Nedotknutelní (2011)

--V rámci filmového úterku-- Tento film mi ukázal "radost" v úplně jiném světle. Malá ukázka toho, že člověk s postižením, ze všeho nejvíce potřebuje to, aby se k němu ostatní lidé chovali, jako by se nic nedělo. ,,Já nepotřebuji soucit." Silný snímek, ukazujíc svou tématikou na několik odlišných problémů, dvou odlišných lidí, kteří za nic nestojí, pokud nejsou spolu. François Cluzet, už nemá smysl života, ale na prahu zoufalství najde něco neskutečně důležitého -JISKRU- v podobě Omara Sy. Herecky je to velmi pěkně zvládnuto, hlavně ze strany Omara, dějově je to stará brnkačka, a to že je to založeno na pravdivém příběhu, tady nehraje žádnou roli.-10/10- jinak 97%

Wimbledon (2004)

Příběh nezajímaví a hlavní dvojice, tedy zejména Paul Bettany je mi nesympatický. Jako tenista musím říci, že je to spíše ostuda.Trikově i hráčsky dost odbyté. 5/10

Icarus (2010) odpad!

Nevím, nikdy jsem neměl rád Lundgrena jako vůdčí postavu... 1/10

Bohové musí být šílení (1980)

Neskutečně efektní zábava, s tou nejlepší možnou zápletkou. Ono se to jeví jako neskutečně jednoduše, jenomže ten nápad je jednoznačně geniální. Jedna z těch nejlepších komedií. - 9/10 -

Romeo a Julie (1996)

Přepepřený romantický slaďák, ve kterém mě DiCaprio odpuzuje... 4/10

Power Rangers Zeo (1996) (seriál) odpad!

Nejstrašnější, nejodpadnější seriál pro děti! Už jako malý jsem to nenáviděl a jen se divým, že se tato kravina může někomu líbit. Jen tupé vylévání mozků, nic víc. -0/10

Apollo 13 (1995)

Efektní, neomalený snímek, který ač není dokonalý, tak v sobě tají perfektní nádech. Příběh Apolla 13 je skutečně fascinující, a tím pádem mě možná ještě více mrzí, že Ron Howard nepřitlačil ještě více na pilu. Herecky velmi vyrovnané, ale velmi slušného Toma Hankse přehrává ještě slušnější Ed Harris. ,,Hustone máme problém." 7/10 Srdcovka pro Američany.

Pod palbou (1983)

Jedna hvězda za Eda Harrise... 2/10

Matrix Reloaded (2003)

Příběh od první části značně upadl, zato vše dohnali jiné brilantnější stránky. Co tedy musím vznést je dopodrobna propracovaná hudba. Ta dosti nadupe ty někdy až neskutečně předlouhé akční scény. Z hlediska akce musím říci, že je lepší v druhém dílu trilogie, ale někdy je to fakt přepísklé a na konci už mě to fakt hodně začalo nudit, usínal jsem. Keanu Reeves opět pěkně zabijí, chtěl bych také sejmout tolik "stejných" chlápků, tak efektním způsobem, Dobrý je opět i Laurence Fishburne, ale pro mě opět odpudiví faktor ulízaná Trinity (Carrie-Anne Moss), která se mi k Reevesovi absolutně nehodí. Režie už není taková dokonalá. 7/10

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Zde opravdu můžeme hovořit o převratu.Převratu v tom smyslu, že je toto lepší než originál, a to jen díky Pohlreichovi. Ten to doopravdy uvádí na pravou míru a dává tomu ten pravý český nádech, v TV pořadech, to je naprostá špica. 10/10 Jelikož jsem viděl i originální verzi, musím říci, že Ramsay je suchar.