Yoshitsune

Brazílie
People can fly

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 16.2.2018  19:35

Jeden vyrůstal na ulici a umí zabíjet, druhý vyrůstal v království a chce být lepším králem, jeden chce aby svět hořel a druhý, chce světu pomoci. Michael B. Jordan (Erik Killmonger) je hned po Zemovi druhý, který má geniální plán, jak se stát vládcem celé Wakandy a aby celý svět ležel u nohou, ale zároveň je to záporák, se kterým člověk prostě souzní a fandí mu, jelikož jeho bolest, utrpení a zloba sou opodstatněné. T'Challa je zase jeho pravým opakem, tápe, chce dělat věci dobře, ale neví jak na to a hledá se, jelikož smrt otce ho zasáhla více, než si chce připustit. Akční stránka filmu, je dobrá, jako hezky se na ty bitky a honičky, hezky kouká, ale žádná z nich, neni zapamatovatelná jako je třeba Iron Man vs Capa/Bucky. Je to velká škoda, jelikož v Občanské válce, kde T'Challa byl nejen charakterově, ale i bojově, blíž k opravdovému Pantherovi, kde jeho kopy měli průraznost a jeho drápy sekali ocel na kusy, tak tady to bohužel neni. Akce je dobrá, ale je jenom dobrá, o to víc mně však bavil příběh (gorily zklamaly) bavili mně charaktery, které byli výborně napsané, hlavně ségra hlavního hrdiny. Navíc mi přišlo že Michael B. Jordan, je prostě lepší bitkař a režisér mu tak nějak nadržoval, jelikož sou to kámoši, tak vedle toho Chadwick Boseman působí jako vedlejší postava. Navíc místo toho popového slaďáku, co ke konci hrála, mohli tvůrci dát Eminemův Kings Never Die, což by ke králi, přece jenom víc sedělo, nebo od Fort Minor Remember The Name, což je zase víc údernější a dominantnější hudba, tak jako tak, soundtrack poskládaný ze Lvího krále, je dost o ničem. Né nejslabší Marvelovka, ale ta dominance tady chybí, pravá královská dominance.

• 12.2.2018  15:43

Sem velice zklamán, bylo mi jasné, že tohle nepřekoná Romerův Den mrtvých, ale že to bude až tak špatné, to je tedy smutné. A né nemluvím tady o maskách či brutalitě, která byť místy působí laciněji, tak se to snaží dobře maskovat. Mluvím tady o tom, že v Dni mrtvých byla dusná atmosféra, která s každou přibývající minutou, byla víc a víc tíživější a znepokojivější, kde všem přítomným, tekly nervy a schylovalo se k něčemu hrozivému. Navíc hlavní hrdinka Zoe, je blbka která záměrně ohrožuje celý komplex, jen proto aby našla lék, který možná bude fungovat a druhým blbem je rádoby generál Miguel, který ji dovolí aby si z něho Zoe dělal rohožku. Nemluvě o tom, že jakákoliv akce je naprosto o ničem, a hlavní ultra zombík je v pořadí již třetí blb, který sice mluví a má superschopnosti, tak přesto přese všechno, tak závěrečný "souboj" s ním je velice úsměvný. Nečekal sem nic, a přesto mně to zklamalo.

• 7.2.2018  19:36
    Na doraz (2017)

Soudit dle Českého názvu, sem tedy čekal, něco........něco jiného, ale i tak je tenhle film hrozně dobrej a super. A film dlouho neotálí a servíruje jednu akční honičku za druhou, a dokáže si to udržet až do konce. Lew jako perverzní únosce, je hnusný a dost nechutný. Jooo ono je to dost celé nadsazené viz verbal, ale tak jasně mateřské pudy, udělají z každé mamky terminátora a ve výsledku je děj prostý, takže je škoda, že tam neni něco šokujícího. Neurazí, nenadchne a na zabití nudy, vynikající volba o tom žádná.

• 4.2.2018  16:55

Pastor Thomas, z dnešní pohledu, může působit všelijak a byť sou na něm vidět chyby a věci, které by dneska neprošli, tak přesto přese všechno, se jedná o kvalitní horor. Navíc když sem každý pátek procházel videopůjčovnu a vybíral si co si půjčím, tak právě Fulciho kousky jako Pastor Thomas, Dům u hřbitova a další mně vyloženě lákaly, ale bál sem si je půjčit, jelikož i obal mně dokázal vyděsit, co potom samotný film, byl to strach z hrůzy, co číhala v tom filmu.

