Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Přiznejme si že filmy tohoto typu mají tak vysoké hodnocení jen proto, protože je to takzvaná "Česká klasika" . Kdyby tentýž film natočili v Americe a hrál by tam také průměrný herec tak by to mělo hodnocení maximálně 50%. Film se mi celkově líbí i jeho příběh mě zaujal.Sice mi to místy připadalo trapné až zbytečné, byly tam i chvíle u kterých jsem se zasmál.Dle mého uvážení jsou tři hvězdičky málo, čtyři zase moc, myslím si ale že si to ty 4 hvězdy zaslouží.

112 - V ohrožení života (2007) (pořad)

Je to jen další reklama ve stylu "koukněte jaké má SPJ nové přilby" nebo "naše siréna umí tohle a tohle" Občas tam bylo něco na co se dalo koukat, jako např. záznamy ze zásahů Ozbrojených složek nebo Hasičů ale to je tak vše.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Jen další trapná kopie zahraničních talentových soutěží, když zjistili že Prima bude mít Česko-Slovensko má talent tak na koleně udělali nějakou z poloviny úspěšnou talentmánii, něco jako za dob Vyvolených a Big Brothera. Podle mě je to rozhodně propadák

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

nenapadá mě nic, co bych o této slátanině mohl říct dobrého, snad jen že pokud jste těhotná žena středního věku, nebo důchodkyně která při sledování seriálů plete svetry a šály tak vám to vřele doporučuji, jinak (dle mého názoru) neexistuje asi žádná jiná existence kterou by tohle mohlo bavit.

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Jen další z rádoby vtipných až stupidních Amerických komedií typu "sexy párty" atd. Tento film jsem dokoukal do konce jen proto, protože bych měl špatný pocit z toho, že bych nedokoukal film, který jsem už načnul. Oproti ostatním epizodám je tato úplný propadák a jen se obávám toho, že mnoho z vás začne soudit samotnou sérii Prciček podle tohoto dílu. Uvažoval jsem jestli si to zaslouží vůbec tu jednu hvězdičku ale usoudil jsem, že za všechny ty obnažené slečny si to zaslouží alespoň tu jednu hvězdu. Nenapadá mě nic víc co bych o tomhle snímku mohl říct pozitivního.

Frank Saves the Day (2010)

když jsem se dozvěděl že Amanda Kimmel účinkuje v nějakém krátkometrážním filmu tak jsem měl radost, když jsem se dozvěděl že tam bude nahá tak se mé nadšení ještě zvýšilo, bohužel jsem se dočkal zhruba čtyř minut strávených ve výtahu společně s Elmem, kde se odehrálo pár lehce humorných okamžiků ale žádná sláva. Za nápad a scénář bych dal asi 1 hvězdičku a za obsazení 3. Suma sumárum... dávám 2 hvězdičky.

REC (2007)

Tento film pojednává o kameramanovi a jakési zpravodajce, kteří mají za úkol natočit dokument s hasiči. Zpočátku sledují jejich práci na stanici,jejich každodenní rutinu až dojde i na výjezd. Jsou povoláni aby umožnili přístup k paní, která má očividně nějaký "psychický problém" až se dostanou dovnitř tak se jí snaží společně s policejním psychologem uklidnit a utěšit až jednoho z nich pokouše. Samotná paní byla zřejmě jakousi formou zombie, tak se všichni z jejího bytu vytratí a snaží se pokousaného člena zachránit ale je tu menší problém, hygienická stanice obklíčila a uzavřela budovu z důvodu zabránění šíření infekce, takže jsou uvězněni v domě s jedním zombie a jedním nakaženým, kterému nebude trvat dlouho, než se z něj stane další krvežíznivá stvůra.Osobně horrory moc nemusím ale tohle mě opravdu zaujalo, smekám.

Klub sráčů (2000)

Tento film je o dvou kamarádech Kevinovi a Perrym, kteří chtějí být slavní DJ's. jednou se společně rozhodnou jet na výlet na Ibizu, kde jsou párty a byla by to pro ně jedinečná příležitost se proslavit. Potkají tam jejich oblíbeného DJe Bulvu a dělají pro něj podřadné, mnohdy až nechutné práce, ale oni si myslí že jsou jeho kamarádi tak to dělají s radostí.Film má poměrně plytký příběh a jeho komediální forma taky zaostává, není to nic extra zajímavého a myslím že to zaujme spíše mladší generaci, než milovníky kvalitních komedií, já osobně jsem se během filmu zasmál asi jen dvakrát.

Okrsek 49 (2004)

Je to v podstatě hasičské drama s několika komediálními prvky, pojednává o hasiči jménem Jack Morrison, kterého v hlavní roli zastoupil Joaquin Phoenix, který zpočátku filmu uvízne v hořící budově a v bezvědomí vzpomíná ne své začátky u hasičů, první výjezdy, první setkání s novou přítelkyní až svatbou. Film mě zaujal celkem povedeným příběhem i střídáním přítomného času se vzpomínkami, tudíž se film nestane jednotvárně nudným a nepřestane jen tak bavit.