Blízko od sebe (2013)

Nikdy som nemusela Juliu Roberts ale v tomto filme mi vyrazila dych bola skvelá naozaj som jej verila úplne všetko. Takisto neodmysliteľne dokonala Meryl Streep ktorá mi vyrazila dych čo už ani nie je prekvapenie. Dej filmu sa mi páčil- Mám rada príbehy ktoré mi "pokazia náladu" a toto bol jedným z nich cítila som sa ako keby zničená po dopozeraní. Bol skvelý, na mňa fungoval ako mal. Bol tam moment prekvapenia, aj zábavy ale v konečnom dôsledku to bola dráma jak vyšitá.

Dědictví (2013) (seriál) odpad!

Ja viem, tu sa nesmú používať vulgárne slová, preto taký krátky komentár :( :D

Rivalové (2013)

Odporúčania na tento film sa na mňa hrnuli z každej strany a ja som sa im dlho úspešne vyhýbala. No potom prišiel ten deň kedy som sa rozhodla si ho pozrieť. Prvých 20 minút som na to len nechápavo civela s pocitom, že toto asi nepopozerám. Včera som sa zaprela a pozerala som to od znovu a ďalej o pár minút neskôr som sa už nevedela odtrhnúť od obrazovky. Neskutočne a príbeh pohltil. Herci predviedli neskutočné výkony, tak isto ako režisér kameramani a všetci čo na tomto filme pracovali. Je to skvelé dielo. Má zaslúžené miesto top 10. :)

Velký Gatsby (2013)

Na tento film som počula len samé chvály preto som od neho očakávala dosť veľa, ale ten zázrak čo opisovali druhí sa u mňa nekonal. Ale Leo bol skvelý dokonalý nádherný všetko najlepšie! (ako vždy) ale napriek tomu ten film je nekonečný prisahám nikdy sa mi nestalo, že by som film nevedela tak dlho dopozerať. Pozerala som ho asi na 5 krát čo je strašne veľa... Každopádne jediné čo sa mi na filme páčilo boli pesničky( hlavne lana del rey v orchestrálnej verzii) a tie bujaré párty v Gatsbyho dome ktoré by som raz chcela zažiť aj ja. Inak dosť priemer.

VyVolení - Dom Snov (2013) (pořad) odpad!

Toto je najhoršia reality show aká kedy bola, pardon všetky sú strašné. ODPAD! :)

V zajetí démonů (2013)

95% hororov so mnou ani nepohnú ale toto bolo o niečom inom. Skvelé napätie a atmosféra. Ruky na tvári mi veľa krát slúžili na ochranu. Hodnotím to veľmi kladne kedže horory veľmi neobľubujem vzhľadom k tomu že ziaden pre mňa nie je dosť desivý ale tento bol podareným kúskom. Páčil sa mi herecký výkon Very Farmiga. 80%

30 Seconds To Mars: Up in the Air (2013) (hudební videoklip)

Už dlho som nevidela tak skvelý a prepracovaný klip. Zaujal ma po každej stránke bol úžasný ani to neviem poriadne popísať, každý si to musí pozrieť sám a aj si to sám vysvetliť. Ale každopádne 30STM majú vždy perfektné klipy a tento nie je žiadnou výnimkou, ba naopak by som povedala že je jedným z naj. 1000%

Na dřeň (2012)

Toľká bolesť a utrpenie v jednom filme... Milujem Marion, je úžasná herečka, milujem režiséra lebo film je úplne perfektný. Po skončení som len ticho sedela a nevedela som či mam plakať alebo sa usmievať alebo či mam len tak sedieť. 95%

Pí a jeho život (2012)

Vau, naozaj som od tohto filmu nečakala tak veľa, neviem či sa to zdá iba mne ale myslím si, že je naozaj sofistikované prepracovaný a má veľmi peknú myšlienku. Vizuálna stránka filmu je skvelá a naozaj ma ohromili všetky tie úkazy našej prírody. Takisto sa mi páčil mladý Pí (Suraj Sharma) dúfam, že ho ešte v nejakom filme uvidíme. 95%

Terapie láskou (2012)

Perfektné herecké výkony naozaj klobúk dolu Jennifer Lawrence aj Bradleyemu Copperovi ako aj Robertovi De Nirovi. Myslím, že bez nich by film nebol takým aký je. Inak nie príliš zaujímavý scenár, ale tie herecké výkony ma presvedčili, že tento film si to právom zaslúži. 85%