• 2.2.2018  22:54

Asiata, Thomasovi unesli Asiata, ZLO brzy pozná že tohle se nedělá, Asiati se nekradou, jo Asiat má nějaké jméno, ale na tom nezáleží !!!!!! Dobře, dobře a teď zase vážně, znáte ty filmy, který vás chytnou hned od začátku a baví vás až do konce, znáte ? To je dobře, tenhle film, je jedním z nich a zatím co předchozí filmy, buď tápali (Útěk) a nebo nevěděli, jaký mají být (Zkouška ohněm) tak Vražedná léčba, ví čím je a už od začátku a jede po koleji a nevybočí. A přitom v mnoha ohledech překvapí, ať už je to návrat postavy, nebo akční scéna, či překvapivý zvrat. Malíček konečně dostane dostatek prostoru a je zlý a co se týče O'Briena ten kluk to v sobě má, má to v sobě a klidně by mohl dát toho Indiana Jones, úplně v pohodě si ho dovedu v té roli představit. Ale ani ostatní herci, nestojí ve stínu, Walton Goggins totálně šílený, Will Poulter smířený s tím, co se stalo a bavil mně. Co se týče akčních scén, tak prošli změnu a sou opravdu dobře povedené, napínavé a některé naprosto boží, to s tím busem, to bylo naprosto WOW takže i v tomhle ohledu nelze nic vyčíst. Navíc posledních dvacet minut, se na plátně odehrává nekompromisní válka, která semele všechny bez rozdílu. Ano kdo chce, filmu vyčte věci, jako klišé dopis a tak vůbec, ale sakra tady všichni odvedli dobrou práci, takže za mně zasloužená pětka.

• 2.2.2018  16:48
    Skryté zlo (2017)

Čau Čau Muž, je opravdu horor vysoké mentality a nízké kvality, on totiž tenhle retardovaný bratranec Buughula, co žije z legendy Freddyho Kruegera, své oběti děsí, děsí je strašlivě. Ukazuje jim věci, věci tak hrůzné a znepokojivé, že se to bojím napsat, ale přesto, v sobě najdu dost odvahy a zkusím to, děsí je tím, že mladý černoch, sportovec a nadějná hvězda fotbalového týmu si to rozdává s mladou, blonďatou běloškou !!!!! Děsivé že ? A to je zhruba asi tak všechno, ti mladí neherci se snaží přesvědčit, že umí (neumí, fakt neumí) hrát a vzniká z toho kolotoč bizarních a vtipných scén. Ale osobně za největší nesmysl, považuji to, že Béčko muž žije ze strachu, který vyvolává tím že děsí své oběti (Freddy Krueger), ale zároveň je nutí, aby se mezi sebou zabíjeli, takže jak o něm může být nějaká legenda ? Celé to nezachrání, ani latexová Trinity. Ale tak co by jste čekali, od scénáristy, který nedokáže vyhrát a přežít Mikronésii ?

• 24.1.2018  22:42

Tak poslední, akční film Liama Neesona jo ? No něco takového, sem si nemohl nechat ujít, a neodolám a opět v úvodu napíšu že to byla opravdu parádní a špičková jízda, u které se nevystupuje. Serra je ďábel a v Non-stopu 2 kombinuje, prvky ze svých předchozích filmů, a zároveň do filmu, vnáší něco nového, něco co už ve filmovém světě existuje. SPOILER !!! Chcete si zahrát takovou hru ? Ano, ano, je tu Saw prvek, hráči musí hrát hru a musí hrát svoje předem rozdané role, a když odmítnou hrát, nebo poruší pravidla hry, bude se trestat. A je fakt, že ti kdo stojí/stáli za touhle hrou, viděli a věděli opravdu o všem, filmu to dodává takový nepříjemný mrazivý pocit. V první polovině, je tedy hledání hráče/ů a onoho záhadného cestujícího, je to dost napínavé a je tam ten efekt, "nikomu nevěř" zatímco ta druhá část je hlavně o akci. Geniální vybourání vlaku a parádní bitka ke konci, co týče akce, tak první bitka nic moc, ale ta druhá a třetí, ty sou naprosto špičkové, nože, sekyrky, kytara a krav maga, to všechno ve vlaku, a opět se potvrzuje, Liam a Serra je prostě perfektní kombinace. A i tady opět Liam, zapůsobí na cestující a posléze s nimi, vytvoří fajn partu (tak takhle vypadá konečná zastávka) kdy porazí zloducha a všichni sou pomlácený, postřelený, pobodaný, s několika zlomeninami a nebojí se tomu zasmát, guilty pleasure maximální úrovně. Jo a za příjemné překvapení, jednak považuji že Laim, zde má stabilní rodinu a do jisté míry i stabilní život a pak Kapitán kretén, Kapitán kretén mně mile překvapil a plný počet tomuhle filmu, zaslouží si je. PS: Uhodli jste onoho svědka ? Já byl dost blízko.

