Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Mortal Instruments je podle mě dobrá pohádka pro větší děti popřípadě pro dospělé.Lily Collins je jako představitelka Clary docela ucházející,akorát(a vím že to nesouvisí s filmem) mám pocit že zřejmě nikdy ve svém krátkém životě neviděla pinzetu(to obočí je děsný).Jamie Bower byl jedním slovem zklamání!Ten tu roli buď vzal jako z nouzectnost protože nutně potřeboval kšeft nebo se při natáčení šíleně nudil.Prostě a jednoduše kniha je kniha.

Love and Dance (2009)

Romantika z tanečního prostředí.Ńení to špatné,ale....já osobně dávám hvězdičky za tanec a za hlavního hrdinu,který je podle mě dost sexy :)

Soumrak mrtvých (2004)

Zombie komedie s fantastickým duem Pegg/Frost.Za mě jasných 5 hvězdiček!

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Přírodní antidepresivum :D

M*A*S*H (1972) (seriál)

Před pár lety bych se neobtěžovala na tenhle seriál koukat,ale pak jsem viděla jeden díl,potom druhej a najednou mám doma celý komplet tohohle seriálu a vždycky když mám dlouhou chvíli bez rozmýšlení sahám po Radarovi,Klingerovi,Majoru Winchesterovi,Hawkeym a dalších hrdinech tohohle úžasného,výjmečného a neskutečně vtipného seriálu.

Pařba ve Vegas (2009)

Výborná oddychová komedie!Dávám plný počet hvězdiček.

Kruh Osmi (2009) odpad!

Tak tenhle film šel absolutně mimo mě.Blbá,uječená kráva co běhá po chodbách baráku a vidí mrtvé.Tenhle film si jiné hodnocení než odpad! nezaslouží!!