Ashar

Ashar

okres Břeclav

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 3.4.2019  11:32
    X-Men: Nová generace (TV seriál) (2017)

Heroes jsem zatím neviděl, tento seriál se mi velice líbí, má napětí a sympatické postavy. Rozhodně bych jej neodstřelil odpadem.

• 3.4.2019  11:31

• 2.4.2019  11:52

Taková výhra může pěkně rozhodit vztahy. Nakonec dobrý skutek byl odměněn a peníze kamarády nerozhodily. Eva se neustále chová tak, že si stále způsobuje maléry. Někteří lidé to holt tak mají. Snaží se být přehodní a ono se jim to nevyplácí. Za mne plný počet.

• 27.2.2019  11:37

Zvolit si životní styl je jedna věc a postarat se o děti, zas druhá. Otec mne sral svou nezodpovědností k dětem. Své sliby otec nikdy nedodržel, což je pro vývoj a vztah rodičů s dětmi to nejdůležitější. Komu by už ty děti jinak měly věřit? No a matka potrkaná, zastydlá puberťačka, což otci alkoholikovi samozřejmě vyhovovalo pro svou manipulaci, aby se mohl snáze držet své flašky. Síla dětí se postavit osudu a osamostatnit se, byla na příběhu to nejpozitivnější, což jsem vůbec nečekal. No a nakonec ta oslava otce po smrti, o mrtvých by se mělo hovořit a vzpomínat pouze v dobrém. Film bych doporučil všem dospívajícím dětem, které v dnešní době svalují vinu za svůj špatný psychický stav a své nepříspusobivé chování vůdči svému okolí na své rodiče, protože díky jejich špatné výchově, jsou chudáci až tak na dně. Je důležité se nebabrat v minulosti, ale zapracovat na sobě v přítomnosti, odpoutat se od PC her a počítačů, a jít dál. Nežít v zatemněnénm pokoji, spát pravidelně a zajímat se o svět kolem sebe. Vždyť své životní osudy si píšeme sami.

• 25.2.2019  11:34
    V pasti - Série 1 (série) (2016)

Super krimi až mi z toho mrazu běhal mráz po zádech.

• 22.2.2019  11:20

Nejnebezpečnější jsou ti co nemají facebook ani instagram... Nevíš, co si myslí, co dělají, jestli chodí do fitka, jestli mají vztah a jestli kurva vůbec žrali!

• 18.2.2019  09:06

Andy je puberťák, jak se patří. Má to v životě těžké a ještě se mu líbí holka, o které si myslí, že na ni nemá. Zato jeho bratr Mark je skvělý, pozitivní a chytrý. Jediný okamžik mne naštval, kdy si kluci nechají ovladač od dveří venku a nezavřou za sebou vchod do dolu. Ale to by pak nebylo napínavé, že? Film se mi líbil a souhlasím s kluzo, že si film zaslouží lepší hodnocení.

• 16.2.2019  10:44
    V utajení (2017)

Agentka Alice byla dobře zahraná, žádná supergirl a záporáky si dobře zahráli i Michael s Orlandem. Bylo to napínavé jako když vaří Polraich. Doporučuji.

• 16.2.2019  10:33

Film jsem si pustil na sv.Valentýna abych si ujasnil, co je to vlastně za svátek, nesvátek. Nesvátek pro to, že mi v práci nedají placené volno, abych mohl svátečně a zamilovaně blbnout se svou milovanou osobou. Nesvátek pro to, že musím po práci letět do obchodu, koupit nějakou tu kytku, či dárek, pak absolvovat, nějaký ten Valentýnský zážitek, či atrakci a pak vysílen ulehnu do postele a na Valentýnský sex mi už nezbývají ani síly. Takže to shrnu. Svátek je to pro to, že o tom všichni mluví a obchodníci si také příjdou na své. Komerce? Asi ano. Proto jsem se s partnerkou kouknul na ten film. Příběh se vtipně odvíjel a lotři dostali co proto a ti hodní taky. Takže za mne super.

• 16.2.2019  10:17

Pozitivní na tomto filmu je to, že nám nevnucuje žádné soudy, která strana je ta špatná. Film je taková příručka pro budoucí kandidáty na presidenta, jak to nezvorat. Jinak slabota.

• 14.2.2019  19:42

Akční jízda jak se patří. Na film jsem se těšil a splnil mé očekávání. Myslím, že by zasloužil lepší hodnocení.

• 10.2.2019  17:34

Nevím, jak je černému v Americe, nevím jak je cikánovi v Evropě, vím jen, že stále je tu rasizmus ať z té či oné strany. Jedna strana se vymlouvá na druhou a hrajeme si na soužití, které nám stále nejde. Jediná cesta vede ke vzájemnému pokřížení ras, až vznikne buď rasa žíhaná, pak si budou lidi počítat, kdo má více skvrn bílých nebo černých, nebo rasa takových středně snědých lidí a to bude nejpravedlivější. Pak bude konec rasizmu, co se týká barvy pleti.

• 4.2.2019  10:26
    12 hrdinů (2018)

Nejsem miltarista a od doby, kdy nás Sověti krmili válečnými velkofilmy a kdy byla povinnost na takové filmy chodit uplynulo řadu let a místo Ruského bolševika tu máme Amerického. Teď prozměnu jsou tu američtí gerojové, kteří zachraňují svět před talibánskými militaristy a ukazují nám, jak jsou hnusní, aby nám jich následně nebylo líto , když njakou tu talibánskou svini zabijí. Soudruzi na koních kosí nepřátele a beze strachu se vrhají proti těžké technice. Tak se jim podařilo 12 x naklonovat Ramba a poslat jej do Avganistánu a výsledek byl velmi pozitivní. Naši, tentokrát Američtí soudruzi to vyhrají na celé čáře. Taky jsem jim fandil.

