• Krátkometrážní

O Schmidtovi (2002)

Je to poněkuď mdlé a místy zcela nudné, ale přece tam vnímáte, jak se asi může cítit muž po smrti své milované ženy a hledání smyslu života. A k tomu si můžete přidat výborné herectví Jacka Nocholsna.

Plnou parou vzad! (2002)

Má to sice velmi trapné schvíle, ale pobavil jsem se královsky:)

Probuzení v Renu (2002)

Bezkonfliktní komedie. Výbornej Billy Bob Thornon, ale i Patrick Swayze. Nej scéna, kdy u snídaně se zjistí, čí je čí ještě nenarozené dítě:)

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Kdepak, tak tohle ne. Nevěřícně jsem čučel do obrazovky a přemýšel jak tohle někdo mohl natočit. Kromě názvu to nemá s původním "Sám doma" nic společného. Tohle je absolutní kravina na entou!

Spider-Man (2002)

Konečně film podle komiksu jak má být:) Sam Raimi na to šel velmi šikovně. A hlavní hudební motiv od Elfmana se také jen tak neztratí:)

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Jsem velký fanoušek Star Wars, ale tohle mě velice zklamalo. Je to sice nadrůměr, ale vždyť to mají být Hvězdné války a ne nudné Války:( Tady má prostě Lucas smůlu. Alespoň skladatel John Williams nezklamal:)

Špína Londýna (2002)

Naprosto skvělě odvedená práce! Výborný herci a atmosféra Londýna. Občas se mi zdálo, že pár míst je lehce nadneseno:) Sergi López v roli zloducha naprosto famózní:)

Telefonní budka (2002)

Vynikající psychologická jízda. Colin Farell předvádí herecký koncert a přesvědčil, že je opravdu herec:) Docela zajímavý konec co se týče záporáka:)

Úkryt (2002)

Souhlasím že, je to na Finchera slabý, ale jinak v tomto žánru nadprůměrené. Úvodní titulky jsou geniální (v jednoduchosti je síla), jen ten konec mě zklamal.

Znamení (2002)

Nevím, mě to přišlo místy hodně nudné. Závěr dosti podivný, jediný z čeho jsem byl nadšený byl hudební doprovod od Newtona-Howarda Jamese.