matka! (2017)

To čo bolo? Nikdy sa mi nestalo že film čo som dopozeral nedokážem ohodnotiť. Je tu veľa narážok na rôzne témata. Toto sa fakt nedá opísať nech si každý urobí svoj názor...

Hra o trůny - Tvrdodomov (2015) (epizoda)

Rozhodne najlepšia časť 5-séria a jedna z naj-epickejších dielov seriálu.

Jupiter vychází (2015) odpad!

Jeden z najhorších filmov čo som videl radšej som si mohol pozrieť nejakú markizácku sprostosť, to by bola menšia strata času. 0%

Umlčeni (2008)

Na tomto filme je super že je robený realisticky. V dnešnej dobe nieje raritou že miznú ľudia a tento film je pekným spracovaním tohto tématu. Hlavná postava je sympatická, finále menej nabité ale celý film je nabitý a rozhodne sa nudiť nebudete. 75%

Krampus: Táhni k čertu (2015)

Film s potenciálom a dobrou myšlienkou ktorá bohužiaľ vo väčšine prípadov býva premrhaná. Tento film není výnimkou. I keď vianočno-temná atmosféra tomuto filmu sadne taktiež mysteriózny dej. Film má veľa múch aj tu sú komediálne prvky film není zlý. 65%

Neutečeš (2014)

To je tak blbé až to je vtipné. 20%

Auta 3 (2017)

Kedže táto séria sprevádzala moje detstvo tak som si nemohol nechať ujsť tento animovaný film. Oproti minulej "kontroverznej" 2 autori sľubovali návrat ku starým koreňom, teda sa film bude zameriavať na závodenie. Dočkali sme sa aj pokroku po grafickej stránke kde film vyniká tiež. A to sa naozaj stalo. Videl som to čo som očakával teda staré korene 1. dielu. Stretneme sa tu s postavami z 1 ktoré v 2 chýbali ale nie ako závodníci ale ako veteráni ktorý ukončili svoju kariéru. To isté sa očakáva od Bleska ktorý si ale nechce priznať že je zo závodmi koniec. Blesk sa tu už bere ako veterán ktorý je v stále dobrej forme ale skôr či neskôr ho čaká koniec. Na scénu prichádzajú nové technológie a pokročilejšie autá na ktoré už Blesk nemá. Ale Blesk sa nechce len tak vzdať a pokúsi sa Hroma (hlavného favorita) poraziť. Jediné čo by som mohol filmu vytknúť je Cruz Ramirézová ktorá na svoje prvé závody zázrakom vyhrá a splní sa jej sen. A tak začala svoju kariéru. A na koniec? Film sa vrátil ku svojím starým koreňom a mal to čo sľuboval-hlavne závodenie. Táto séria má veľký potenciál tak dúfam že ho autori len tak nezahodia. 85%

Švadlena (2015)

Divný film (mix žánrov) ktorý sa nepodaril. Až na Kate Winslet tá to zahrala fantasticky.