Sanitka (1984) (seriál)

Rudá mater všech dnešních Ordninací a Doktorů z Horní-Dolní Prdele, ve kterém cca. třetina herců podává výkon mimořádně dobrý a zbytek je bohužel průměr a podprůměr. Nakolik je tohle dílko poplatné režimu, je mi srdečně jedno - hodnotím toliko pouze umělecké provedení díla. V seriálu je značné množství postav, které mě svým chováním vysloveně sraly hned od jejich prvního výskytu na obrazovce. Jmenovitě: Hanzlík - venkovský balík s permanentním tupým výrazem ve tváři, Adamovská - bezpohlavní ukníkaná šedá myš, Karlík - magorský nevyzpytatelný řeznický fotr zralý na okamžitou psychiatrickou hospitalizaci, Trejtnarová-Hudečková - psycho-sexuální domina s výrazem i chováním nadržené dvanáctileté fanynky Justina Biebera. Před ohodnocením odpad! zachraňuje především skvělý Josef Vinklář a solidně ponurá atmosféra starých časů.

Liberace! (2013) (TV film)

Geniálně gay! A Michael Douglas je tu ... NEPOPSATELNÝ - to se prostě musí vidět.

Úctyhodní lidé (1975)

Jsem jediný, komu se učitelka a policajt zdáli hysteričtí, uřvaní a těžce nepřesvědčiví? Ty jejich náhodné záchvaty agrese vůči svému okolí šly zcela mimo mně. Oběma bych naordinoval silná antidepresiva a byl by v městečku hned pokoj. Jinak ale standardně vynikající James Mason a Enniova hudba, která mi ještě dlouho zněla v hlavě.

Český lev 2011 (2012) (pořad) odpad!

Závidět lze pouze Josefu Somrovi, že se mu z předávání podařilo uniknout dřív, než crazy-cool duo Bílá-Vachler rozjelo večer na plné koule. Bože! Bože! Bože!

Experiment (2010)

Tupá sračka nehorázných rozměrů, která mě silně odradila od úmyslu zhlédnout nacistický originál. Všechny postavy veskrze nesympatické, mimořádně schematicky předvídatelný film. Mám chuť buť zabít nebo znásilnit nějakého indického guru!

Vdáš se, a basta! (2007)

Uječený ženský film, ve kterém tečou proudem moudra o těžkostech rodinných vztahů a ve kterém neustále někomu pípá mobil nebo mluví telefonní záznamník. Stupidní i jako kulisa pro sobotní podvečerní žehlení.

Waterloo (1967) (TV film)

Sledování byť i tak vynikajícího herce jako je Rudolf Hrušínský se po dvou hodinách, odehrávajících se toliko v jediné špinavé televizně-inscenačně-laciné cimře, trochu omrzí. Bohužel. Má očekávání nebyla ani zdaleka naplněna.

Rebel bez příčiny (1955)

Tak to bychom měli další kulťák za sebou; položka v seznamu "must see" odškrtnuta. Tento film již never more.

Eating Out (2004)

Naprostý souhlas s uživateli AngelAngie a Radim - opravdu pěkní chlapi, kteří opravdu, ale opravdu neumějí hrát. Především pozoruhodná je postava heteráka Celeba v podání jistého pana Lunsforda: herec, jenž dokáže zahrát jediný dramatický výraz - zakaboněné obočí a šikmý pohled kamsi do strany nebo rovnou do země. Po stránce komediální je film skutečně žalostná komedie; po stránce romantické žalostná romance a po stránce erotické skutečně špatné péčko. Ale abych nebyl tak úplně přísný - scéna, kdy Celeb na gauči poslouchá hlas vytoužené Gwen a Mark mu zároveň provádí to, co je snem snad každého nedeviatního gaye, je nasnímána velice vkusně a přitom je zatraceně sexy. Ale přeci jen, je to trochu málo na devadesátiminutový film.