Chappie (2015)

A doprčic! Tohle se fakt nepovedlo. Jsem velice zklamaný protože toto je opravdu nejhořší scifi, co jsem kdy viděl a že už jsem jich viděl hodně. Hugh Jackman (Wolverine) tam hraje nějakého buzeranta, ale za to Patel se docela vytáhnul v lepšího herce než byl (Poslední Vládce Větru). Jediný Chappie tam byl občas vtipný a roztomilý jinak to celé stálo za starou bačkoru. Ne a opravdu nedoporučuji. Za mě sečteno podtrženo a je to blbých 30%

Avengers: Age of Ultron (2015)

Tak co k tomu mohu říci, že je to adept na film roku 2015. Film je hodně podobný Transformers 4 (100%) a to na efekty neboli špička těch nejlepších efektů co doposud spatřily svět. Avengers však sázejí na poměrně těžký příběh tedy na rozdíl od od T4, kde film sázel spíše na efekty.Co se humoru tíče je ho tady hodně. Však co mě nejvíce překvapilo byla půvabná a sexy Elizabeth Olsen jejíž herecký výkon mě opravdu nadchnul, protože je Elizabeth poměrně v této branži nová. Sečteno podtrženo a je to nejlepších 100% Tento film si můžete koupit zde na bluray:http://www.filmarena.cz/blu-ray-avengers-2-the-age-of-ultron a na dvd zde:http://www.filmarena.cz/dvd-avengers-2-the-age-of-ultron

Sedmý syn (2014)

Táááááááááákže tu mááme opět vynikající film, který má blbé hodnocení, což mě štve, protože jsem takto kvalitní fantasy už dlouho neviděl naposledy to byla Narnie, kde Ben hrál Kaspiana a sice jako herec je průměrný tak si myslím, že tato role mu sedla a povedla se mu. Jen mě trochu zklamala paní Moore neboť její role stála za starou bačkoru jo pan Bridges jak jinak než s tím jeho funny hlasem opět nezklamal. Sečteno podtrženo a je to vynikajících 85% Doporučuji o koupi na bluray zde:http://www.filmarena.cz/dvd-sedmy-syn-20952&click=slider A na dvd zde: http://www.filmarena.cz/dvd-sedmy-syn&click=slider

Interstellar (2014)

Tak, přestože jsem tento film viděl po roce 2014 tak říkám, že toto je nejlepší film roku 2014, takže Transformers 4 jsou až druzí. Jinak dávám 100%

Ghoul (2015)

Nejukecanější horor, co jsem kdy viděl 70%