Hobit: Bitva pěti armád (2014)

No takže musím říct, že se mi to libilo. Nejdřív musím pochválit pana Jacksona za jeho výkon. A teď k filmu.Vizuálnístránka je na jedničku. Příběh na dvojku a bitky na jedničku. Mně se nelíbili blbě a nehodijici se rádoby vtipné hlášky Alfrida a vtípky obecně. Výkony herců nemohu vytknout. Jako ukončení ságy je tenhle film nasládlou tečkou. 90%.

Sin City - město hříchu (2005)

Zajímavý akční film se spoustou bílé krve, celkem pěkně vypadajícíma ženskýma a spoustou efektů, kterému jsem tedy vůbec nerozuměl. Ale mě to nevadilo. Za mě nejlepší povídka byla Goldie. A Jessica byla super. 90%

Zloba - Královna černé magie (2014)

Nádherné zpracování! Mnohem lepší než původní Šípková Růženka. Však taky tohle je oficialní příběh. 100%

Princ a pruďas (2011)

To je tak neskutečně oplzlý a sprostý film. Není to žádná pohádka pro děti a parodie na Princ a chuďas to taky není. Je to jen český překlad. Jinak celkem pár dost vtipných scének. Ale potom je to jen celé to sexu a o masturbování. Spletl jsem si to s pohádkou pro teenagery a dostal jsem nevkusnou a neinteligentí a blbý humus. A to ani neříkám, že jsem za to dal 200 Kč, ale tenhle film má cenu 49 Kč maximálně. Velké plus je slušně zahraný přihřátý Fabios (Franco) a Natalii ani nemluvím a to nejsem jení fanoušek a McBride a nakonec ne příliš vkusný McBride jako vždy zhulený až po uši. Pokud jste fanoušci filmu typu ,,postříkám ji spermatem a tvoje hlava vypadá jako obří péro´´ tak zcela jistě doporučuji, ale jestli ne tak tenhle film raději obejděte a koukněte na něco inteligentnějšího. Sečteno podtrženo a je to otustudných 45%

Pátek třináctého (2009)

No kdyby Jason nezabil Danielle P. což mě naštvalo tak bych dal plný počet, ale stalo se takže 80%

Noc žraloka 3D (2011)

No docela to ušlo mě jakožto fanda těhle béčkových, déčkových nebo céčkových žraločích šílenství se mi to líbilo 65%

Mládeži nepřístupno (2013)

No tak větší blbost jsem opravdu neviděl. Jedna malinkatá hvězda za Ibabe to bylo aspoň trochu vtipný jinak hrůza. 5%