• Krátkometrážní

A-Team: Poslední mise (2010)

Bylo to milé překvapení. Svižné, vtipné.. A taky jsem byl rád za to, že použily i hudební prvek ze seriálu :-)

Ať žijí duchové! (1977)

Velmi příjemná podívaná. Skvělé vtipné dialogy, pěkné písničky a výborní herci:)

Batman (1989)

Tohle je FILM podle comiscu:) Tim Burton je naprosto ganiální. Skvělá atmosféra, velmi vydařená hudba od dvorního skladatele Burtona Dannyho Elfmana, skvělý Keaton a fámozní Jack Nicholson - "Tohle město potřebuje klistýr!!" :D Bravo Burtone, tleskám nad tvou fantazií:)

Batman a Robin (1997)

Beru tento díl jakou dobrou parodii na Batmana. Myslím, že to Schumacher ani nijak nezamýšlel vážně:) Arnold v plyšových botách, Batman má svou batman-kreditku a bradavky atd:DD

Batman navždy (1995)

Tohle není už není žádný Batman:) Čvrtý díl beru totiž jakou dobrou parodii:) Tam je totiž pár věcí, kterým se musím smát:) Zde to nezachrání ani Jim Carrey a Val Kilmer je velmi nevýrazný:(

Batman se vrací (1992)

Tim Burton oproti prvnímu dílu zapracoval tvrdě se svojí fantazií a vvytvořil více temného,více gotického a více zvláštního Batmana. Snímek je od první scény úžasný. Výborný Danny DeVito jako hlavní zloduch tučňák nebo krásná Michelle Pfeiffer alias kočičí žena. A nesmím zapomenout na samotného Batmana/Bruce Wayne - také výborný:) A samozřejmě opět výborný soundtrack Dannyho Elfmana. Škoda je finálové části, kde to velmi ztratilo na síle:( Ale i tak je to pravý filmový zážitek:)

Batman začíná (2005)

No, tak to se opravdu povedlo. Po předchozích dvou velmi strašných "Batmanů" je tohle velmi přijemné ochlazení na duši. Skvěle zpracovaný snímek, dobří herci (viz. Christian Bale..) a další dobře udělané složky. Ovšem chyběl mi tady ten Elfmanův hudební motiv... to je ta nostalgie:)

Beetlejuice (1988)

Srdeční film již od děství. Začátky Tima Burtona jsou výborné a podobné morbidní filmy můžeme od něho čekat i dnes:) Naprosto výborný Michael Keaton, kterou si podobnou roli už nezopakoval, což je škoda:( A hezká hudba od dvorního skladatele Burtona Dannyho Elfmana.

Bezva finta (1985)

Tradiční výborná francouská komedie s Belmondem. Vynikající první polovina odehrávající se v bance. "Hmmm..taková pizza, mňam, mňam.."

Big Lebowski (1998)

Dlouho jsem se tak nepobavil. Bridges nemá chybu! "Ten tepich do toho pokoje fakt patřil, že jo?"