Rozsudek smrti (2007)

Bol to nadpriemerný film, ktorého nevýraznosť medzi ostatnými zachránil Kavin Bacon. Najviac sa mi nepáčila neporaziteľnosť hlavného hrdinu. Tiež nelogickosť niektorých jeho činov. Nuž, preto by som najviac asi povedala zlého na scenáriastu. A ešte jedna poznámka, Kavin Bacon už si v živote nikdy neohol hlavu, prosím! asi 65%

Wanted (2008)

Hm, tento film bol nadpriemerný. Keď si vezmete Morgana Freemana a ten jeho postoj úplného kluďasa, väzme vás to. Fakt, scenár bol dobrý, efekty boli veľmi dobré, aj keď možnosti hlavného hrdinu veľmi preceňované. James McAvoy pôsobil dobre, myslela som si, že sa mu podobná úloha hodiť nebude, ale omyl. Pokiaľ ide o Anjelinu, vo väčšine filmov, ju nemám veľmi rada, ale tu hrala naozaj lepšie ako som si predstavovala. Príbeh bol napínavý, jediné čo by som vytkla, bolo priveľa scén, kde ho mlátia. Na obsah by stačilo aj raz. Koniec bol prekvapivý, presne taký ako má byť. Soudtrack nebol ničím výnimočný, ale pri streľbe a guľkách nepotrebujeme veľa k spokojnosti. Takže film hodnotím na 75%. 15% len za Morgana...on je fakt macher...

Riddick: Kronika temna (2004)

Takže, Vin Diesel ako Riddick v prvom dieli zaujal. Druhý deň sľuboval rovnakú akciu, väčšiu zápletku. Musím povedať však pár vecí. Napríklad: Hudba ako z Pána Prsteňov(len o dosť horšia), kulisy ako z Matrixu, tak si hovorím, v čom to bolo originálne? Asi v ničom. ďalšia vec totálne pozliepaný dej, bitka tam, bitka sem. Neznášam, keď pri boji neviem čo sa deje, lebo sa stále blýska a sú rôzne prestrihy, toto mi ponúkol tento film. Okrem toho, ten koniec bol riadne do...toto. Čakám ďalšiu časť, lebo nenávidím otvorené konce. Ale aby som povedala niečo kladné, tak chválim Vina Diesela, Judi Dench je pani herečka, takže o nej ani nehovorím. Efekty v poriadku. Príbeh by som roztrhla do dvoch častí. Pripadá mi akoby sa snažili do jedného filmu narvať tri príbehy. Takže asi 40%, smola Riddick.

Carlitova cesta (1993)

Nuž, nebol to zlý film, naozaj. No bez hviezdneho obsadenia ako bol pravdaže Al Pacino a Sean Penn, by tento film zaručene nezahviezdil. Príbeh bol od začiatku predvídateľný a to dokonca aj koniec. Po prvej polhodine som si dokonca myslela, že pôjde o gangsterský film o starom zatrpknutom chlapovi,retože prvú polhodinu som pretrpela. Zachránil tento film až zvyšok, postupne sa príbeh rozbiehal, pribúdalo akcie a podobne. Sountrack bol skvelý. Moje percentuálne hodnotenie by bolo aspoň o 10% menšie, keby som nepozerala film v originále, hlas Al Pacina má niečo do seba. Preto 85%

Nakládačka (2004)

Na moje osobné prekvapenie, tento film nezaostáva za inými tanečnými filmami. Myslela som si, že bude troška pre hip-hopovaný ale nevadilo mi to tam. Herci hrali obstojne, aj keď v takýchto filmoch je dôležitý skôr tanec. Zápletka bola klasická, tanec prijateľný. Neboli tam žiadne triky, ktoré by sme predtým nikde nevideli. Soundtrack bol veľmi dobrý, a to ja hip-hop, rap a podobne moc nemusím. Takže tento film neurazí ale ani neočarí, čistý priemer 50%

Tequila Sunrise (1988)

Nadpriemerný thriller s výborným obsadením, dobrým soundtrackom. Po tomto všetkom troška zaostáva samotný príbeh, ktorý je nedomyslený a z môjho pohľadu sa dej začína od prostriedku. Melovi Gibsonovi som úplne v jeho úlohe uverila. Michelle Pfeifferová bola veľmi dobrá voľba, lebo táto rola jej sadla dokonale. Kurt Russel si však nedomyslel svoju postavu a veľmi ma hnevalo ako tam celý čas pobehoval ako najdôležitejšia postava. Z tohto dôvodu 70%

The Amputee (1974)

Takto toto bolo asi nejznepokojujúcejšie a najnepochopiteľnejšie a pre mňa aj najnechutnejšie niečo od Davida Lyncha.

Horší než smrt (2007)

Takýto typ humoru mám rada. Film mal 90 min, čo bolo veľmi príjemné. Dej sa odohrával v jeden deň, takže tam neboli prestrihy. Každá scéna mala zmysel a humor. Režírované to bolo tiež veľmi dobre. Výber hercov chválim, každý zvládol svoju úlohu. Scenár tiež veľmi dobrý. Soundtrack nevtieravý a len prehlboval dojem z filmu. Už veľmi dávno som sa tak dobre a schuti zasmiala. 100%

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Podla hodnotenia, som čakala niečo omnoho horšie. Napokon je to klasická Marvelovka, ničím neprekvapí a ničím ani nepoškodí...Presný stred 50%

Speed Racer (2008)

Tak, namiesto očakávaného som dostala neočakávané a bolo to lepšie ako to očakávané...Je to zaujímavo natočený film s atraktívnym hereckým obsadením, ktoré musí mať dopad aj v hodnotení. Čo sa týka hercov, nebol tam žiadny herecký výkon, ktorý by ohúril. Všetci hrali dobre, ale mohlo to byť aj lepšie. Chválim soundtrack. čo mi najviac vadilo, boli asi rýchlo nasledujúce scény a že som niekedy počas pretekov nevedela, čo sa deje. A vadilo mi aj to, že počas posledného zápasu bolo všetko strašne blyštiace až mi to nepríjemne pôsobilo na nervové zakončenia. Nepripomínalo mi to ani rozprávku Speed Racer ako kreslenú rozprávku podobného štýlu Závody Nascar....Mohlo to byť lepšie nebyť tých spomínaných vecí. 70%