii bych dal pět hvězd, za druhou sérii bych také ještě pět hvězd dal, třetí série už šla s kvalitou rozhodně dolu a nezaslouží si víc než tři hvězdy a zatím poslední čtvrtá série byla pro mě největší propadák, který si zaslouží tak maximálně jednu hvězdu. V průměru pak hodnocení vychází na tři a půl hvězdy.

Knihovníci (2014) (seriál)

Původně jsem hodnotil čtyřmi hvězdami, bylo to po shlédnutí prvních dvou dílů, kde jsem viděl přesně to co jsem čekal, ale pak přišli další díly a hořké zklamání. Noah Wyle, herec, kvůli kterému jsem se na knihovníky těšil tam v podstatě hraje druhé housle, i když lépe řečeno je, že tam prakticky nehraje (objeví se jen ve čtyřech dílech), no a ostatní herci jsou takový nemastný neslaný a Lindy Booth je k tomu ještě strašně nesympatická. Seriál na který jsem se strašně těšil a který mě strašně zklamal. Hold hodnotit po prvních pár dílech se někdy nevyplácí.

Kouzelníci z Waverly - Film (2009) (TV film)

Slušné završení jednoho Disneyovského seriálu. Poměrně slušně jsem se u toho bavil a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Výborná zábava, solidní efekty a trocha toho napětí, to vše z tohoto děla docela slušný film. Jedinou nevýhodou je někdy až moc infantilní humor, spousta trapných situací a hlavně absence lepšího příběhu. Přesto si myslím, že si tento film zaslouží aspoň ty tři hvězdy.

Návrat kouzelníků: Alex versus Alex (2013) (TV film) odpad!

Seriál byl docela slušný, první film mě pak docela slušně pobavil, ale tohle už nemělo spatřit světlo světa. Nuda nad nudu, která kromě pár opravdu slušných hlášek nepřinesla vůbec nic zajímavého. Bohužel na šedesátiminutovou stopáž filmu připadne asi jen pět nebo šest opravdu vtipných situací a asi tak sto nebo dvě stě opravdu trapných či nudných chvilek. Pro mě absolutní zklamání.

Dračí srdce (1996)

Krásná fantasy pohádka, kterou jsem jako malý miloval a i teď se na ni rád někdy mrknu. Je to totiž pohádka, která má pěkný příběh, nechybí zde akce, napětí, humor, ale i smutek, no prostě to má všechno a k tomu je to doprovázeno výtečným soundtrackem. Proto nevidím důvod, proč bych měl dát méně než všech pět hvězd.