• 22.1.2018  13:21

Velká legrace, se tady koná o tom žádná, Christian a Ary házejí pekelné hlášky a některé situace (kladivo gádžo) sou naprosto zničující na ústní bránici. Politický kontext, hned ze začátku ustoupí do pozadí a tak veškerý patos a klišé zůstávají za branou Babikovi vily.......pardon Fougerole vily. Víc takových šílených komedii.

• 21.1.2018  17:31

Neodolal sem, a kouknul sem na tenhle film a trochu mně to zklamalo, záchodovému humoru se už dlouhodobě nesměji a čekal sem opravdu něco víc. Jo, jeden dva vtipy, byli i zábavné, ale nic legendárního, se nekoná. Animace je celkem povedená a první třetina filmu, je asi nejlepší, ale později už to byla nuda.

• 18.1.2018  16:15
    Guardians of the Galaxy: Inferno (hudební videoklip) (2017)

Ztvrdnul sem. https://www.youtube.com/watch?v=3MMMe1drnZY .

• 9.1.2018  22:36

Byť si osobně myslím, že by se to mělo spíš jmenovat, poslední píšťalka, tak chci jenom takhle z úvodu napsat, že mně asi nejvíc bavila trojka. Ale tenhle film, určitě neni horor, komedie možná, kriminálka rozhodně, drama které zahraje na citečky a zasáhne každého, na jeho nejnitěrnější citečky, až se srdíčko rozpláče, to tenhle film rozhodně je.Takže ve filmu je komedie, krimi a rodinné drama, hororu je tady asi tak dvě minuty a srdce je sval, nedokáže tedy plakat. Jeden by řekl, že když někdo hraje v takových filmech jako Contracted 2, 2001 maniaků a 2001 maniaků: Pole vřískotu, tak třeba něco pochytí, třeba jak udělat atmosféru, nebo nějakou nechutnost, či něco co tvoří horor, hororem. Ale néé, kdepak, jo bubák je sice okopírovaný z filmu Hellraiser: Svázaný s peklem a to je všechno, na co se tady tvůrci zmohli. Ale zase, víte co je vtipný, když přestálý čtyřicátníci, balí o dvacet let mladší holky, s tím, že jako v pohodě, to bylo fakt dobrý. Navíc Angus Sampson, si tentokrát sebou nevzal tričko s OBROVSKÝM Lundgrenem, takže mé hodnocení je celkem jasné.

• 8.1.2018  17:29

Pokuď bych si měl, s těhle nových teen filmových sérii, vybrat jednu, která je fakt dobrá, tak to bude právě Laybyrint. Asi je to tím, že to v sobě kombinuje postapokalyptickou budoucnost se vším úskalím, mladou bojovou krev, která bojuje za sebe a za všechny, kteří to potřebují, nějakou tu lehkou romantiku, různorodou akci a opravdu dobré herce. Navíc mně tenhle film utvrdil, že O'Brien co by herec, se prostě nehodí na role, drsných nemilosrdných zabijáků viz American Assassin on na to nemá jednak postavu a za druhé, nehodí se na to ani povahově. Ale tyhle akční, dobrodružné filmy, ty se k němu hodí, v těhle filmech mně baví. On by se výborně hodil, na mladého Indiana Jones, nebo mladý Han Solo, tyhle typ rolí mu jde. Ale tenhle díl, byl zatím pro mně nejslabší, ano je sice fajn že se dostavili clickeři, ale až na útěk z města, působily spíš jen na efekt. Film je takovej roztahanej a ze začátku se i dost vlekl, ale pak jako dobrý, on tenhle je takové nutné zlo, je to výplň mezi tajemnou jedničkou a válečnou trojkou. No Vražednou léčbu se těším a snad to bude, takové jaké to prezentují trailery, toť jest válka proti C.H.A.O.S.U. .

