Země bez zákona (2012)

Stejně jako v případě Gangster Squad zklamání. Zatimco tam mi vadila nadmíra tupý akce, tady se pro změnu neděje skoro nic. Nahoru to táhnou hlavně Tom Hardy a Jason Clarke, Gary Oldman tam bohužel moc neni a Guy Pearce zahrál dobře, ale přijde mi, že poslední dobou hraje záporáky skoro všude. Neni to špatný, ale bylo vidět že na to neměli moc prachy a já čekal víc.

Klikař Charlie (2007)

Dane Cook a jeho humor mi sedne, Alba je tu nádherná....pro mě ideální komedie :).

Otesánek (2000)

Strašnej film, fakt se mi z něj dělalo horko.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Sledovali sme to celá rodina v létě na chalupě asi před 12 rokama a fandili sme teplýmu Richardovi, kterej to vyhrál, takže to dopadlo dobře.

Děti moje (2011)

Bál jsem se, že to bude nějakej super nudnej film, ale vlastně mě to mile překvapilo. Clooney zahrál sympaticky.

Syriana (2005)

Nejnudnější film, co jsem viděl v kině. Šli sme na to s kámošem asi před sedmi rokama, oba na to koukali celou dobu s kamennym ksichtem a ke konci, když to vypadalo, že ten člun narazí do tankeru a všechno bouchne, tak cvak a bílá obrazovka!!! To sme si nezasloužili....a hraje tam tlustej Clooney :D.

Bombakšeft (2002)

Pouštěl sem si to jako menší v domnění, že se jedná o nějaký další Dannyho parťáky. Bohužel sem byl nemile překvapenej, dočkal sem se poměrně lacinýho a nezajímavýho filmu. Aspon ten Clooney na vozejku potěšil.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Co to bylo za nápad obsadit tam Edwarta Nortona?! Průměrná komiksovka, šlo z toho vytěžit mnohem víc (stejně jako z předchozího).

Neúplatní (1987)

Když nepočítám Kmotra, jedná se o můj asi nejoblíbenější mafiánský film. Skvělá atmosféra, výborná hudba, skvělá herecká sestava (nejvíc utkví asi Connery, ale Costner s De Nirem nezahálí). Při sledování tohodle filmu mám dycky chuť si nainstalovat Mafii.

Nelítostný souboj (1995)

Přišlo mi to jako tuctová kriminálka, kde akorát proti sobě náhodou stojí výborní De Niro s Pacinem. Některý scény byly super, o tom žádná, ale ve finále mi to jako takový terno rozhodně nepřipadalo, po zkrácení aspoň o půl hodiny by to určitě dopadlo líp.