Ashar

Ashar

okres Břeclav

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 10.1.2021  20:02

Milé, hezká příroda, ale podruhé bych už na to nekoukal.

• 10.1.2021  19:58
    Na nože (2019)

Skvělá zábava.

• 10.1.2021  19:56
    Grand Hotel (TV seriál) (2011)

Je až s podivem, kolik vražd a intrik se děje v jednom hotelu. Také to vedení hotelu jen jak diktatura v nějakém státě. Jinak velice koukatelný seroš.

• 27.12.2020  22:32

Rozjezd byl trochu delší, ale pak stál příběh za to.

• 25.6.2020  17:03
    Slunečná (TV seriál) (2020)

Přidávám se k Davidovi, úplně mne seriál dostal. Někdy mne až rozčiluje, jak si s námi hrají, co se týče zvratů a dramatičnosti. Prostě super povedený seriál se sympatickými herci.

• 26.4.2020  21:55
    Velikonoce v utajení (TV film) (2019)

Příjemná zábava se sladkým koncem.

• 26.4.2020  21:50
    Stíny vlků (2019)

Když už soudruzi z USA nemíchají rasy, myslím černoch s běloškou, nebo asiatka s bělochem atd., rozhodli se v tomto snímku vyzdvihnout své domorodé obyvatele aby jim také trochu zdvihli to sebevědomí. Film mne nezaujal a byl o ničem.

• 13.4.2020  19:24

Snažíme se pochopit miléniány, jejich nový pohled na svět, ale zapomínáme na to, že i starší generace už není tak stará, jako dřív. Čím víc se posouvá hranice dlouhověkosti, tím víc se musíme připravit i na to, že naše babička a dědeček už nejsou a nebudou takoví, jak jsme si je zaškatulkovali.

• 23.3.2020  10:57

Rosamunde nám trochu měkne, ta zápletka mi připadala tak trochu odbytá, mohla být víc dramatičtější a delší. Autista mohl být také trochu lépe zvládnutý. Moc jsem mu to nevěřil. Také mi tam chyběl nějaký ten kinderhajzlík. Jinak film pobavil, hezká příroda a koně. Film doporučuji pro romantické duše.

• 13.3.2020  11:12
    Láska na zálohu (TV film) (2019)

Vtipné, roztomilé a zábavné. Abbey na mne působila tak trochu mile roztržitě potrhlá a tak si získala mé sympatie. Fandil jsem ji až do konce. Samozřejmě naši vyhráli, jen ten konec mohli trochu dál rozvést. Nikdy se nedozvím jak dál ti dva žijí, co děti, kde bydlí atd. Takové to, byli šťastni až do smrti. Nebo ne. Film doporučuji všem romantickým duším.

• 28.2.2020  18:16

První díl mne velmi překvapil. Je to zase z jiné stránky, než naše, či skandinávské detektivky. Sympaticky obsazený učitel, kinderhajzli ve škole a jedna vražda, co se ji snaží řešit tak trochu dementní policie. Super rozjezd.

• 27.2.2020  08:52

Emma byla výborně zahraná, tak trochu mile potrhlá a s dobrými grimasy. Skvěle jsem se pobavil.

• 25.2.2020  13:01

Jako nejlepší andílek se mi líbila Ella Balinska. Hezká a řekl bych i pohybově nejnadanější z tria, novicek andělů. Stewartka mi připadala jeko jelito, co si hraje na akčňačku a Naomi, jako iteligentní aiťačka, tak to celkem ušlo. Zato velitel enterprise jako záporák mi moc nesedl, spíš byl takový úlisný slizoňek. Povedený záporák byl Sam a celkem jsem mu to věřil. Jen ten poslední souboj tak nějak pustil, když Ella tvrdila že jej má už přečtenýho. mohlo to být trochu lépe sladěné a tvrdší a propracovanější. Ale jako taková blbina na pobavení se to dalo.

• 17.2.2020  10:05

Tak to tedy nechápu. Když mne seriál jako droga královsky pobaví, proč tedy odpad? Buď je seriál špatný, nebaví, tak na něj nekoukám a neztácím čas a raději shlédnu něco zajímavého, nebo je seriál tak dobrý, že si zaslouží moji pozornost, ale to už pak jsem pokrytec, když jej odstřelím. Že by v tom byla ta Praha? Mně se seriál líbí, je to taková česká telenovela. A to, že se někdo neumaže, je asi tím, že je šikovný. Já když řežu motorovkou, tak kromě pilin, také nejsem špinavý. A piliny opadají. Tento díl byl tak trochu akční.