• 5.1.2018  18:09

Je to super, ale fakt super, nečekal sem, že to až tak dobré, navíc je to výborně vyvážené, ať už jde o humor, akci a nebo pojetí příběhu. Decentně a chytře, je vzdána pocta prvnímu filmu, takže divák který má jedničku v oblibě, se během filmu nebudu cítit hloupě. A je dobře že režisér a scénáristi, zde k tomu přistoupili, seriozně a humor, je zde vtipný, neni to humor ala Machři 2 a zároveň film umí být i dobře napínavý a dokáže si to udržet až dokonce. Je tedy fakt, že zdejší hlavní záporák, je takový nic moc, jo sice mu z ucha leze stonožka a z pusy škorpion, ale psychopatický lovec z jedničky, je nepřekonán. Zatímco jednička později sázela, až na hororovou atmosféru, dvojka se nebere vážně, ale to filmu sluší a je dobře, že na to šli zase trochu jinak. Jo Dwayn, se sice hodí, na dost jiný typ filmu, (drsný akčňák) ale prostě mu tady nemůžu upřít, že zde podal dobrý výkon. Překvapivě sem spokojen, se vším co film nabídl, jen ten záporák no, tak jako tak, dobrá práce.

• 1.1.2018  16:50
    Bright (2017)

Tradice se mají dodržovat ať už vaše osobní, čí přímo dané (čočka na nový rok) moje tradice je dát si, lepší film po včerejším Míšovi, a opět je to film od Netflixu, minulý rok to byl Spectral. Tentokrát v podání mého oblíbeného režiséra, přes policii a já si nemůžu pomoct, ale Ayer je prostě dobrý a schopný režisér, a film se mi hodě líbil. Je tam dávka černého humoru a taky rasismu, ale ten je fikaně vymyšlený, takže lidi s lidmi a orkové s orky a elfy nemá nikdo rád, takže o těch se tady moc nemluví. A chemie mezi Smithem a Edgerton je naprosto perfektní, furt se uráží a dost si nevěří, protože mají mezi sebou velký otazník, který je docela tíží. Akce je tu dostatek, je dobře dávkována a je tu vlastně všechno co má akční film mít, přestřelky, honičku v autech, bitku a výbuch benzínky. Nicméně vtipné je, že i tady federálové stojí za hovno a všechno musí odmakat trojice hrdinů. Takže já mám jasno, obzvlášť po filmu Justice League, kde to stojí za vyliž prdel, je tenhle film fakt dar z elfské kotliny.

• 31.12.2017  20:36
    Mise Condor (2016)

No jo, je to jasný, našel sem si nový fetiš, který budu pravidelně opakovat u každého Silvestra co bude, ten fetiš je, dávat tyhle absurdní filmy, s Míšou Kuličkou také známým jako Steven Seagal, ten co kdysi nosil copánek. Míša Kulička, je zde viděn, opravdu v hodně zvláštních situacích, Míša masíruje, Míša potkává svého dlouho ztraceného bratra, tak též Míšu, Míša rozdává rozumy, Míša chytá céčkového herce za ruku a ve finále Míša letí v helikoptéře, Míša za celou dobu neprojeví žádnou mimiku, či pohyb v obličeji. Johnny Messner jako celkem to dává, ale na tyhle filmy jeho škoda, zbytek osazenstva je prostě strašný. Akce je tak též strašná, hlavně boj s Míšou, ale bitka na záchodě, jo celkem ujde. Ale co bylo, tedy jakž takž dobře zpracované, byla ta utopie, ta i v takovéhle hovadině, tak nějak dobře vynikne. Suma sumárům, do konce roku, je to chvilka, takže fakt nevím, co zdejší kulervanti mají, proti tomuhle filmu, s českým dabingem je to pecka.

• 31.12.2017  14:35
    Leatherface (2017)

No jo, je to takový mix Halloweenu od Zombáče a Vyvrženců pekla, také od Zombáče (jaká to ironie) a kožený ksicht, je tady spíš takový divák a všechno to vstřebává a nasává to do sebe, aby se ke konci rozjel. Ale přišlo mi, že duo režisérů, se snaží vrstvit brutalitu a zvrácenost, nad příběhem, což jak se ukáže, je škoda veliká. Jelikož ke konci mohli udělat řádnou ojebávku, že by se Lizz přidala k rodině, jelikož ji společnost zavrhla. Kdo však předvedl vynikající výkon, byl Stephen Dorff který naprosto s přehledem zastává roli psychouše, který děsí všechny okolo sebe. Rozhodně je to lepší než, ta verze z roku 2013, ale Marcusova verze je prostě zdařilejší, napínavější a víc démoničtější, i po tolika letech.

