Napospas osudu (2014)

Líbil s mi ten nápad, kdy zmizely děti a všichni věřící lidé. Jen mi nesedělo že zmizeli těla, a ne jenom duše lidí. Co by si s hmotnými těly lidé v tom nebi počali?

V zajetí kouzel (2015) (seriál)

Filmy typu The Magicians mám rád a dokážu jim i nějakou ptákovinu odpustit. Je to i v tomhle případě v Brakedebilis, kde by se měli žáci učit nějakým kouzlům, ale připadá mi to jako by se vůbec neučili, jen stále dělají blbiny. Snad se něčemu přiučím v dalších dílech a nějaké to abraka dabra ještě odkoukám. Zatím odpouštím a dávám plný počet.

Labutí píseň (2015) (TV film)

Film mne bavil od začátku až do konce i přesto že má milovaná žena řekla, že je to film pro malé děti, no tak asi pro to mne ten film tak bavil. Příběh o labutích a lásce je posazen do krásné přírody a jedná se o ryze romantický pohodový příběh ke kávě a výborné brandy.

A Very Merry Mix-Up (2013) (TV film)

Alicia je sympatická a dělá dobrý drštičky, takový roztomilý. Film pro hluboký křeslo, dobrý čaj, nebo punč a vánoční cukroví.

Love at the Thanksgiving Day Parade (2012) (TV film)

Emília byla pěkně jedovatá a nespravedlivá a už měla náběh na to stát se starou panou. O fešáku Henrymu si myslela, že je sviňák a že mu jde jen o byznys. Nákup konzerv pro kočky a zmrzliny mne pobavil. Film vhodný pro vánoční pohodu.

50 k 1 (2014)

Není ten kůň malej? Klasický dostihový příběh, s chytrým koněm, vtipnými dialogy a jak nafrněným zbohatlíkům a navoněným panákům, natrhnou zadek kovbojové, neboli burani z venkova. No spíš z Nového Mexika.

Sex v Paříži (2014)

Jedna z nejpovedenějších komedií, co jsem v poslední době viděl. Frantíci na rozdíl od stupidních a sprostých amíků umí!

Jen 17 (2013)

Typický příklad toho, když si děti nerozumí s rodiči a když potřebují od rodičů pomoc, kterou nemají. Naopak k rodičům nemají důvěru, když vidí, že sami rodiče nejsou morálně pevní. Hrdinka to zvládala ještě dobře, má neteř zašla v sedmnácti ještě dál, jezdila do Prahy, kde jako domina ukájela své sexuální touhy bičováním a fyzickým trestáním mužů. Její rodiče se to nikdy nedozvěděli.

Láska je láska (2012)

Skvělý výkon Anety Krejčíkové, slepou Marušku hrála výborně. Ve filmu jsou vtipné hlášky a narážky a film je romanticky laděný. Ondra Vetchý jako vždy super. Ten kluk je stále lepší.