Mal de ojo (2022) odpad!

Tak zde bych využil zkušenost z vysoké školy, kde sem musel psat 35 semestrálních prací za semestr. tohle stálo tak za piču, že sme s kamarádama neměli slov. Jako sorry, ale ztratil jsem hodně času, ale tenhle bude mrzet nejvíc. -_- 0/410000

Bestie (2022)

Nedokážu si vzpomenout kdy ve mě naposledy vzbudily postavy takovou nenávist jako zde performující dcery . Bohužel díky jejich výkonu film nejde brát vůbec vážně. Samo o sobě to stálo za hovno, nemělo to nic a ty dvě holčiny tomu od samého začátku dávaly fakt co proto. swag

Podezřelá (2022) odpad!

Tak tohle byl silnej šálek čínský kávy. Sem na to s Jirkou kókal jak na první duhu. Bohužel duha měla víc barev než tohle smyslu. Soudtrack drsnej :)

Černý telefon (2021)

Čekali jsme na to dlouho... Horror roku ? Spíš tak možná průměr roku. Snad to ani jinak okomentovat nejde :)

X (2022)

Miluji svěšená prsa. Ale všeho moc škodí. Tam bylo tolik volnýho poprsí, že bY toopravilo celou d1. Příběh 10/10 ale zeschlá kunda už mě nějakej ten pátek neláká, radši zapltím pár juro. Btw kluci v csku jsou opravdu špatní

The Beta Test (2021)

Wtf. Horror/ Thriller ????????? Co sem to kurva viděl?

K zemi hleď! (2021)

Nooo. Jak se tohle mohlo lidem líbit, to opravdu nechápu. Za dokoukaní filmu očekávám minimálně diplom.

14 vrcholů: Nic není nemožné (2021)

Jako nic extra. Nejvíc mi vadilo že z hodiny a čtyřiceti minut, se leze tak 15-20 minut. Většinu filmu se kecá. Záběry z lezení některých hor trvaly klidně jen 10-20 sekund, což mi nejde do hlavy. Takhle mi přišlo, že to shazuje náročnost výstupů. Čekal jsem od toho prostě něco jiného.

Ctihodný občan (2009)

Jestli máte u nových filmů problém udržet pozornost a koukáte pořád na mobil. Tak se pusťte do tohohle. Ano člověk na to musí mít náladu, ale když to trefíte, tak špica. Herci 10/10 napětí 9/10 a odsýpá to. já jsem nadmíru spokojen a i přes to, že vyvrcholení zápletky bylo pochybný, tak to hodnotím 5/5

The Deep House (2021)

Horor je jedním z mých nejoblíbenějších žánrů, tudíž mám široké spektrum se kterým ten film mohu porovnat. Nad tímto snímkem jsem dlouho váhal, já sám jsem totiž licencovaný potápěč. Nápad to byl určitě dobrý, ale to provedení se podle mě nepovedlo. První dvě třetiny filmu nebyly špatné, ale jak měla nastat ta "strašidelná část", tak to šlo do kytek. Vybudovaná atmosféra a napětí nic moc. Strašidelnost záporáků se blížila 0. A jelikož se téměř celý film odehrává pod vodou, tak z pohledu hereckých výkonů může hodnotit snad jen konverzace. Tady bych chtěl všem doporučit, aby se na film podívali v originálním francouzském dabingu. Já jsem viděl dabing anglický, a opravdu do za moc nestálo.