• 30.12.2017  16:51
    Security (2017)

Mám rád Banderase, má charisma a umí podat vynikající výkony, ale tahle jeho postava, mu nesedla. Nejde ani tak o to, že ta postava jako by vypadla z roku 1985, v tom roce se hrdinům, sami od sebe zacelili střelné i bodné rány, střepinám od výbuchu se dokázaly vyhnout i když stáli přímo před výbušninami a záporáci, to už předem vzdávali. Ale Banderasovi, to nesedne, mně se Banderas líbil ve třetích Postradatelných, mně se líbil v Nájemných zabijácích a samozřejmně Desperadovi. Ty postavy, co tam hrál sou šílený, sou nepředvídatelný, sou vtipný a hlavně sou to všechno silné charaktery, ale tahle nudná, plochá a ničím nezajímavá postava, ta byla jako žvýkačka, kterou už před vámi někdo měl a to je prostě fuj. Některé akční momenty sou fajn, ale ve výsledku, to nepůsobí tak agresivně, jak nám trailer nalhával, nezachrání to ani mlátička Cung Lee, tentokrát ne. Z těch všech charakterů, mně logicky nejvíc bavil Ben Kingsley (jak jinak, je to Ben Kingsley) a zbytek postav, frajírek, asiat co umí vyrobit bombu a srab, mi byli ukradený, byť frajírek překvapil. Ne, rozhodně ne, tohle Banderas nemá zapotřebí, fakt ne.

• 16.12.2017  19:39
    Fist Fight (2017)

To se takhle s kámošema, flákáme u nás v ulici, posloucháme N.W.A. z magneťáku a ty prašivý benga, k nám přijedou, prej že jsem vyloupili tu večerku na Santa Monica, tak je kámoš velkej D pošle do háje, protože my s tím nemáme nic společného. Ty zasraný benga, na nás zkoušela hodit zločin, jaký jsme nespáchali, my známe naše práva, ti cajti budou trpět, dneska poteče jejich krev. Pak sem musel pauznout gtááááčko a šel sem si ohřát mlíčko, nu a přitom koukám, že Ice Cube má novej film, tak sem si během hraní gtáááčka koupil a dneska zkoukl. A byť je to průhledné a stokrát už natočené, děcka sou zlý a ovládají školu, ředitel je chudák s mexickou kapelou za zády, Charlie Day v roli sraba, tak novinkou je právě postava Ice Cuba, který jako jediný si to nenechává líbit a jde z něho velkej respekt. Je jako Hulk, akorát stokrát nebezpečnější a méně zelenější. Vtípky sou super, žádnej mi nepřišel, přes čáru všechny byli dobře vtipný a pobavili, tak u mně vede asi to auto, nebo to s tím trávníkem. Jak už sem psal, poselství průhledné, ale dobře podáno a je fakt, že člověk si nesmí srát na hlavu od nějakého blba a musí sám za sebe bojovat, člověk si musí sám sebe vážit. Závěrečná bitka, překvapivě dobrá a dost i drsná, a tohle https://www.youtube.com/watch?v=L-bvse-sM7Q je prostě geniální.

• 14.12.2017  18:22

Čas pro dramatičnost. Sem znechucen, na nejvyšší míru, byl sem připraven, že tenhle film rozdrbu jako cár papíru, který smetu ze stolu, spálím jej na popel, popel roztrousím a následně ho rozložím i na molekulární bázi. Ohhh osude, proč si tak krutý a nedopřál mi tu slast, to potěšení, ten nektar hojnosti ??!! A teď už zase vážně. Je to fakt lepší, než Síla o tom žádná, ale (vždycky je nějaké ale) ta cesta kterou Finn a Rose podniknou je jednak zcela zbytečná a navíc no.........SPOILER !!! zabijí tím větší část rebelů, dobrá práce. No a pak to, že v tom křižníku mohla zůstat právě Leia a zachránit tak rebely a zároveň se velice důstojně rozloučit, s Carrie Fisher čest její památce. Samozřejmně lítající morče a koule robot, sou využiti na maximum a humoru je tady taky dost, to se jeden zasměje, div nezačne uvažovat o tom, že se zvedne a odejde. No nakonec, sem neodešel, a to hlavně díky příběhu a postavám, Rey se už zbavila toho fanatického pohledu, a Kylovi který sice stále má problémy se ovládat, tak jeho lákání, je opravdu brilantně zahráno. S tím souvisí, i jejich souboj, který se opravdu povedl a má výbornou choreografii, za ten bych, klidně dal pět hvězdiček. Ale ta první polovina, je taková honěná, obětování, nelogická a k ničemu nevedoucí vzpoura. Od poloviny, nastupuje slušná akce, Finn se konečně naučil bojovat a na solné planetě, je to i dobře heroické, ale ta první polovina, ta je bídná. Hamill výborný, Andy Serkis a jeho oblek pro snímání postavy, sou už fádní a Del Toro je jaksi navíc. A celé je to o tom, že se předává žezlo a vše staré, musí pryč a musí se to nahradit něčím novým, ale šlo by to zkrátit. Závěrem, jenom podotknu, že : Já jsem sílou a síla je se mnou. a Rebel Jedna, u mně stále vede.

