• Krátkometrážní

Beetlejuice (1988)

Okouzlující Winona Ryder a Timík Burtoník, jo!

Below Her Mouth (2016)

Erika je kočička, co naplat, záběry a barvy cajky, ale ten příběh zase dobrý tak na podpal, ale tak co i lesby si zaslouží mít nějaké oddechové sračky pro zonanování svých srdéček.

Beze stopy (2002) (seriál)

Nikdo mi v tomhle seriálu nepadl pořádně do oka, a snad proto je mé hodnocení tak nesmyslně přízemní.

Bláznivá holka (2008)

No, to mě dostalo, že se mi bude líbit film, který jsem viděla na Nova Cinema a následně na TV Barrandow jsem nečekala.

Kdoví, možná si někdy něco od Cohena oblíbím a nebudu tak striktně vysazená proti většině jeho filmům a baviči jako takovému. No jó! Sice se nepokládám za konzervativce, ale v Boratovi je toho na mě přespříliš. Fakt, takovéhle „srandy“ nemám ráda, nebo spíš je přímo nesnáším a protiví se mi! Skrz na skrz.

Bufo Alvarius (2017)

65 minut, kdy vám nemusí sednout provedení, moc, moc a ještě navíc v daném čase vám toho zase tolik nesdělí a dozvídáte se v podstatě, to co už víte předešle před projekcí z různých článků, s tím že v dokumentu to ale slyšíte od více různých lidí a opakovaně, vau. Pak na konci potěší u titulků techníčko - a to je asi všechno. 40 % za film. Ale 90 % hodnotim vibes, který jsem si odnesla po filmu a především po diskuzi, protože tolik pure uklidňující energie jsem dlouho nezažila, cenim. Bez diskuze ale těžce nesdělné a bez větších potenciálů.

Bylo nás pět (1994) (seriál)

Pamatuji si, že jsem literární předlohu k tomuto seriálu chtěla přečíst asi ve 2 třídě a vůbec se mi nedařilo se prokousat tou řečí doby, takže mi to připadalo dost nijaké. A absolutně mě udivilo, že v seriálu mi ten příběh připadá neskutečně vtipný! A tomu je i dnes, Bylo nás pět je klasika a kdo se nemůže prokousat knížkou od Poláčka, ať sáhne po tomto seriálu, jelikož je bezmezně báječný.

Clara cet été là (2002) (TV film)

Kdyby tam nebyla ta Soko, tak to kašlu hned po pár minutkách!

Co je doma, to se počítá (2013) (pořad) odpad!

Někdy mi to připadalo spíš, že za staré krámy dostali nové krámy aneb výrobky z teleshoppingu. Ale tak když se někdo opravdu doma nudí, tak proč si je domů nepozvat a nezahrát si o nějaký ten paskvil. Avšak k sledování to není zrovna nejlepší volba a to už jenom kvůli těm moderátorům! A s těmi otázkami se taky příliš nepárali.

Cvičíme s Míšou (2007) (pořad)

Skvělé pro zabavení dětí! Ale na druhou stranu taky geniální přístroj k absolutnímu zmagoření, fakt hrůza.