• 23.1.2020  17:36
    Sladko-slaná láska (TV film) (2018)

Kelly nebyla sice nic moc, ale s dětmi mne to vždy chytne. Byl tam dobrý záporák, dobře zahraný hajzlík.

• 23.1.2020  17:32
    Děsné rande (TV film) (2017)

Film tentokrát nic moc, ale Merritt je velmi sympatická, tak proto 3.

• 23.1.2020  17:29
    Vše pro lásku (TV film) (2017)

Myslím si, že si na své příjdou i milovníci červené knihovny. Nejenom milovnice.

• 21.1.2020  20:42

Každá nová věc má své příznivce a také ty, kteří zrovna nejsou nadšeni pro zrovna ten styl a žánr, jaký se mu zrovna nabízí. Mne tahle milá podívaná zaujala a protože je zde hodně těch, co tuto libůstku zapudily, lehce jsem nadhodnotil, protože fakt do odpadu nepatří. Rozjezd vcelku dobrý.

• 16.1.2020  19:12
    Zimní zámek (TV film) (2019)

Zimní zámek je ve zkutečnosti hotel, který každou zimu staví znovu. No nechtěl bych tam spát.

• 12.1.2020  18:21

Dokoukal jsem pouze ze zvědavosti. Takový nízkorozpočtový film, něco jak televzní inscenace se čtyřmi herci.

• 12.1.2020  18:16
    Love on the Slopes (TV film) (2018)

Krásné hory, hecí hlavní hrdinové, vtipné a zábavné.

• 5.1.2020  13:13

Romantické, sympatické a vánoční. Co víc si přát na vánoční dny.

• 5.1.2020  13:09
    Sám život (2018)

Nechtěl jsem dát přímo odpad, nedokázal jsem se do toho zadívat. Úplně mne odradil začátek.

• 25.12.2019  13:43

Úžasná Jana, moc mne pobavila.

• 13.11.2019  16:17

Krásná příroda, roztomilí sloníci a africká divočina. Takto bych shrnul tuto romantickou lahůdku, kde příběh nebyl nic moc, ale romantika tam přece jen byla.

• 3.4.2019  11:32
    X-Men: Nová generace (TV seriál) (2017)

Heroes jsem zatím neviděl, tento seriál se mi velice líbí, má napětí a sympatické postavy. Rozhodně bych jej neodstřelil odpadem.

• 3.4.2019  11:31

• 2.4.2019  11:52

Taková výhra může pěkně rozhodit vztahy. Nakonec dobrý skutek byl odměněn a peníze kamarády nerozhodily. Eva se neustále chová tak, že si stále způsobuje maléry. Někteří lidé to holt tak mají. Snaží se být přehodní a ono se jim to nevyplácí. Za mne plný počet.

• 27.2.2019  11:37

Zvolit si životní styl je jedna věc a postarat se o děti, zas druhá. Otec mne sral svou nezodpovědností k dětem. Své sliby otec nikdy nedodržel, což je pro vývoj a vztah rodičů s dětmi to nejdůležitější. Komu by už ty děti jinak měly věřit? No a matka potrkaná, zastydlá puberťačka, což otci alkoholikovi samozřejmě vyhovovalo pro svou manipulaci, aby se mohl snáze držet své flašky. Síla dětí se postavit osudu a osamostatnit se, byla na příběhu to nejpozitivnější, což jsem vůbec nečekal. No a nakonec ta oslava otce po smrti, o mrtvých by se mělo hovořit a vzpomínat pouze v dobrém. Film bych doporučil všem dospívajícím dětem, které v dnešní době svalují vinu za svůj špatný psychický stav a své nepříspusobivé chování vůdči svému okolí na své rodiče, protože díky jejich špatné výchově, jsou chudáci až tak na dně. Je důležité se nebabrat v minulosti, ale zapracovat na sobě v přítomnosti, odpoutat se od PC her a počítačů, a jít dál. Nežít v zatemněnénm pokoji, spát pravidelně a zajímat se o svět kolem sebe. Vždyť své životní osudy si píšeme sami.

• 25.2.2019  11:34
    V pasti - Série 1 (série) (2016)

Super krimi až mi z toho mrazu běhal mráz po zádech.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10