Batman a fantom (1993)

Mask of Phantasm je asi najdospelejší príbeh aký kedy batman mal. Príbeh je silný ,temný, ale čo je najdôležitejšie realistický. Mask of phantasm je plný akcie a silného príbehu s fantastickou animáciou a vynikajúcim dabingom. Film je plný flashbackov takže pre deti to môže byt trochu metúce. Aby ste pne ocenili tento film musíte byť dospelí. Mask of phantasm je fenomenálna interpretácia batmana a aj dosť verná komiksov.

Star Trek (1966) (seriál)

Pre mňa legendárni seríal .

Smallville (2001) (seriál)

Jediný seriál ktory som pozeral aktuálne každy nový diel 10 rokov . Perfektné vykreslenie zrodu a premeni Clarka Kenta v Supermana. Potešilo ma ake, množstvo DC hrdinov sa v seríály nakoniec objavilo.

Knight Rider (1982) (seriál)

To auto ešte aj dnes vyzerá ako nové.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Sheldon Cooper jedna z najlepších seriálových postav na svete . Viac netreba písať.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Prvých 8 sérii s Charleym Sheenom boli legendárne od 9 série už to nestojí zato.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Od prvého dielu jeden z mojích najlepších seriálov .

Můj přítel Monk (2002) (seriál)

Najprv som tomu seriálu nedaval veľku pozornosť ale hneď ako som skúkol viac dielov bol som posadnutý. Monk aj napriek toľkým fóbiam dokáže veci ako málokto . A vďaka monkovi som dokázal prekonať niektoré vlastné fóbie,

Batman začíná (2005)

Pre mňa druhý najlepší diel Nolanovej trilogie hneď po Dark knight rises . Plný atmosferických záberov akoby vyskočili z panela komiksu druhý diel aj tretí už tak nevizeral neviem čo sa stalo z vizuálom batman begins.