• Krátkometrážní

Pláž (2000)

Docela zajimavý film, ale finále filmu mě nějak pořádně nepřesvědčilo.

Pod povrchem (2000)

Nudné a utahané. Ani pořádné lekačky nás nečekají:( Ty dvě hvězdy jsou za hlavní dvojici, za Forda a za Pfeiffer. Jinak Forda jako záporáka jsem ještě neviděl, škoda jen zrovna v tomhle rádoby hororu.

Trosečník (2000)

Poprvé viděno v tv a byl jsem dojat ohromen. Dojat díky panu Wilsonovi a ohromen herectvím Toma Hankse. Výborný snímek o lidské samotě na pustém ostrově. K tomu samozřejmě dojímavá hudba Alana Silvestriho.

Vrať se mi (2000)

Velmo příjemná oodychová komedie s jemným humorem. David Duchovny je roztomile vtipný a jeho ženský protějšek Minnie Driver je zas nádherně roztomilá:)

Americká krása (1999)

Další filmový klenot! Nádhera. Kevin Spacey je další z řady herců, kteří ani hrát nemusejí. Film je dojemný, krásný, satirický... Nečekaný konec je vlastně velmi nádherný:)

Asterix a Obelix (1999)

Ikdyž se tato komedie pyšnila nejražší francouzká komedie, tak peníze opravdu nejsou všechno:) Asterixe mám rád hodně v komiksových podobách. Tohle mírně překročilo k trapnosti. Ale dívat se na to dá a člověk se i zasměje.

Futurama (1999) (seriál)

Dlouho jsem Futuramu přehlížel, ale když to uvedli u nás, byl jsem zvědav. Jedno slovo - geniální! Bender forever!

Klub rváčů (1999)

Krapet slabší Fincherův film, ale stále kvalitní podívaná. Norton a Pitt jsou velmi dobří a konec vynikající!

Matrix (1999)

Efekty dokonále, ale podle mě, se z námětu dalo vytáhnout víc.. Ale Reeves coby Neo vyhýbajícím se kůlkám je další ikona filmového světa.