Pařba ve Vegas (2009)

Pár vtipnejch momentů nemůže zachránit celkově velice nudnej film, místama až trapnej. Já vim, že tenhle film má působit, a na většinu tak určitě zapůsobil, že ti chlapi jsou prostě největší bejci, že fakt drsně zapařili a že je to nehorázná prdel, ... ale na mě to působilo úplně opačným dojmem a po většinu filmu mi bylo opravdu trapně. A jestli tohle má být film pro chlapy, v tom případě jsem ženská:-). Nejlepší na celém filmu jsou fotky na konci při titulcích, u těch jsem se fakt zasmál.

Karanténa (2008)

hvězdu za Debru. Jinak jsem vůbec nepochopil smysl natočení tohoto filmu

Tři Švédky v Tyrolích (1977)

To je tak blbý, až je to místama i sranda. A taky už vim, kde se inspiroval Zdenek Trosků.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Tak na tohle je i odpad! málo. Mohl bych napsat, že je to sračka, břečka, píčovina, hovno, blitka, apod., ale pořád by to dostatečně nevystihovalo jak strašně je to špatný. To se prostě nedá slovy popsat. Já jsem snad doteď nic horšího neviděl!

Paranormal Activity 2 (2010)

Když na mě Tonda 5x bafne zpoza rohu, tak výsledek je uplně stejnej jako po shlednutí týhle s****y

Ve stínu koňských stájí (2010) (TV film)

Zajímavej film. Objektivně jasnej odpad. Německo + TV film + romatika = to je jasnej odpad. Tak proč jsem to ku...a dokoukal (skoro) až do konce?! Protože mě to bavilo:-)

Lidská stonožka 2 (2011)

1 hvezda za slusne uchylnou az "Lynchovskou" atmosku na zacatku filmu a 1 za vtipnou sraci scenku. Jinak totalni blbost, ktera ma za cil jenom sokovat.

Perverzáci (2011)

hlavně za tu poslední - ta byla ze života:-)