K zázraku (2012)

Film v ryzi podobe, obrazy, obrazy a zase obrazy. Malick opet ukazuje jaky cit ma pro scenu. Kazdy obraz je samostatnym pribehem navazujicim na predesly. Vizualni stvarneni predbiha pribeh. Ve skutecnosti je to plytka nuda s nevyraznymi dialogy o nicem, nicmene obrazova stranka stoji za shlednuti.

A-Team: Poslední mise (2010)

Velke prekvapeni, po par dilech serialu, co jsem videl, jsem necekal ze by filmove zpracovani mohlo byt tak svezi. Spousta scen je tak neuveritelne absurdnich (v tanku) ze se smejete jaka je to blbost. Snad to ani neni akcni film spis to ma bliz ke komedii, cimz nechci rict ze je to smesny, pouze suprove zabavny.

96 hodin (2008)

Pribeh o unosu co uz byl mnohokrat k videni. Ovsem Neeson je nejen milujici otec, ale hlavne byvaly agent, ktery neodpousti. Plus tohohle filmu je v systematicnosti a vytrvalosti hlavniho hrdiny. Jede pomalu, ale stale, neprestane dokud nedosahne sveho. Neeson je hrdina s lidskou tvari, srovnal bych ho s Bournem. Prevalcuje vas, ale kdyz ho potkate na ulici reknete si ze je ucetni. Film ma stabilni tah, zadne vetsi vykyvy a tak hodina a pul ubehne jak voda.

Útěk z MS-1 (2012)

Slusna sci-fi se slusnymi triky a s pribehem ktery uz k videni byl. Cely film je prospikovan hlaskami Guye Pearce, ktery to diky tomu pozvedl na mnohem vetsi zabavu. Film stoji za to videt uz jen kvuli Gilgunovi, hraje spickoveho magora .

Králova řeč (2010)

Kombinace Colin a Geoffrey je dokonala. Atmosfera je tak uveritelna. Colin hraje historickou postavu se skutecnym hendikepem, ktery dokazal silou vule zvladnout, jeho cesta je ve filmu vykreslena hodne poutave. Film ktery si muzete dat 1x za rok a stale se Vam bude libit. Postava Winstona Churchilla ma pouze par replik, ale stoji za to.

Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005)

Pokud jste nevideli Jumanji asi se Vam bude film libit. Bohuzel je to pouhy klon situovany do vesmiru. Revnivost a usmirovani bratru, ktera ma byt motivem filmu je chvilemi docela otravna. Film na jedno shlednuti, po tydnu jsem si nedokazal vybavit zadny zajimavy moment.