Emmmalie

okres Nitra

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 27.12.2014  10:33
    Plameny vášně (TV seriál) (2003)

Poznáte ten pocit keď máte na filmy a seriály naozaj vyberaný vkus a potom vám prirastie k srdcu takýto brak? Ano, presne to sa stalo mne. Skrytú vášeň som videla prvýkrát ako 8 ročné dieťa a od vtedy sa mi to páčilo... Teraz si už len každý rok v repríze opakujem svoju nostalgiu a hľadám v tomto seriály hlbší princíp, ktorý na počudovanie niekedy nájdem. Každopádne si myslím, že táto telenovela je jedna z najlepších aké boli natočené, nemá až tak typický a ohraný dej ako ostatné a keby mám hodnotiť len podla sympatií dám jej 5* ale keďže som trochu realistka dávam 4*. Avšak s komentárom MILUJEM TENTO SERIÁL A VŽDY BUDEM , nech má aj desiatu reprízu na dome. Cmuk :)

• 9.7.2014  23:55

AHS pre mňa najväčším prekvapením, veľmi ľutujem, že som ho nezačala pozerať skôr. Prvým dielom ma vtiahol do deja a nepustil. Hororové žánre nie sú nič pre mňa no tento seriál si ma neskutočne získal a pri jeho sledovaní mi naozaj nie je všetko jedno. Prvá séria je prepracovane do detailov a nenašla som na nej nič čo by som jej vytkla. Druhá séria je pre mňa najlepšia zo všetkých, najviac som sa bála a najviac sa mi páčilo spracovanie aj celkovo scenár. Tretia séria mi prišla najslabšia no stále veľmi dobrá. Teraz čakám na každú novú časť. série a dúfam že ma ohúri ešte viac ako moja milovaná druhá séria, uvidíme. Plus veľmi sa mi páči herecký výkonom Taissy Farmigy a dúfam, že ju uvidím aj v iných projektoch. Ďaleuj by som chcela vyzdvihnuť Jessicu Lange ktorá mi trošku pripomína moju "srdcovú" záležitosť Meryl Streep. Jessica je v každej sérii Do ko na lá. Moje celkové hodnotenie je 95%

• 19.3.2014  20:05
    Mamma Mia! (2008)

Kedysi bola pre mňa Mamma mia iba ľahko trápny muzikál plný tanca a spevu. Tento pohľad na film mi zostal dodnes, no uvedomila som si, že máloktorý film, vlastne asi žiaden okrem Mammi mii mi nezlepší náladu. Môžem si ho pustiť hoci kedy a stále si budem spievať tancovať a užívať si ho. Je to taká moja malá srdcovka, ktorú si vlastne ani neuvedomujete, ale stále si ju púšťate, až kým zistíte, že táto sprostosť mi vlastne prirástla k srdcu. Hlavnú zásluhu má na tom samozrejme moja bohyňa Meryl ale túto krásnu atmosféru dotvára aj Pierce, Amanda a ostatní :)

• 28.2.2014  12:10
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Kto by už by v tejto dobe nemohol poznať Simpsonovcov? Je to najväčšia klasika klasík, ktorá je skvelá v detstve v puberte a aj v dospelosti.

• 28.2.2014  12:08
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Tom a Jerry sú moje detstvo od malinka som ich pozerávala na Cartoon Network a úplne najlepšie sú tie najstaršie časti, ktoré poznám naspamäť. Mám pocit, že postupom času tento seriál trochu upadol, hlavne tie najnovšie časti sú čistá pohroma. Každopádne tvoril moje detstvo a preto sa u mňa radí k tým TOP rozprávkam.

• 23.2.2014  11:53
    Rivalové (2013)

Odporúčania na tento film sa na mňa hrnuli z každej strany a ja som sa im dlho úspešne vyhýbala. No potom prišiel ten deň kedy som sa rozhodla si ho pozrieť. Prvých 20 minút som na to len nechápavo civela s pocitom, že toto asi nepopozerám. Včera som sa zaprela a pozerala som to od znovu a ďalej o pár minút neskôr som sa už nevedela odtrhnúť od obrazovky. Neskutočne a príbeh pohltil. Herci predviedli neskutočné výkony, tak isto ako režisér kameramani a všetci čo na tomto filme pracovali. Je to skvelé dielo. Má zaslúžené miesto top 10. :)

