Klub společníků óranské střední (2006) (seriál)

Jak tak vidím - k tomuto anime mi chybí komentář. Jak bych mohla zapomenout na Haruhi, která se vydávala za chlapce, aby splatila svůj dluh za rozbitou vázu? (Která vypadala naprosto normálně a potom na mě vybafla cena) A to si chudák Haruhi chtěla najít jenom místnost, kde by měla klid. A co by čert nechtěl - dostala se právě do místnosti, kde je parta fešných kluků (přiznejte si to, že Vás taky zaujali), kteří zde provozují klub především pro dívky. Dvojčata Hikaru a Kaoru, Mori, KYOUYA-SAN~~, Honey-kun~ a spoustu, spoustu dalších. Nekozawa mě zabíjel už od první scény. Jediné dvě postavy, které mi tady neskutečně vadily, byly Eclair a Renge. Eclair byla namyšlená husa a Renge.. no, tam mě dost zarážel její přístup na scénu v každém dílu. I tak mohu říct, že jsem byla spokojená, patřilo to mezi mé první shlédnutá anime vůbec, takže je to taková příjemná vzpomínka.

Můj soused zabiják (2000)

Bruce Willis zazářil... Přesto jsem možná čekala něco lepšího. Kdyby tam byl jenom Bruce Willis, dávám plný počet. Druhý hlavní hrdina mi ale lezl krkem.

Pat a Mat - Autodráha (2003) (epizoda)

Není to už tak dobré, jako díly předchozí, ale jako dítěti mi to stačilo.

Pat a Mat (1979) (seriál)

Co se všechno dá s těmahle zažít (tedy.. zničit)? Všechno! Alespoň podání Pata a Mata. (všechno až na vtip, pochopitelně)

Popelka (2015) (pořad) odpad!

Kdo se na takovou stupiditu dívá?

Hon na čarodějnice (2011)

Nicolas Cage v hlavní roli. Bylo mi jasné, že o zábavu i napětí bude postaráno téměř okamžitě. Akci to splnilo, jakou jsem očekávala. Vždycky mě zajímaly čarodějnické procesy. Myslím si, že tento film je značně podhodnocen. Špetku víc temnějších chvilek a bylo by to za 5*.

Deník Bridget Jonesové (2001)

S odstupem času jsem si uvědomila, jak je tato "romantická komedie" nudná a zbytečná.. hlavně, když ji sledujete s přáteli. Nebýt jejich keců, vypínám to ihned.

Pevnost Boyard (2016) (pořad) odpad!

Stačí jen ukázka na další díl a zvedá se mi žaludek.