• 2.12.2017  16:57
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Ahoj Franku, to sem já, pamatuješ si na mně ? No jasně že pamatuješ, jsme přeci staří přátelé, víš Franku, připadá mi že mi nejsi vůbec vděčný, ale vůbec, potom všem co sem pro tebe udělal. Nezapomínej Franku, že to jsi ty, mně pustil do svého života, mohl si tam prostě umřít, tak jako všichni ostatní a nic z toho, by se tvé rodině nestalo. Takže pokuď se chceš zase vidět, se svou překrásnou ženou, se svým synkem a se svoji nádhernou dcerou, tak si vezme tu zbraň, vlož se jí do úst a prostě si vystřel mozek. Ale to ty neuděláš viď Franku ? Né neuděláš, ty tohle máš rád, celý svůj život si na tohle, čekal a proč by ses toho měl zbavovat, tak vidíš Franku, myslím že budeme dobrý tým. Víš Franku, byl sem v mnoha lidech, někteří to nevydrželi a zabili se, některým to zachutnalo a rádi zabíjeli ostatní, ale nebyli chytří, ty Franku, ty jsi jiný, jsi výjimečný si někdo, na koho sem čekal dlouhá léta a teď sem se dočkal. Budeme dobrý tým Franku, ty budeš zabíjet a já tě udržím naživu, tak Franku na co čekáš, jdi ven a začni tvořit své umění Franku. Ohh ano Franku, jestli to ode mně chceš slyšet, tak ano, to já sem zabil tvou rodinu, byla to cena za to že zůstaneš na živu, mohl sis vybrat Franku, vybral sis mně, a teď jsi šťastný, konečně jsi šťastný.

• 27.11.2017  11:43
    Český slavík Mattoni 2017 (TV pořad) (2017)

Nikdo nečekal, že Gott dostane slavíka, takže to bylo pro všechny překvapení. Nicméně náckové nedorazili, takže to z nácků dělá ještě zbabělce, nebo byli moc líný dorazit ? Líný a zbabělý náckové, to celkem sedí a přitom i ta Lacka Bílá, dorazila, tam to taky nikdo nečekal. Naštěstí se i v tomhle ohledu, najde něco co stojí za zmínku, https://www.youtube.com/watch?v=7De-UU9qB9Q ale ono to dost zapadlo, tak snad jindy. Třeba příští rok, někdo vyrve dveře z pantů a hodí je po těch zbabělých a líných náckách, a trefí je všechny, to by pak bylo něco.

• 11.11.2017  17:47

Z donucení a věřte mi, že sem se musel hodně přemáhat, abych to tak nějak zvládl.

• 9.11.2017  20:43

Je to strašlivá událost, oh bože, bože, bože oh bože, je to tak strašná událost, jo a vedle někdo zabil sousedku, ale to že sem nastěhoval negři, to se ještě nikdy, nikdy nestalo, oh bože, oh bože. Ve filmu, sou dvě příběhové linky a obě dvě, by si zasloužili z filmovat, ale takhle ta druhá slouží jako zástěrka, k odvedení pozornosti, k té první příběhové lince a to je opravdu škoda. Matt Damon má opravdu smůlu na role, myslel si že zde bude hrát takového Dextera v padesátých letech a ono to tak bohužel neni. Za to Julianne Moore, mně potěšila více, její role je zde je taková Poppy verze dvě nula, je opravdu fantastická. Snaživý Oscar Isaac, zde bohužel nedostane tolik prostoru, kolik by si zasloužil. Hrozně rád bych dal čtyři, bravůrně napsané dialogy, Fallout nádech, destruktivní konec, úžasný černý humor, ale prostě Clooney za kamerou, je jako Clooney před kamerou, nucený, nevěrohodný a hrozně škrobený. Film ve všech ohledech, nabízí obrovský potenciál a v čistě v Coenovic podání, by to bylo za pět, ale takhle ušmudlané dvě.

