Po sexu (2007)

Stravitelný, nepoddajný film, který svým postojem a názory je celkem sympatický. Zejména zde exceluje Zoe Saldana, to jo. 5/10

Vlasy (1979)

6/10

Max Payne (2008)

Tak tohle ne! Ač už chcete, nebo ne tak toto je jen marný pokus o nějaký zbytečně předémonizovaný film! To že se tam "vetřeli" lepší herci jako Mila Kunis a Mark Wahlberg, tak to tu podstatu jen zhoršuje! - 2/10 -

Nevědomí (2013)

Pěkná souhra Toma Cruise a Josepha Kosinskeho. Z hlediska děje to teda "fachá" skvostně, i když si s divákem tvůrci hrají do posledního pohledu, a stejně nezjistíte jak to teda je. Hvězdná herecká sestava přidává rozhodně na tempu filmu a za sebe mohu říci, že to je velmi pěkná vizuální podívaná. 7/10

Duch (1990)

Zábavný film, který plní veškeré jeho povinosti. Ženy to asi unese více, ale jako muž tomu taky nemusím nic vytýkat. 7/10

Star Trek (2009)

Abrahams stvořil tahák jako blázen, ale dostatečně neprodal spoji práci. Tento film by teoreticky měl na mnohem mosaznější tržby. Abrahams ač je režisérské ESO, tak dostatečně neprodal svou práci. STAR TREKU se ve své podstatě nedá nic vytknout, technicky a trikově se jedná o přelomovou událost, která zakoření v každém diváku. Postavy mají větší švih nežli v jindy, a hlavní herecké seskupení vypadá velmi nadějně a efektivně, především Chris Pine a Zoe Saldana.- 9/10 -

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Spielberg s Lucasem objevili novou éru natáčení filmů. Stvořili kopec neskutečně pestré, napínavé zábavy, která ve světě neměla obdoby, tudíž je to jeden z nejdůležitějších snímků. Harrison Ford padne do role Jonese jak ulitý a perfektně dolaďuje menší nesrovnalosti snímku. Základní kámen! Přesto všechno, nemám ten plný pocit uspokojení, proto snižuji na 4*. 8/10

Na doraz (2010)

Je sic pravda, že co tu Philips zkazil Downey s Galifianakisem vytáhli, ale jinak je to trapná, až příliš přímočará komedie. 4/10

Šéfové na zabití (2011)

Pěkná smršť událostí na téma: Jak zlikvidovat šéfa. Na konec to celé pěkně vyšlo, hodně jsem se pobavil, častokrát zasmál. Velmi tady funguje hlavní trojice smolných smolařů, kteří konečně chtějí dát útrum svým šéfům. Když se po vás každej den někdo vozí a vozí, tak to musí bejt fakt pekelně výbornej pocit ho potom najednou sejmout, to musí bejt oddech. Tedy jako sejmutí myslím vrátit mu to nazpět, třeba pouze slovně, nemusím ho hned nutně zabít. Pro jednou zase zajímavě nalazená komedie s neotřelími hláškami a zábavným dějem, takže velká spokojenost! - 8/10 - Pěkná smršť!!!

Než si pro nás přijde (2007)

Řekl bych, že jako mini-projekt to vypadá celkem slušně, žádné eso to není. 5/10