I dva jsou rodina (2016)

Výborný herecký výkon Omara Sy, v celku originálny príbeh, neočakávaný smutnejší záver, to bohužiaľ nestačilo i keď je to komédia myslím že väčšinou prevláda dráma. Na komédiu je tu príšerne málo vtipných scien. Film sa hlavne snaží pojednávať na tému rodiny a aké sú dôležité vzťahy medzi rodinou a aké je dôležité aj rodičovstvo, čiže rodina s otcom a matkou a smutnými dopadmi choroby. Z tejto myšlienky sa dalo vyťažiť rozhodne viac a z "komédie" sa mohla stať nadpriemerná dráma. Na nie-málo suchých, nezáživných scien, na to o dosť viac dramatických (na komédiu) momentov to bola vcelku priemerná komedy-drama z ktorej sa mohlo stať niečo viac. Za mňa taký pekný priemer možno nadpriemer. 60%.

American Horror Story - Po zrození (2011) (epizoda)

I keď bola táto časť trochu zbytočná, bola takým zrekapitulovaním celej série. Celá séria bola plná prekvapení a profesionálnym spracovaním. Príbeh tiež nezaostal takže SPOKOJNOSŤ.

Overwatch: Dragons (2016)

Proste Blizzard vie robiť najlepšie príbehy na celej hernej scéne.

Baby boom (2017) (seriál) odpad!

Človek by čakal že už Markíza väčšiu blbosť nesplodí

American Horror Story (2011) (seriál)

Veľmi zaujímavý seriál aj zo zaujímavým spracovaním. I keď niekedy medzi scénami mám väčší zmätok stále sa dá dej ustriehnuť. To čo seriál robí zaujímavým je aj ako sa tvorcovia snažia nahnať strach nie jumpscaremi ale so zaujímavými strihmi. 70 %

Symptom Pandorum (2009)

Nápaditý Sci-Fi s prvkami hororu ktorý ponúkne dobrú atmosféru a vizuálne spracovanie. No pár nedostatkov sa tu rozhodne nájde. Napr. vedľajšie postavy tie sa mi k hlavnému hrdinovi vôbec nehodí. Alebo keď idú k reaktoru tak to začne byť trochu nuda. A happyend za každú cenu tu musel byť, aj keď by sa bez neho zaobišiel.

Můj kamarád drak (2016)

Klasický príbeh o chlapcovi menom Pete ktorý išiel na výlet s rodičmi. Cestou mali autonehodu a rodičia tragicky zahynuli. Pete ostáva sám a stretne draka. Pete nazve draka Eliot a sú z nich najlepší priatelia... Po 6- tich rokoch Peteho nájdu a začne žiť s normálnou rodinou. No Pete sa do rodiny začleniť nechce a preto sa snaží z domu utiecť a nájsť Eliota... takto by som tu mohol byt aj hodinu a písať čo sa ešte udialo no skrátim to. Bola to nuda. Človek by od Disney čakal viac než len obyčajnú rozprávku medzi putom draka (ktorý sa niak nelíši od ostatných drakov) a chlapca. Zápletka je nudná a niaka záporná postava tu niak není. A ešte nechápem prečo do toho dali 80-te roky. 25%

V sedmém nebi (2014) (pořad)

1* za to, že aspoň niako tým chudákom pomôžu...