Flagrin

Flagrin


1 bod

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 27.7.2013  01:26
  Doktoři z Počátků (TV seriál) (2013)
  *

  Tohle má být klasická česká vesnice? Jen v prvních deseti dílech dvakrát hořelo, dvakrát zde byla bouračka a skoro dva lidé umřeli. Příběh motaný jen kvůli lovestory, která se moc nepovedla- Stránský se mi zde naopak zhnusil. Scénáristka bude nejspíš z města, protože tohle se tedy doopravdy na vesnicích neděje. Další hlod od Novy( hvězdička jen kvůli Stránskému a Vašutovi, kteří prostě hrají dobře i toto nehratelné)

  • 22.8.2013  23:37
  Iron Man 3 (2013)
  *****

  Spoiler. Krásný film s humorem mého nejoblíbenějšího superhrdiny. Jen si teď nedovedu bez něj představit ty Avengers 2

  • 6.9.2013  23:55

  Trailer byl teda hodně špatný, myslel jsem si, že jdu na zbytečný film kopírující něco mezi Transformers a Iron manem, ale mýlil jsem se. Samozřejmě do špičky filmů to nepatří, ale byl jsem příjemně překvapen. Jen ten konec, pořád si nezvykli dělat normální konce...

  • 28.8.2013  21:55
  PanMáma (TV seriál) (2013)
  odpad!

  Myslím, že Šteindler si hraje na Genzera z Tele tele(Kopečkovic rodina) a moc se mu to nedaří. Trapný český sitcom. Proč se dělají věci, co už tu byly? Zkuste něco originálního, Novo

  • 28.8.2013  18:18

  Tohle má nahradit Harryho Pottera? :D Jasně :D :D :D :D :D Rozzuzlení odpovídá tak Včelce Máje...

  • 23.8.2013  00:34
  Wolverine (2013)
  *

  Spoiler. Pět hvězdiček? Are you kidding? Podívejte se pořádně na předchozí X-meny a pak na toto... Maximálně tři za Yashidovu pointu, která ovšem pilnějšímu divákovi dojde hned, kde je na konci filmu v obleku Iron mana, Wolvy zůstane v Japonsku i ve chvílích, kdy se může vrátit zpět, nevysvětleno, co dělal Wolvy v Nagasaki na začátku filmu. jak to debilní adamantium udrží při životě Yashidu a jak Wolverinovi sakra vyrostly takhle rychle drápy? Pět si to rozhodně nezaslouží, v tom případě byste nebyli féroví vůči ostatním x-men filmům. No nic, těším se na další film, který nebude doufám taková blbost jako toto....

  • 23.8.2013  00:17

  Možná mě ovlivnilo to, že jsem to viděl po Wolverinovi, který mě doopravdy zklamal. Dá se na to koukat i bez shlédnutí předchozích filmů, což je trošku zavádějící na to, že je to závěrečný díl. Viděl jsem a na Stmívání ságu hodnotím asi jako nejlepší film. Do odpadu bych to neházel, minimálně filmová bitva byla nádherná, jen bych si tam dovolil klidně zabít i důležitější postavy.

  • 1.9.2013  12:31
  TACHO (2010)
  ***

  Film, který má čistě americký příběh- amatéři(dobře, tady jen jeden amatér) zápasící s profesionály a vyhrajou.(za tohle mínus hvězda) Pak naprosto zbytečný dodatek s angličany, co byl přidán bez titulků(další hvězda dole). A co mě naprosto nejvíc štve je Olga Lounová co byla zařazena do role jen kvůli tomu, že si občas rallye zajezdí. Jestli Landa neumí hrát, tak nevím, kam by se zařadila ona. Jinak si myslím, že se film povedl, zvlášť Havelka s jeho rozprávkou :)

  • 26.8.2013  12:08

  Pletete si žánry a proto tady mají někteří nutkání to srovnávat třeba s Forrestem a podobně. Je to ale zařazeno do žánru komedie-parodie, proto hodnotím tak, jak hodnotím. Popravdě, s tímhle už mě doopravdy serete, jak žádná komedie tady není dobře ohodnocena jen kvůli tomu, že je to komedie. Film by měl nejspíš podle vás mít minimálně dvě hodiny, alespoň dva mrtvé, něco psychologického do sebe a hrát tam buďto Hanks, DiCaprio a podobně. Je to fajn, člověk se u toho zasměje a když se někdo učí na antiku, měl by se na to mrknout, protože si to hravě zapamatuje díky této dobré komedii.

  • 28.8.2013  21:26
  Klub sráčů (2000)
  odpad!

  Dalo by se na to kouk- co to kecam, nedalo

  • 26.8.2013  12:39
  Forrest Gump (1994)
  **

  Blbec, zakladatel joggingu, mistr světa ve stolním tenise, super voják a fotbalista. Jediný, k čemu tento film je, je aby se posmrkalo co nejvíce kapesníků a nejspíš to bude i námět pro seriál Řekni, kdo tě zabil(přece jenom, kolem něj umřelo hodně lidí, ale ten největší ňouma-pardon, vlastně hrdina musí přežít -_- )

  • 23.8.2013  00:01

  Nesouhlasím s hodnocením! To, že je jednička prokazatelně lepší ještě neznamená, že je dvojka špatná! Líbí se mi hrozně scény na obrácené Pultanele, na Xenii, která se trošku změnila poté, co se stala matkou, rozšíření o Fantomase je úžasné a Balibul taky super. Jasně, starší humor a Menšík, který tvořil více jak tu polovinu chybí hrozně, ale za to Vorlíček nemůže. Mně se to hodně líbilo a typické americké pokračování to rozhodně není!

  • 15.8.2013  21:12
  Arabela (TV seriál) (1980)
  *****

  Nádherný český seriál! Dívat se na to mohu pořád, a na logické chyby kašlu, je to pro děti a velmi se to povedlo! Krásně herecky obsazeno a ten scénář!

  • 22.8.2013  23:50

  Neberu to jako takový zázrak, za který to všichni, včetně Fondy považujete. Jsem ale ovlivněn tím, že jsem hrál dříve divadelní hru, než viděl film. Hlavní záporák vyjde nakonec jako úchyl, což vůbec není pravda. To mi vadí asi nejvíce, protože Horáce st.Faira alias Dabney z Tenesse jsem hrál já :D