Kyle XY (2006) (seriál)

Očakávala som niečo podobne otrepané, nudné ako smallville. Prekvapilo ma to. Už ma veľmi dávno, skoro by som povedala, že ma vlastne ešte nikdy nezaujal seriál, ktorého hlavý hrdina je šestnásťročný cukríček. Je to neuveriteľne zaujímavý príbeh. Po každej časti sa teším na ďalšiu ako malé dieťatko na cukríky...Matt Dallas boduje. Tie jeho mimické svaly, to ako sa usmieva, tie jeho prekvapené výrazy, nuž takéto herecké umenie nevidíte hneď tak u nejakého mladého herca. Výkony ostatných hercov sú taktiež prijateľné, aj keď pri jeho výkone zaostávajú o dva-tri kroky pozadu. Scenár dobrý, no niekedy nepotrebný. Celkovo ohodnotím na 80%. Zatiaľ sa teším na pokračovanie. A stále mi vŕta v hlave, ktože je ten Kyle?

Bosé nohy v parku (1967)

Nuž, bavila som sa...Je to krásny príbeh o mužovi a žene a o úžasnom živote v manželstve....100% Robert je v tomto filme dokonalý...

Zvědavý George (2006) (seriál)

Zábavná, pekná rozprávka o malej opičke menom George. Krásne kreslené a zaujímavé príbehy.100%

Fallen (2006) (TV film)

Ale, nerobte si vtipy......Však to bolo strašne zahrané, dokázala som predpokladať dej už hodinu dopredu......nenechajte ma smiať sa. Takúto zlátaninu často nevidíte. A tie efekty však, to je smiešne. Celý dej by som strčila do jedného 90 minútového dielu...soundtrack totálne nevýrazný. Jedna hviezdička je za toho psíka Gaba a druhá je z milosti. Aj tak musím prižmúriť oči. Asi 35%

Temný rytíř (2008)

Nuž. Mohla som tento film vidieť už približne pred mesiacom alebo dvoma...No, čakala som na vhodnú atmosféru. Keďže sa mi nej dneska dostalo, tak som to pozerala. Musím povedať, že to bolo o istý stupeň lepšie, ako som čakala. Zanechalo to vo mne dokonca oveľa lepší dojem, ako som čakala. Myslela som si totiž, že keďže Heath Ledger zomrel, po celý film ma bude sprevádzať taká melanchólia. Na moje prekvapenie, sa však nič také neudialo. Čo sa týka deja. Bol veľmi zaujímavý a to vám tvrdí človek, ktorý neznesie v jednom filme viacero ,,hlavných bojov" také scény keď si už myslíte, že je koniec, a predsa nie. Temný rytier takýchto koncov obsahoval viac, no ja som chcela presný opak. Chcela som aby bol príbeh, čo najdlhší. V deji ma najviac prekvapilo to, že Rachel zomrela. Do poslednej chvíle som nejako čakala na to, že sa objaví...No, nedočkala som sa. Soundtrack bol klasický- presne taký aký má byť pri filmoch o hrdinoch. Musím uznať, že som ešte nikdy nevidela tak dokonale stvárneného blázna ako to dokázal Heath Ledger, ale neviem to posúdiť nestranne. Preto radšej vyzdvihnem iné neuveriteľné herecké výkony tohto filmu. A to v prvom rade Aaron Eckhart-bol jednoducho úžasný, Gary Oldman- neprekonateľný, Morgan Freeman- neuveriteľný a napokon aj Christian Bale- urobil presne takého Batmana, aký mal byť vždy, stále vo svojom obleku. Batman je predsa o Batmanovi a nie o Bruceovi Waynovi, za toto musím poďakovať Christopherovi Nolanovi (ďakujem!)..A čo sa mi najviac páčilo je asi to, že v názve tento film nemá nič také, že Batman. Je to o všetkých ,ktorí majú niečo spoločné s Temným rytierom. 100%

Gogo a Figi (2007) (seriál)

Tento večerníček musím pozerať s malou sestričkou každý deň. A jej sa to páči. Keď sa to páči malej sestričke, tak sa to páči aj mne. Deti to veľmi nepoučí, ale aspoň sú tam živé farby.....takže asi 75% čo už som ovplyvnená úsmevom dieťaťa...

Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu (2007)

Náhodou som narazila na tento film. Dočkala som sa presne toho čo som očakávala. Dočkala som sa filmu o nevšednej teenegerke, so všednými problémami, no s nevšednou záľubou. Emma Roberts hrala milo aj keď niekedy skôr zmätene. Príbeh bol pochopiteľný, tento film je predsa len určený skôr pre deti, takže celá zápletka bola ľahko vyriešená. Na deji mi skôr chýbalo ešte trošička toho záhadného, tajomného. Celkovo asi 60% a tých 10% je za to, že som si to pozrela v AJ, a pekne som si ju pri tom precvičila.

Elizabethtown (2005)

Celkovo príjemná komédia, aj keď zo strany Orlanda t malo určite isté rezervy, ten jeho neustále vymletý výraz,ktorý sa mal podobať ba výraz typu: Hanbím sa alebo Som smutný,mi od polovičky filmu veľmi liezol na nervy. No od trištvrtiny sa jeho výraz zmenil na výraz: si úžasná, a vtedy sa to dalo. Kirsten prekvapila. Celý film sa niesol v takom farebnom duchu, príbeh bol celkom dobrý. No soundtrack bol jeden z tých lepších. Vytkla by som mu iba toho Orlanda. V celku príjemný film.Okolo 70%

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Keď som začala pozerať tento film, myslela som si, že pôjde o ďalšiu lacnú sprostú a nevtipnú komédiu. No, na moje obrovské prekvapenie, som mala veľmi príjemne strávených 113 minút. Malo to dynamiku, vtip, pár nemiestnych poznámok, dobrú hudbu, Adama Sandlera...a taktiež výborný príbeh. Musím povedať, že sa mi veľmi páčili efekty a soundtrack, ktorý nestojí na zahodenie. Pokiaľ ide o to, čo by som tomuto vytkla, tak by to bol scenár a dĺžka filmu. Myslím, že by na pobavenie stačilo aj 90 min. Celkovo približne 70%

Gepardí kočky 3: Jeden svět (2008) (TV film)

Veselé, milé a príjemné tretie pokračovanie. Plné hudby.Dala by som o jednu hviezdičku viac nebyť tých pesničiek keď spievala Chanell sama. Fuj....no nič....takže približne 40%