Thelma a Louise (1991)

Krásné road movie. Skvělé výkony, atmosféra, kamera. Trochu mi tam občas neseděla ta hudba, ale film je to skvělý.

Sex a Lucía (2001)

Nic moc, taková erotická slátanina, která by chtěla být něčím víc ale není.

Muž bez minulosti (2002)

Nuda, kterou nezachraní ani několik vydařenějších momentů jako přepadení banky. Dokoukal jsem to jen z povinnosti.

The Temptations (1998) (TV film)

Na to, že jde o dvoudílný film určený pro televize, má velmi slušnou výpravu a i herecké výkony nejsou k zahození. Film obsahuje navíc celou řadu písniček skupiny, které jsou opravdu vynikající, a to říkám jako někdo, kdo černoškou hudbu z šedesátých let opravdu moc neposlouchá a o Temptatations jsem nikdy předtím v životě neslyšel. Film je natočen podle Otisova románu, který je členem skupiny. Popisuje značnou část kariéry skupiny (která mimochodem vydává desky dodnes!), největší prostor je věnován jejich nejslavnějšímu období na začátku kariéry a vztahům uvnitř skupiny. Ty nebyly vůbec jednoduché a je radost sledovat jejich neustálý boj s David Raffinem, kterého polovinu skupiny nenávidí a druhá miluje, on sám si o sobě myslí že je nenahraditelný a propadá závislosti na drogách. Už budu končit, film je opravdu dobrý a kdyby se trochu zkrátil pro délku přijatelnou filmovým divákem a vyrazil by býval do kin, určitě by se neztratil (minimálně v USA, protože u nás Temptations opravdu moc lidí asi nezná).

Osm a půl (1963)

Skutečně nuda. A to jsem vydržel asi jen dvacet minut. Nic jsem od Felliniho neviděl a tak jsem to chtěl změnit, ale byl jsem večer už dost ospalý a ten film mě rozhodně nedonutil se přemáhat a dívat se. Nudil jsem se neskutečně a raději než bych to dokoukával jsem šel spát. A nelituji.

Čarodějky (1998) (seriál)

Kdyby v tom nehrála brenda, neviděl bych ani těch patnáct minut, co jsem z tohoto seriálu celkem viděl.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Uznávám, že to není žádný skvost, ale vždy se pobavím a zavzpomínám si, jak jsem jako malej kupoval ty žvýkačky se samolepkama:-)

Utrpení ženatého muže (2001) (seriál)

Další pokus o Sex ve městě pro muže, který je o dost lepší, než co šel na čt před ním.

Medicopter 117 (1998) (seriál) odpad!

Německý stupidní seriál. Jako většina německých seriálů.