• Krátkometrážní

Adresa neznámá (1997)

Příjemný oddychový film. Nic víc, nic míň.

Air Force One (1997)

Jedna hvězda za Forda, druhá za Oldmana, třetí..hmm.. opět za Forda:D

Batman a Robin (1997)

Beru tento díl jakou dobrou parodii na Batmana. Myslím, že to Schumacher ani nijak nezamýšlel vážně:) Arnold v plyšových botách, Batman má svou batman-kreditku a bradavky atd:DD

Lepší už to nebude (1997)

Nicholson je bůh:) Ostatní herci jako Helen Hunt nebo Greg Kinnear jsou také výborní. Skvěle napsané dialogy, skvěle natočené. Sledovat jak nerudný Nichoslon si prozpěvuje s donucení "hezkou" písničku o životě, je k pokukání:D Výtečný hudební doprovod Hanse Zimmera:) "Nechám Vás zavřít až zčernáte!!":D

Mimic (1997)

No, vyskytuje se zde talent režiséra, který ho naplno rozvinul v následujích filmech. Myslím ho. že ho napůl utopil v téhle průměrné slátanině. Ovšem někdy ta atmosféra v podzemí byla "hustá".

Muži v černém (1997)

Velmi dobrá sci-fi komedie. Vzpomínám si, že u nás to mělo velkou reklamu:) Scény jako porod v autě nebo v centrálě MIB, kde se to hemží samýma ufounama, jsou výborné. K tomu Will Smith a Tommy Lee Jones jako agent veterán:) A také výborný hudební doprovod od Elfmana:)

Na ostří nože (1997)

Docela nadprůměrný film, nebýt té zápletky s tou manželkou. Výborné herecké výkony a prvotřídní hudba od Jerryho Goldsmithe.

Rozpoutané peklo (1997)

Podprůměrný katastrofický film. Prostě šeď. Trocha napětí, místy nuda a klasický americký happyend. Ani hudba nebyla nic moc:(

Sám doma 3 (1997)

Jako stejně můj komentář ke čtyřce... Nechápu, že toto vůbec vzniklo. Filmaři musí být fakt idioti:(