• Krátkometrážní

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Kdepak, tak tohle ne. Nevěřícně jsem čučel do obrazovky a přemýšel jak tohle někdo mohl natočit. Kromě názvu to nemá s původním "Sám doma" nic společného. Tohle je absolutní kravina na entou!

Sanitka (1984) (seriál)

Nevím, ale mě se tento seriál nikdy nezalíbil. Taková šeď a nuda. Akorát docela velmi smutná scéna s patřičnou atmosférou byla, když už naposled odvedli Bartošku. To je vše co můžu napsat.

Santa je úchyl! (2003)

Na můj vkus hodně ujetá sranda (no ale, když se líbí mi vejšplechty alá Slunce, seno:) Billy Bob Thornton jako Santa co pije, jí, chčije a píchá:) Jeho ožralé výstupy jsou dokonalé, stejně jako ten "roztomilý" klučina:)

Saw: Hra o přežití (2004)

Nejlepší díl ze serie Saw. Napětí, zvraty a překvapivý konec a docela povedená hudba.

Saw 2 (2005)

Slabší než první díl, ale o napětí není nouze. Konec se teda dal předvídat:( Některé nápady byli dobré, jako velká díra s injekčními stříkačky a další.

Sběratel kostí (1999)

No, atmosféru to mělo. Docela se mi to líbilo.

S čerty nejsou žerty (1984)

Z Nelepších českých Pohádek! Výborné herecké výkony, moc pěkná hudba od Uhlíře. Na tuhle pohádku se vždy podívám rád, kdykoliv. "JE TO REBEL!" "SPADLO TI TO, ASI VÍTR NE?" :-)

Sedm (1995)

Spolu s Mlčením jehňátek jsou tyto dvafilmy nejlepší v tomto daném žánru. Depresivní, místy mysteriózní (jako by ty spáchané vraždy nebyly z tohoto světa), výborné herecké výkony Pitta, Freemana a Spaceyho. No prostě dokonalý filmeček, nemužu nic vytknout. A finále filmu? Naprosto nervy-drásající scéna s příjezdem bílé dodávky a s jedním malým balíkem, na tohle budu vzpomínat ještě hodně dlouho.

Sedmá rota za úplňku (1977)

Lepší než druhý díl:) Tento humor opravdu miluju:) (a špunt je pryč:D, Já mám svoji síť. Má žena má svoji síť. A vzájemně se do toho nepleteme:D ) Opět kraje Francie, no prostě paráda:)

Sedmero krkavců (1993) (TV film)

Jako malý děcko jsem bál, teď je to u mě velmi krásná pohádka:) Rosner jako chrt je nezapomenutelný:)