• 25.1.2014  21:34

Tento film si nestačí pozrieť len raz, treba aspoň dva krát, ak nie viac. Už na začiatku na mňa zapôsobil tajuplnými scenériami, ktoré umocňovala veľmi mysteriózna melódia, ktorá sa k tomu hodila ako vyšitá. Väčšinou si pri filmoch nevšímam kameru, nejak ma nikdy proste neosloví, ale v tomto filme som si to všímala už od začiatku. Podľa mňa aj tá kamera to mala všetko prešpekulované do úplných detailov. Vtedy som však ešte nevedela čo mám od filmu čakať. Leonado ma doslova nadchol, bol to jeden z jeho najlepších výkonov, ak nie najlepší. Celkový príbeh bol prepracovaný do detailov za čo skladám poklonu geniálnemu režisérovi, ktorý presne vedel, čo chce docieliť a mal to všetko do nitky premyslené. Koniec filmu ma úplne dostal. Po prvom zhliadnutí som si nebola 100% istá tým ako som to pochopila, no na druhý krát som sa vo všetkom utvrdila. Sledovala som tie malé náznaky, ktoré boli podhadzované počas celého filmu. Je to skvost, naozaj. Všetko úplne TOP. 5 hviezdičiek bez pochyby.

• 18.1.2014  21:24

Nikdy som nemusela Juliu Roberts ale v tomto filme mi vyrazila dych bola skvelá naozaj som jej verila úplne všetko. Takisto neodmysliteľne dokonala Meryl Streep ktorá mi vyrazila dych čo už ani nie je prekvapenie. Dej filmu sa mi páčil- Mám rada príbehy ktoré mi "pokazia náladu" a toto bol jedným z nich cítila som sa ako keby zničená po dopozeraní. Bol skvelý, na mňa fungoval ako mal. Bol tam moment prekvapenia, aj zábavy ale v konečnom dôsledku to bola dráma jak vyšitá.

• 5.12.2013  19:09

Na tento film som počula len samé chvály preto som od neho očakávala dosť veľa, ale ten zázrak čo opisovali druhí sa u mňa nekonal. Ale Leo bol skvelý dokonalý nádherný všetko najlepšie! (ako vždy) ale napriek tomu ten film je nekonečný prisahám nikdy sa mi nestalo, že by som film nevedela tak dlho dopozerať. Pozerala som ho asi na 5 krát čo je strašne veľa... Každopádne jediné čo sa mi na filme páčilo boli pesničky( hlavne lana del rey v orchestrálnej verzii) a tie bujaré párty v Gatsbyho dome ktoré by som raz chcela zažiť aj ja. Inak dosť priemer.

• 20.10.2013  17:55
    Daria (TV seriál) (1997)

Neobyčajné dievča s vlastným názorom ktorá má každého v paži a jej výroky si proste skveleeee :)

• 20.10.2013  17:53
    Sex ve městě (TV seriál) (1998)

Najlepšia vec na odreagovanie sa. Milujem pozerať sex v meste večer po ťažkom dni pri čaji úplne v kľude, naozaj mi to vždy zdvihne náladu. Obyčajné každodenné problémy žien z ktorých si robia ťažkú hlavu a každá z nás sa v nich vždy nájde.

• 20.10.2013  17:07
    Dědictví (TV seriál) (2013)

Ja viem, tu sa nesmú používať vulgárne slová, preto taký krátky komentár :( :D

• 20.10.2013  17:03
    Donnie Darko (2001)

Ako jeden z mála filmov vo mne zanechal velmi zvláštne pocity aj po dopozeraní. Dlho som nad ním rozmýšľala a stále si ho v mysli opakovala. Som veľmi rada za také filmy ktoré vo mne niečo zanechajú aj po ich dopozeraní. Donnie Darko bol jedným z nich. Stále sa k nemu rada vraciam a vždy sa aj budem. Je skvelý.

• 6.10.2013  18:56

Mením hodnotenie z 5* na 4*, bohužiaľ odstupom času už tento film nie je pre mňa to čo bol po dopozeraní. Teraz mi to príde až príliž sladké a nereálne, ale každopádne páčil sa mi (dopomohol k tomu aj nádherný soundtrack) a dojal ma. PS skvelé výkony hercov.

• 28.9.2013  20:44

Najmilšia rozprávka môjho detstva ktorú som si zamilovala na prvý krát a milujem ju do teraz. Jej pokračovanie bohužiaľ nie je až také úspešné. Ale to nemení nič na tom že Babe zostane v mojom srdci ako moja najmilšia najkrajšia rozprávka. Inak sa nedá 100% :))))

• 28.9.2013  11:05
    Orphan (2009)

Toto nebola úplne typická hororová snímka, páčil sa mi ten príbeh bol iný ako ostatné nápaditý a nie ohraný. Taktiež sa mi páčili herecké výkony. Najmä Vera Farmiga ktorá je v hororoch a podobných veciach vynikajúca a tak isto neprehliadnuteľný výkon predviedla Esther čiže Isabelle Fuhrman. Hodnotenie 80%

• 21.9.2013  13:55
    VyVolení - Dom Snov (TV pořad) (2013)

Toto je najhoršia reality show aká kedy bola, pardon všetky sú strašné. ODPAD! :)

