Úžasňákovi (2004)

Jednoznačně super rodinná animovaná komedie. Nechybí tomu nadhled, humor, zápletka.. Takhle si představuji "chytrý" film.

Coach Carter (2005)

Mám rád tyhle filmy s positivním nábojem.. morálním ponaučením.. sportovní zápletkou ;-)

Stáhni mě do pekla (2009)

Bál jsem se.. ano.. ale 5* dát nemohu, pro místy neúnosné vrstvení nelogičností..1/ třeba scéna s vyhrabáváním te cikánky z hrobu..2/ a rádoby žánrového mišmaše.. co to jako mělo bejt, "Že tímto formálně předávám kletbu.. bla bla bla.. a planoucí zrak k nebi..".. ?? Jinak po delší době příjemné překvapení..

Život zvířat (2008) odpad!

Šílenej shit. už ten trapný úvod a neskutečně trapná hudba, vás uvedou "do problému".. a to že máte co dočinění s filmem mininálně kategorie Bé až Cé.. ani jsem to nedokoukal.. po 35ti min. to šlo do šuplíku.. nekoukatelná záležitost.. nikoli brutalitou a vším co vychvalují.. ale komentáři, dialogy.. tím jak herci "nehrajou..".. :-(

Zkažená mládež (2007)

Takhle hustej film jsem dlouho neviděl... a proto zaslouženě.. 5x hvězda.. *... Neskutečný.. zvrácený.. nechutný.. děsivý.. brutální.. násilnický.. nihilistický.. ignorantský.. sprotý.. ubohý... slzy do breku vhánící.. ale bohužel skutečný.. současný... a pravdivý.. a o to více smutný... :-(

Gattaca (1997)

Vizionářská věc,která mne naprosto a ZCELA dostala.. uchvátila. protože se děsím doby, kdy moje děri budou selektovány na vysokou a natož do práce, dle svého genofondu..

Hra (1997)

No pecka..!! Tohle je bez konkurence.. neskutečně vyšponovaná gradace tempa filmu, která opravdu až do úplně posledních chvil člověka pohlcuje.. a když už si myslí.. že je "finíto".. tak vono najednou.. "Tradááá! To byl Apríl..:-)" (resp. dárek k narozkám..).. Doporučuji!

Předčítač (2008)

Pětka jako za Hodiny to nebude, ale zase mne ve filmu vzaly pasáže, které..jakoby se táhnou, a přitom střelem ubíhají kupředu..strašně zvláštní.. nevím jak to popsat.. Kladně rovněž hodnotím propracovanost postav, kterpu tady leckterý z ostatních hodnotících haní.. Ten film měl být dojemný, ba neřku-li srdcervoucí, rozervaný..a tomu je potřeba uzpůsobit i postavy, jejich chování etc. A ač se to může zdát prvoplánovité.. ve filmu Dark knight taky nikdo nevyčítal Heathu Ledgerovi, že se chová předvídatelně "zle", jako padouch Joker.. Skvělá Kate Winslet, která se tedy už dosti slušně předvedla v Nouzovém východě.. ale tady.. tohle jí sedlo mnohem víc..

Zmizení (2005)

tohle bylo fakt hodně divný.. sorry..

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Ach jo.. kde jsou casy Desperada.. a Spy Kids.. kdy film daval smysl.. a kdy se na nej dalo koukat.. a kdy herci delali to co maji... "hráli..".. Bylo to rozhodně lepší než magořina vod Tarantina.. ale že by to měla bejt nějaká mega pecka.. tak to nenííííí.. tohle není pocta.. to je nuda :-(