Bourák (2020)

Hruza, des a bes. Naprosto chaoticky, neuzavreny a nenavazujici sceny. Pejsek a kocicka vari dort.Tohle nemelo vzniknout. Vizual na urovni, hudba paradni, obsazeni moc pekny. Co je to ale platny kdyz scenar je tak nekonzistentni. Pouzit primer ze se jedna o komedii je nadnesene, chybi tomu totiz vtip. Nebo je take mozne ze se jedna o tak moc cernou komedii az to bezny mozek neni schopen pobrat. Jeste jeden uhel pohledu na to je mozne mit a to ten, ze Ondrej Trojan chtel moci mermo nacpat do 1 filmu co nejvice vtipne originality az se z toho stal mismas nudy.

Hotel smrti (2019) odpad!

Jakmile jsem v "akcnim" filmu v prvni scene zahledl Skodu Octavia 1. generace coby vuz mafianu, navic s prelepenym znakem Skoda, bylo mi jasne jaka kvalita me ceka. Lokace vseho vsudy jedna, ulice a pokoj. Pribeh to ma neoriginalni a nejhodnotnejsim dialogem byl rozhovor najemneho zabijaka s dcerou o ryzovaru. Cage spadl na uplne dno, tak se trochu porochnil a hrabe se vesele jeste hloubeji. Pokud budete 91 minut kopat holou nohou do zdi, budete mit hodnotnejsi zivotni zazitek nez po shlednuti tohoto "filmu"

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Ciste feministicka zalezitost, drsny, pomateny a rozervany zeny zachranuji nebo likviduji mesto. Zabava i nevyuzity potencial zaroven. Vizual jede na plne pecky a choreografie HQ je tanecne blazniva a zaroven detinska, proste ulet. Potesila me muzika a hlavne pecka od Charlotte Lawrence "Joke's on you". Mimochodem cely soundtrack zpivaji vyhradne zeny, tomu rikam genderova vyvazenost :-) Rezie ma jeste trochu mouchy a cely pribeh je docela klisoidni, coz u komiksovek asi nebudeme brat na zretel. Za shlednuti stoji, ale do filmoteky to nepujde.

Ježek Sonic (2020)

Desna kravina, ale Sonic je cool a Carrey je bozi, jeho knir by mel prijit do muzea. Tanecni kreace prekonavaji i jeho ksichty. Pribeh je blbina, ale tezko neco vyzdimat z pocitacove hry z minuleho stoleti. Cely film je prakticky pred zelenym platnem nicmene na jedno shlednuti to je.

Velké šéfky (2020)

Genderove to bylo vyvazene takze si amici mohou udelat carku. Jinak je to sracka. Salma jeste nikdy nebyla osklivejsi. Komedie ktera poistrada humor a nahrazuje ho trapnosti. Pribeh tisickrat omlety. Proste ztrata casu.

Špindl 2 (2019)

Jednu hvezdu si zaslouzi priroda, zbytek je neco pri cem hodnoceni "odpad" neni dostatecne. Dej dementnich serialu prevedeny do stopaze filmu. Divim se hercum, ze nemaji soudnost v cem se nechaji natocit. Cely pocin zavani seminarni praci spatneho studenta, kteremu nekdo dal trochu vic penez. Nevim kde zacit, pribeh veskrze zadny, scenar psany pravdepodobne primo na place. Poslouchani nekterych dialogu fyzicky boli. Usetrete si 105 min. a radeji si pustte plyn, bude vam po tom lip.

Avenue 5 (2020) (seriál)

Asi to melo byt vtipne, ale k tomu chybel humor. Par zajimavych kousku by se naslo, ale celkove spis podprumer. Cekal bych ze fekalni humor uz nebude nedilnou soucasti serialu a filmu a ze by se bez neho mohli tvurci obeji, cekal jsem marne. Lide jsou hloupy a serial si z nich utahuje, skoda ze to nedela trochu chytre. Tesil jsem se na dalsi serialovou roli Hugha, ale byl jsem zklaman, sproste plytvani talentem. Velke plus serialu je v tom ze zacatek je prachbidny a casem se stupnuje kvalita.

Mizerové navždy (2020)

Za me docela zklamani, akcni to bylo, ale neco jako by to stale brzdilo. Linka s rodinou sagou policajta a padoucha mi proste do akcniho meganarezu moc nejde. Potiz je zjevne v tom ze jsem nedavno videl jednicku a kdyz prijde na srovnani tak trojka je jen nastavovana kase. Libi se mi kamera ktera pouziva osvedcene uhly pohledu na mizery, jejich auta, holky a cele Miami. Hlasky jsou pritomne i kdyz trochu vycichle a jejich mnozstvi by mohlo byt vetsi. B tym byl spise do poctu, cekal jsem ze se spusti lavina vtipu na duchodce alias A tym, ale nestalo se. Kazdopadne po ukrutnem druhem dilu je tohle zjeveni i kdyz jede pouze na 80% plynu.

Disturbing the Peace (2020) odpad!

Mozna je to nahoda, ale u vetsiny filmu uz po prvnich par vterinach vidim jak se pracuje s kamerou, s barvami a svetlem a nejak se mi podari odhadnout kolik penez se do toho vrazilo. Tady to byla asi smesna castka, kdyz se to spoji se scenarem napsanym za jedno odpoledne v mekaci a hereckymi vykony na urovni stredoskolske grotesky, zadny excelentni vysledek neocekavam. Pearce odehral svuj naprosto nejhorsi vykon a vsichni kolem byli jeste o chlup horsi. Skoda ze jsem si neprecetl recenze dopredu, tech 90 ztracenych minut mi uz nikdo nevrati. Zapletka je klisoidni a provedeni je tak ubohe, ze by rezisera mela hanba fackovat tak 5 let v kuse. Ostatne co ocekavat od nekoho kdo byl profesionalni snowboardistou a jako konicka ma rezii. Radeji si jeste jednou dam Babovresky nez tohle.

Cardinal (2017) (seriál)

Nic proklate objevneho nebo nedejboze noveho, ale poctiva detektivka severskeho typu a to nejenom pocasim a prostredim. Campbell dobry, to se dalo cekat, ale prekvapenim je Vanasse ta me zaujala. V 1. serii je zaporacke duo moc mile a jejich motivy takove pekne, logicke :-) Vsiml jsem si ze hudba je u techto detektivek dosti podobna at uz je toci ve Skandinavii nebo v Severni Americe. Fandim miniseriim to by mel byt novy standard.