Strom života (2011)

Poetický film plný krásné hudby a zamyšlení, které nakonec vyústí ve smíření.

Raoul Taburin (2018)

Milé, hezká příroda, ale podruhé bych už na to nekoukal.

Charlieho andílci (2019)

Jako nejlepší andílek se mi líbila Ella Balinska. Hezká a řekl bych i pohybově nejnadanější z tria, novicek andělů. Stewartka mi připadala jeko jelito, co si hraje na akčňačku a Naomi, jako iteligentní aiťačka, tak to celkem ušlo. Zato velitel enterprise jako záporák mi moc nesedl, spíš byl takový úlisný slizoňek. Povedený záporák byl Sam a celkem jsem mu to věřil. Jen ten poslední souboj tak nějak pustil, když Ella tvrdila že jej má už přečtenýho. mohlo to být trochu lépe sladěné a tvrdší a propracovanější. Ale jako taková blbina na pobavení se to dalo.

Děsné rande (2017) (TV film)

Film tentokrát nic moc, ale Merritt je velmi sympatická, tak proto 3.

Hlavní kandidát (2018)

Pozitivní na tomto filmu je to, že nám nevnucuje žádné soudy, která strana je ta špatná. Film je taková příručka pro budoucí kandidáty na presidenta, jak to nezvorat. Jinak slabota.

Nenávist, kterou jsi probudil (2018)

Nevím, jak je černému v Americe, nevím jak je cikánovi v Evropě, vím jen, že stále je tu rasizmus ať z té či oné strany. Jedna strana se vymlouvá na druhou a hrajeme si na soužití, které nám stále nejde. Jediná cesta vede ke vzájemnému pokřížení ras, až vznikne buď rasa žíhaná, pak si budou lidi počítat, kdo má více skvrn bílých nebo černých, nebo rasa takových středně snědých lidí a to bude nejpravedlivější. Pak bude konec rasizmu, co se týká barvy pleti.

Na jeden nádech (2018)

Námět dobrý, ale chování postav bylo vskutku velmi prosté až hloupé. Mnoho zbytečných chyb a zbytečné životy. Závěr mne překvapil.

Elitní policajtka (2016)

Ta holka byla nejen nešikovná, byla taky i blbá. Kdyby frantíci trochu ubrali na blbosti, mohla z toho být i skvělá komedie.

Liga spravedlnosti (2017)

Tak si připadám, jako bychom měli tři planety Země. Na jedné působí Zaščítnici, na druhé Liga spravedlnosti a na té třetí Avengers. No která je asi ta nejlepší? Asi bych zařadil Ligu na druhé místo, tak někde uprostřed. No snad nás někdo zachrání až k něčemu dojde. Třeba Blanenčtí Rytíři. Kdo nezná, ať se tam jede podívat. Tito ochránci jsou asi Ti nejlepší. Ať je jim pískovec lehký, až se budou probouzet. No pokud si nezvolíme Zemana na na, snad ještě chvíli pospí.