• 8.9.2013  16:13

Viem že sú blbí, že sú trápni, že ukazujú svoj majetok v televízií. Ale ja to naozaj rada pozerám vždy mi to zdvihne náladu a zabavím sa. Proste taká oddychovka :)

• 31.8.2013  22:45

95% hororov so mnou ani nepohnú ale toto bolo o niečom inom. Skvelé napätie a atmosféra. Ruky na tvári mi veľa krát slúžili na ochranu. Hodnotím to veľmi kladne kedže horory veľmi neobľubujem vzhľadom k tomu že ziaden pre mňa nie je dosť desivý ale tento bol podareným kúskom. Páčil sa mi herecký výkon Very Farmiga. 80%

• 31.8.2013  12:37
    Na dřeň (2012)

Toľká bolesť a utrpenie v jednom filme... Milujem Marion, je úžasná herečka, milujem režiséra lebo film je úplne perfektný. Po skončení som len ticho sedela a nevedela som či mam plakať alebo sa usmievať alebo či mam len tak sedieť. 95%

• 31.8.2013  12:34

Moja najobľúbenejšia oddychovka s Meryl Streep. Super herci, skvelá komédia ktorá chytí každého aj keď na prvý pohľad to možno tak lákavo nevyzerá. 90%

• 30.8.2013  20:37
    30 Seconds To Mars: Up in the Air (hudební videoklip) (2013)

Už dlho som nevidela tak skvelý a prepracovaný klip. Zaujal ma po každej stránke bol úžasný ani to neviem poriadne popísať, každý si to musí pozrieť sám a aj si to sám vysvetliť. Ale každopádne 30STM majú vždy perfektné klipy a tento nie je žiadnou výnimkou, ba naopak by som povedala že je jedným z naj. 1000%

• 19.8.2013  12:55
    Rain Man (1988)

Až neuveriteľne skvelé herecké výkony, ktoré sa spojili so skvelým scenárom a vzniklo niečo úžasné. Dustin Hoffman aj keď ho veľmi nemusím ma naozaj očaril a presvedčil ma o tom že je naozaj prvotriedny herec 90%

• 2.8.2013  21:46
    Glee (TV seriál) (2009)

Toto je moja srdcovka <3 . Na škaredé upršané zimné dni ale aj v lete, vždy dokáže zdvihnúť náladu a povzbuďiť. Vtipné, milé , pekné aj smutné a tanečné scény. V GLEE nájdete všetko. Aj si zatancujete, zaspievate si s nimi, zasmejete sa. Je to super. Je tam mnoho rôznych postáv ktoré nie sú jedno tvaré alebo rovnaké, každá je iná a svojim spôsobom zaujímavá. Takže tento seriál sa právom radí k mojim obľúbeným 90%

• 27.7.2013  23:35
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Skvelý seriál pri ktorom ste boli vždy v napätí čo je pravda a čo nie a často vás to veľmi zaskočilo a neverili ste. Ako dieťa som to vždy pozerala z úžasom a bola som nadšená všetkými tímy príbehmi vždy som sa tešila na nové a nové časti a je mi asi trochu ľúto že to už nevysielajú rada by som si to znova pozrela. 80%

• 27.7.2013  23:32

Pixar je proste neomylný a perfektný, vždy to tak bolo aj bude nikdy sa nič nezmení s pixarovkami som prežila svoje detstvo a budem s nimi žiť asi až do smrti lebo ma to nikdy neomrzí, už sa teším keď si pozriem pokračovanie tejto krásne rozprávky 95%

• 27.7.2013  23:30
    Ošklivka Katka (TV seriál) (2008)

Toto je veľká paródia na Škaredú Betty ktorá maximálne nevyšla celé zle, fuj dávam 0%

• 27.7.2013  23:27

Tento film si právom zaslúži pomenovanie kultový film. Bol skvelý. Po tomto filme som si veľmi zamilovala Umu Thurman bola úžasná ako celý film a pesničky z tade sú tiež skvelé tlieskam a počúvam ich stále do kolečka dokola! 95%

• 27.7.2013  15:29

Ešte nikdy sa mi nestalo, že by som si pri filme obhrýzala nechty a naozaj sa bála a bola v obrovskom napätí čo bude ďalej, toto sa im naozaj podarilo. Skvelé výkony hercov Jodie aj Anthony si právom oscara zaslúžia. Mám pocit že tam bolo trochu viac krvi ale vôbec mi to nevadilo lebo film bol perfektný a zaujímal ma od začiatku až do konca čo dokáže len málo filmov. 95%

• 17.7.2013  21:57

Myslím, že jediné pozitívne na filme boli sympatickí, veľmi sympatickí herci....A možno pár vtipných momentov 45%

<< předchozí 1 2