• 6.11.2017  22:34

Očekávat to nejhorší, od filmu který nese název "Všechno nejhorší" neni zrovna dobrý nápad, jelikož film obsahuje to nejlepší, co jste kdy chtěli vidět v Donnie Darko, ale film na to neměl. A hned začnu pozitivně, ve filmu je tu hodně narážek na sex, dnešní moderní pop kulturu a šílená pravidla spolků, které jsou pojmenované v řecké abecedě, aniž by si jejich členové, uvědomovali co ty názvy znamenají. Takže překvápko, tenhle film neni čistokrevný horor, je říznutý černým humorem a s perfektně nahláškovanými postavami. Po hlavní hrdince, která si projde tak trochu očistcem, mi nejvíc sedla tak čůza Daniella, strašně vtipná mrcha. Jediné mínusem na filmu, je že neni tady výraznější násilí, k mému překvapení, sou tu dvě docela drsná úmrtí, ale zbytek vražd, tak nějak zůstane skryto, takže je třeba zapojit fantazii. Ale když máte představivost dobrou, tak můžete zůstat v klidu. Ohh ano konec, mně pořádně..........hm jak to říct, aby to sedělo k tomuhle filmu, jo už vím, konec mně pořádně ojebal a nutno říct, že fakt pořádně, takže palec na horu a byť zadek trochu bolí, je to fakt super zábavný komediální horor. PS : SPOILER !!! Konec sem pochopil tak, že to měla od matky, která na ni dohlížela a nedopustila aby se jí něco, v ten den stalo.

• 3.11.2017  17:40

Po Chuckyho séměti, což je jedna z nejhorších Chuckáren a ještě s otřesným názvem, je tohle prostě paráda. Ano násilí a gore, až na vrtačku (ooo drsný) a rozdupání hlavy, je zde docela vlažné, ale všechno vynahrazuje hravý příběh, který je opravdu dobře napsán. A i když sem to v polovině, tak nějak prokoukl, bylo fajn, se tím pak ke konci překvapit. Prostředí blázince, je sterilní a nepůsobí děsivě, byť všude přítomná zima, má docela dobrou atmosféru a v tomhle ohledu, je škoda že si tvůrci nedali víc záležet. A však Chucky, je prostě úžasný a famózní, jeho černý humor mně mile překvapil, jelikož byl opravdu vtipný a fandil sem mu. Jasně, jasně na jedničku a hlavně dvojku to nemá, ale je dost dobré, na to abych chtěl pokračování.

• 3.11.2017  11:39

Být pussy pro čtrnáctiletého kluka, je prostě vážný problém, jednak protože je to kluk a tak by neměl být označován, jako pussy a za druhé, označení pussy je prostě strašný, sráží to sebevědomí a tak. Ale takový Psychor, je pussy celý život a to už je docela vážná diagnoza, se kterou by měl něco dělat. Ale přesunu se od pussy, k filmu a sem z něho nadšený, je to vtipný, je to brutální a je to hrozně originální, a to nejen co se týče úmrtí, ale originální v tom jak je film situován a to jak se záporáci, po celou dobu chovají. Možná trošičku škodí, že ve filmu nejsou nějaké výraznější hororové prvky, ale i tak se jedná o zábavný krvavý film, který stojí za pozornost. Navíc každého určitě potěší, odkazy na různé filmy od hororů až po Star-Trek Nová generace, navíc McG je šibal a složením záporných postav, odkazuje na svoje první filmy ano, ano, ano odkazuje na Charlieho andílky ! Né že by Charlieho andílci, byli bůhví jaké terno, obě filmům sem dal jednu hvězdičku, ale v tomhle kontextu, je to vtipný odkaz. Dobrá práce.