• 29.1.2019  18:20

Anička Polívková skvělá, kdyby nahodila sestřih, ůplnej taťka za mlada. Pobavilo a to je to hlavní. Řešit technické detaily filmu nemá smysl, vždyť to má diváka bavit.

• 29.1.2019  13:29

Námět dobrý, ale chování postav bylo vskutku velmi prosté až hloupé. Mnoho zbytečných chyb a zbytečné životy. Závěr mne překvapil.

• 28.1.2019  17:19
    Kluci z hor (2018)

Tak trochu zklamání, komedie se nekonala. Čekal jsem víc humoru a pokud to mělo být drama, tak ten konec byl velice zbrkle odbytý. Neckář po písničkách jako Půlnoční a Andělé strážní si zahrál faráře, co si o tom mám Vašku myslet??? Martin Dejdar se zde pokouší omládnout o 10 let, což se asi moc nepovedlo. Když to shrnu, dokoukal jsem jen abych zjistil, jak to dopadne.

• 28.1.2019  12:10

Lenny byl správnej kinderhajzlík, no trochen přerostlej, ale Elyase můžu. Díky němu je film svižnej a tragédie umírajícího chlapce není až tak pro diváka těžká. Také je pozitivní dovětek na konci filmu, člověk není úplně odstřižený od toho, co bylo dál.

• 28.1.2019  11:56

Asi budu první a jediný, kdo napíše něco pozitivního k tomuto předvídatelnému, nudnému a trapnému filmu z ráje snů. Divím se jen, že když už má někdo alergii, vůdči takovým typům filmů, i přes to je asi stále na nich tak závislý, že je neustále nucen je sledovat. Proč tedy dávat odpad? Když už shlédnu tři takové filmy a nelíbí se mi, a přesto se neubráním na další zírat stále znovu asi je někde chyba jinde, než v těch filmech. Připadá mi to, jako, že chci být in a kůl a proto skouknu kousek a odstřelím film, abych zapadnul mezi elitu filmových pokrit-kritiků. No a teď můj názor k filmu. Michael ač starší pán, mi připadal jako sympaťák a hlavně byl pozitivní i když dost flirtoval, kde nemá. Jako zkušený tatík v letech si to mohl odpustit a měl jen štěstí, že stará láska nerezaví. Film pobavil a přál bych si mít taky nějakou tu tetu. Třeba se někdy nějaká objeví a vzpomene si na mne.

• 28.1.2019  11:20

Zajímavé zpracování, jen mi chybělo vysvětlení, jak se ty potvory zjevili a jak se jim podařilo tu skvělou lidskou rasu pokořit až k úplné tichosti. No snad v dalším pokračování.

• 12.1.2019  11:26

Mám slabost pro filmy, kdy kinderhajzlík dostane rozum. V tomto případě, mladá sebestředná puberťačka, pozná hodnotu života a začne se starat o druhé, což pomůže nejenom ji. Po shlédnutí filmu jsem obvolal všechny azyláky v okolí, jestli náhodou nepotřebují pomoc. I nějaká ta slza ukápla. Kdo má rád pohádky a dobré konce, vřele doporučuji. Tzv. drsňáci a necitové, koukejte raději na testosterony, co si dávají přes držku.

• 22.12.2018  13:52
    One Starry Christmas (TV film) (2014)

Luk byl sympatický, jen měl problém s pravým kolenem. Adam se k Holly vůbec nehodil a to že se Holly stále smála Lukovi připomínalo rozřechtanou klisnu a proto se do ní zakoukal. No co dodat, zase ta romantika.

• 21.12.2018  09:02
    Mr. Miracle (TV film) (2014)

Anděl Harry byl opravdu boží.Vtipný a pozitivní a svým nevinným pozitivním přístupem mne neustále rozesmíval. Dokázal zvládnout i nepříjemného ředitele, který měl na Harryho pifku. A ten pes byl také super. Doporučuji na romantický Vánoční čas.

• 3.12.2018  21:32
    A Princess for Christmas (TV film) (2011)

Krásný vánoční příběh.

• 30.11.2018  17:20

Korejci překvapili, poutavé akční a zajímavé. Mužská záležitost.

• 2.8.2018  17:48

Asi jsem už dospěl a italské komedie mi už nepřipadají tak vtipné, jako dřív. Nebo tahle byla úplná blbost. Raději to nechám na tom, že jsem dospěl.

• 2.8.2018  17:44

Tak nějak mne ti pisálkové nezaujali. Nedokázal jsem se soustředit a vydržet až do konce.

• 17.6.2018  18:23
    Alias - Série 5 (série) (2005)

Tak jsem zvládl dokoukat celý seroš a konec mne dost zklamal. Připadalo mi to tak trochu odfláklé. I přesto dávám vysoké hodnocení, seriál mne dost bavil. Stojí za to jej vidět.

• 10.6.2018  12:17
    Já, Simon (2018)

Taková milá geyantirasistická agitka, kde máme možnost nahlédnout do ideální Americké rodinky a uronit teplou slzičku.

• 9.6.2018  14:11

Prostě jsem se bavil. Co dodat.

• 6.5.2018  09:31

Tak trochu agitace, trohu humoru a připrclíci. Byl jsem překvapený Daillovou pracovitostí a hlavně by mne zajímalo z čeho byl vlastně živ? Že by to bylo s té mizerné podpory, co je větší jak skvělý důchod, který německý důchodce dostává za celoživotní práci? No neukázali nám to soudruzi z NDR.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10