Já, Simon (2018)

Taková milá geyantirasistická agitka, kde máme možnost nahlédnout do ideální Americké rodinky a uronit teplou slzičku.

Jeden Štědrý den (2014) (TV film)

Pejsek byl roztomilej, ostatní byli američané. Prostě vražedná kombinace. Vůbec jsem se nedivil.

Jelena (2011)

Tak teda nevím jestli se hrdinka filmu jmenovala Jeljena a nebo Jeljeia? Oba názvy v azbuce jsou buď špatně napsané nebo se hrdinka jmenovala opravdu jeljena a jen to blbě vyslovovali. Každopádně to někdo pěkně zoslil a měl by si zopakovat azbuku.

Jen 17 (2013)

Typický příklad toho, když si děti nerozumí s rodiči a když potřebují od rodičů pomoc, kterou nemají. Naopak k rodičům nemají důvěru, když vidí, že sami rodiče nejsou morálně pevní. Hrdinka to zvládala ještě dobře, má neteř zašla v sedmnácti ještě dál, jezdila do Prahy, kde jako domina ukájela své sexuální touhy bičováním a fyzickým trestáním mužů. Její rodiče se to nikdy nedozvěděli.

John Wick 2 (2017)

Nějak jsem mu to jeho bojové umění neuvěřil.

Kalvárie (2014)

Surové drama o odpuštění a převzetí viny nevinného za ostatní. V té vesnici nebyl nikdo normální. Myslím si, že by se tam i hodila psychiatrická léčebna, měla by asi narváno. Ale zase kněz by měl prázdno v kostele. Každá mince má svůj rub i líc, že?

Katie Fforde - Láska na vysočině (2010) (epizoda)

A zase jeden romantický film, který je hodnocený odpadem od lidí, kteří jej snad ani neviděli. U filmu jsem se náramně pobavil, velmi sympatické obsazení a i ten hajzlík tam byl také. Nejhezčí byly lamičky Alpaky. Samozřejmě nechyběla krásná příroda. Vzhledem ke špatnému hodnocení, jsem si dovolil trochu přifandit.

Katie Fforde - Léčitelka koní (2012) (epizoda)

Krásná příroda, nádherní koníci a boj o rodinný hřebčín. Romantický příběh na hezký večer, nebo příjemná oddechovka u kávy.

Katie Fforde: Zkouška věrnosti (2008) (TV film)

Rozverná romantika s trochou nadsázky. Zpravovat auto v takovém oblečku a pak ta paryba, co chytali bylo trochu mimo mísu, ale jinak mne film pobavil.

Kenau: Bojovnice z Harlemu (2014)

Monic Hendrickx v roli Kenau vypadala velmi přesvědčivě jako mužatka. Trochu mi vadilo, že byli všichni na tehdejší dobu hrozně čistí, takoví jak z babičky od B. Němcové. Je škoda, že nizozemské ženy nehrají dnes profesionálně hokey. Možná by byly velmi úspěšné.