• 2.11.2017  18:40
    Jackals (2017)

Aaa další vlci, co čekají před dveřmi, ale tihle vlci sou aspoň zábavný. Film má sympatické obsazení, hlavně je to můj oblíbený upír Stephen Dorff a hezky to i docela odsejpá. Film má sice pár drsných scén, ale ta psychologická stránka je tady prostě lepší. A tak největším problém, ve filmu je ono opět proklínané a všemi nenáviděné kliše, takže předvídatelnost některých situací je opět úsměvná. Ale zase konec, to vytáhl na ty tři, byť to bylo jen tak tak.

• 2.11.2017  13:14

Filmový svět Marvelu, se dost liší od toho komiksového světa, pro mnohé fandy, je znesvěcení a urážka jejich oblíbených komiksů. Já se také počítám mezi komiksové fandy, nicméně mně se líbí že se filmový svět jde svoji vlastní cestou a nejede striktně dle komiksů, přináší to spousto nových věcí. Jako zde, zatímco v komiksu si Loki s Thorem nemohou příjít na jméno a nejraději by jeden druhého přizabili, zde je to jiné, zde postavy víc mluví o svých pocitech, o tom jaké to být nevlastní bratr, zatímco všichni obdivují staršího bratra, kterého všichni milují. Je moc dobře, že filmový Marvel, své hrdiny a i záporáky, víc polidšťuje a i když má hrdina svaly, metá kolem sebe blesky a má božskou moc, tak je uvnitř vlastně hodně zranitelný. Ano ve filmu je hodně legrace, kopa humoru a salva hlášek, které sou bizarní debata Hulk a Thor o tom, kdo je větší drsňák, je prostě legendární a jenom na ni vznikne asi tucet meme vtípků. Taika Waititi do filmu, přinesl svůj osobitý styl a humor, což bylo možné vidět ve filmu What We Do in the Shadows, celému filmu tohle hrozně pomohlo, zatímco jednička by se dala označit za artovou a dvojka zase moc temná a drsná, tak trojka je pastelově barevná, vtipná, s osmdesátkovou retro atmosférou a s naprosto výborně podanou akcí, která je méně superhrdinská a více lidská Loki vs Valkýra. Tohle všechno, dělá z třetího Thora jedno z nejlepších vůbec a zároveň se třetí Thor, řadí mezi jedny z nejlepších Marvelovek.

• 31.10.2017  16:35
    Wolves at the Door (2016)

Vlci sou za dveřmi, takže pouštět je dovnitř, je blbost a však vlci se i tak dostanou dovnitř a začíná nuda. Téma jako takové neni špatné, ale dialogy sou nudné, nezáživné a působí dost tupě. Leonetti se opět projevil jako packal, který neni schopný, vytvořit atmosféru, i když téma je jednoduché. Během sledování sem velice nudil a modlil se za rychlý konec, hlavně pro mně. Navíc film se nedrží, toho co se ve skutečnosti, té noci stalo, ale tak nějak si dost věci přibarvuje a dělá z toho horor dnešní doby. Snad jen ty písničky, které ve filmu zazní, stojí za pozornost jinak nic. V tomhle ohledu, věřím v Tarantina, který se na tohle téma, už připravuje a tak rozhodně natočí důstojnější film, který uctí památku oněch obětí.

• 30.10.2017  22:14
    Jigsaw (2017)

Bude to asi znít divně, ale všechny díly Saw, mám v oblibě, i ty slabší. Na jednu stranu, je tu Jigsaw a jeho studenti, kteří šoupnou někam viníky/hráče a ti následně čelí pastím. Na straně druhé, jako by ve všech filmech, bylo něco/někdo víc, jako by i samotný Jigsaw, byl součástí nějaké hry, jakou by byl něčí loutka aniž by si to uvědomoval. Takový tajuplný nádech zla a hrůzy, které se nikdy neukáže, ale celou dobu nad vším má kontrolu. A tenhle návrat, po dlouhých sedmi letech, byl prostě geniální, takže pětka mi byla jasná, hned z toho vylepšeného úvodní songu. A hudba byla prostě úžasná, konečně film má dobře říznutý metal, který k tomu prostě pasuje. Pasti sou super a gore, které je prý je slabé, tak neni, je to pořádná darda, rozřezaných, rozpuštěných a totálně zníčených těl a ke konci kytička. Logicky finální rozuzlení, je zase pořádné psycho a hezky mně překvapila časová linka. Z postav, mi sedl nejvíc Ryan, jinak zbytek postav, sou sadistický zrůdičky, kterým sem to přál. Takže ano pět hvězdiček a právem, skládačka se nám pomalu plní a jdeme do finále. Bráchové Spierigové, sou už prostě zárukou kvality.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13