Good to See You Again, Alice Cooper (1974)

Rozhodně výborný koncert Alice Coopera, závidím každému, kdo tohle mohl zažít naživo, neboť TADY se zrodila hvězda a s ní i naprosto nový způsob koncertování. Na druhou stranu proložení vystoupení skeči působí spíše rušivě a mnohdy není ani tak vtipné, jak se snad scénaristům mohlo zdát. 75%

Sněhurka - Příběh hrůzy (1997)

Zaujala mě myšlenka zpracování klasické pohádky jako "příběhu hrůzy", osobně si myslím, že se na to Sněhurka hodí více než obstojně. Ovšem díky příliš vysokému očekávání jsem byla zklamána. Dle mého názoru je dovětek názvu zcela zavádějící a zkreslený, protože jsem žádnou "hrůznost" ve smyslu, v jakém si ji vykládám já, nepostřehla. Zůstal průměrný film pohrávající si s motivem macechy - čarodějnice, zrcadla, otraveného jablka, ovšem bez trpaslíků (pouze s bandou jakýchsi znetvořených individuí, z nichž pouze jedno mělo pod 120 cm) - tenhle fakt je podle mě neodpustitelný... K obsazení - Sigourney byla kouzelná, zvlášť proto že předtím dávali Vetřelce :D

Pátek třináctého (2009)

Jason Vorhese v typickém hororu dnešní doby - škoda jen, že je to pokaždé stejné. 50%

Krvavý Valentýn (2009)

3D zpracování na mě celkem zapůsobilo, ovšem film doplácí na vyloženě špatný scénář - jakoby filmaři spoléhali na efekt a zapomínali, že divák občas i myslí..... 40% a za každý rozměr jedna hvězdička, ale jednu strhnu za ten scénář...

Spirit (2008)

Podle mě film nemá nic, čím by diváka mohl zaujmout. Vizuálně ohrané a příběhově zmatené až přehuštěné.. S lítostí 45%

Freddy versus Jason (2003)

Důvod, proč jsem nakoukávala předcházejících deset dílu Friday 13th... Freddy je největší borec.. Padnoucí hudba, které si nejde nevšinout, podtrhuje poměrně odsýpající děj, ačkoli místy nelogický. Svou atmosféru a své místo mezi zajímavými počiny žánru bezesporu má. A já se zkrátka bavila..

Jason X (2001)

V rámci série patří podle mě k těm lepším a originálnějším. A navíc je to srandík.. :)

Iron Maiden: Flight 666 (2009)

Na prostory kinosálu netradiční zážitek, navíc se skvělou kapelou, pro mě umocněný osobní zkušeností ze srpnového pražského koncertu. Výborná hudba, výborný film, výborné hodnocení...

Zamilované maso (1989)

Zdalipak pán Maso dospěl k vyvrcholení ? Očekávala jsem více vášně, roztančené maso laškující v mouce, vlhnoucí ve vajíčku a divoce kopulující ve strouhance.. Ovšem po deseti vteřinách je páreček (nemyslím teď onu uzeninu) vržen z mouky na pánev, čímž příběh lásky končí... Tragédie jak od Shakespeara.. Ale je to úsměvné, o uměleckém veledíle nemůže být ani řeč. 55%

Něco z Alenky (1988)

Vizuálně zajímavé a originální, ovšem dějově zdlouhavé až nudné. Navíc nemám ráda ani knižní příběh Alenky v říši divů. Mně osobně film nesedl, ačkoli jindy se na Švankmajera s chutí podívám...60%