Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 5 bodů
JohnyJD
studentík & programátor
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Cesta z města
(2000)
Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
(2003)
S tebou mě baví svět
(1982)
Sluha dvou pánů
(2000)
Obecná škola
(1991)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Klepání na nebeskou bránu
(1997)
Forrest Gump
(1994)
Slunce, seno, erotika
(1991)
Tenkrát na Západě
(1968)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
5 bodů
Fanklub
(8)
kujon
JK-Stinger
OscarH.
JamesScott
honziqq
lord Ball
Gustavo01
Leni20