Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Nesrovnával bych to s Avengers, ale jedno řeknu že je to zatím nejlepší DC Comics film. Já nemám slov po dlouhé době opět komixárna za 100%

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Nemůžu jen dodat víc než, že Hunger Games skončily a skončily podle mého gusta. Kvalitní řemeslo, akce, hudba a největší plus je podle mého názoru solidní a silný příběh. Sečteno podtrženo a je to REPRODROZDÍCH 100%

Spectre (2015)

BOND se vrátil a to v plné parádě! Zaprvé mě moc potěšilo to, že se vrátili Bondovi klasické hlášky a britský humor. Zadruhé, pro milovníky akce se jedná o jeden z nejlepších akčních filmů roku 2015. A zatřetí Spectre je podle mého názoru díky humoru, hláškám a tak nějak celkově o nejlepší 007 jízdu a tím pádem to shrnu takto. Čtvrté místo: Quantum of Solace - 75%, Třetí místo a zároveň druhé: Casino Royale a Skyfall - 90%, První místo: Spectre - 100%

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

ANO! Abrams to dokázal a to nezprznit tuto ságu. Akorát to přibralo na akčnosti a na jednoduchém humoru. Příběh byl tak nějak pořád stejný a to je dobře. Noví herci a herečka jsou celkem fajn. Jediné mínus je to, že do filmu nacpali nějakého obra, který tam moc nepasoval. Největší plus bylo vynikající a naprosto špičkově udělané efektové řemeslo. Sečteno podtrženo a je to vynikajících 100%

V zajetí démonů (2013)

Nejlepší horor od dob co žiji za mě nejlepších 100%

Hitman: Agent 47 (2015)

Tak a Hitman je zpět v plné parádě. Nesmíte ovšem čekat nějaký solidní příběh, který tu byl obyčejný. Prostě jenom akce, oheň, zabíjení a k tomu sám agent 47, který si opravdu nedělá hlavu s tím koho zabije a koho ne. Za mě vynikajících 90%

Fantastická čtyřka (2015)

Jděte k čertu, tahle Fantastická Čtyřka stála za to za mě vynikajících 90%

Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film)

Ano je to naprostá chujovina, bejkovina a blbost, ale co naplat Sharknado 3 mě bavilo a navíc tomu dodávala šťávu Ryan Newman a Cassie Scerbo za mě 80%