• Pohádka

Původní (2013) (seriál)

Určitě mnohem lepší než TVD. Více se do toho zakoukáte, lepší téma..Narozdíl od TVD v tomto seriálu jde o víc, než o milostný trojúhelník. Samozřejmě, láska se vyskytuje i zde, to by nebyl seriál že jo :-) , ale v přiměřené míře, tak jak by to mělo být :-). Sama jsem zvědavá kdo získá New Orleans.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Seriál o nerozhodnosti mezi dvěma muži..Už dosti ohrané téma, které je doplněno neméně ohranými upíry. Ovšem nemůžu tvrdit, že bych se do něj nezakoukala, to určitě ano, ale co se týče toho, že by vám měl seriál něco dát, tak o tom se nedá ani uvažovat..

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Nevím proč, ale tento seriál mě vůbec nechytl. Všichni okolo o tomhle seriálu básnili, tak jsem jej nakonec stáhla. Asi po 5 dílech jsem si říkala: "Co na tom všichni vidí?". Takže jsem teda 1. sérii zhlédla a potají doufala, že mě něčím zaujme. Bohužel nic a tak na 2. asi ani koukat nebudu. Hledala jsem nějákou zásadní chybu, která by mě od tohoto seriálu odrazovala, ale nenašla jsem..Leda to, že mi nevyhovuje jak je děj vytvořený. Ale tak 100 lidí 100 chutí ;-) .

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Můj neoblíbenější seriál. Už od prvního dílu jsem se na něm stala závislou a neustále stahovala další díly. PLL patří k takovým těm návykovým seriálům, kdy se děj točí kolem jedné události a tou je tady právě vražda Alison. V dílech se postupně odhalují tajemství, ale zároveň se ještě více tvoří. Opravdu jsem zvědavá jak si s tím tvůrci poradí a záhadu na konec vyřeší, zároveň se nemůžu dočkat, ale taky nechci aby to skončilo, což je podle mě účelem :-). So, who is -A?

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Asi od začátku bylo jasné, že to nebude mít na Pána prstenů, ale i přesto - skvělý film! Moc ráda jsem se na chvíli zase vrátila do kraje a do Tolkienova prostředí, které Jackson umí perfektně vytvořit.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

O 100% lepší oproti jedničce a to hlavně díky akčnosti. Scény při kterých se vám zatajil dech..Jackson nezklamal. Skvělé bojové scény, taky občasné vtipné narážky. Opravdu nevím co bych měla vytknout. Nejlepší scéna - boj na řece v sudech. Co dodat? Snad jen to, že už teď se nemůžu dočkat poslední části! :-)

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Film mého dětství. Musím říct, že když ho vidím, okamžitě mě vtáhne do Středozemě, do nádherného Kraje mezi hobity, do války s křety... Co Jackson dokázal, klobouk dolů. Přesně vystihl knihu a mé představy. Graficky také moc dobré zpracování - efekty téměř reálné. Jediné co bych vytkla jsou vynechané scény, které jsou v knize - ale je to pochopitelné, film by byl pro komerčního diváka moc dlouhý..

Žena v černém (2012)

Přestože horory moc nemusím, tenhle jsem si vážně zamilovala. Skvělý výkon Daniela, role pro něj jak ušitá. Zajímavý děj, rychlý spád a i typické hororové "lekačky" jsou obsaženy v tomto filmu. Přesto to není žádný krvák a myslím si, že to vůbec není podstatou hororu. Ono mnohdy se bojíme spíše věcí, které jsou ovlivněny psychikou než místností plné krve a tak si myslím, že tomu bylo i v tomhle hororu. Po shlédnutí ještě pár dní vídáváte Ženu v černém v oknech, ale pak už je to zase v pořádku, nebojte :-D. Takže za mě - jedině doporučuji!

Na vlásku (2010)

Průměrný animák, s pěkně vytvořenými postavami..Jediné co bych vyzdvihla je český dabing, který se mi moc líbil. Také krásně nahrané a nazpívané písně. Pro děti pěkné..

Mr. Bean (1990) (seriál)

Tento seriál, je taková legenda. Mohu ho vidět klidně stokrát a i přesto mě Rowan Atkinson pobaví. Neopakovatelných scén, které umí přesně vystihnout komičnost herce, je tu opravdu hodně. Rozhodně stojí za podívanou, myslím si, že minimálně jedna scéna vás musí pobavit.